Місяць у Водолії

Місяць у Водолії означає здатність інтуїтивно відчувати бажання і потреби інших. Привітність у всьому. Вимагають повної свободи, бажають приходити додому і йти з дому, коли захочуть. Їх будинок — місце зустрічей і колективних заходів. Негативні сторони: деяка збоченість почуттів, наполегливість, прагнення до свободи за будь-яку ціну. Страх перед особистісними, емоційними прихильностями, так як це загрожує особистої свободи.

Нелегко похитнути Вашу емоційну сферу. І що цікаво, Ви можете усуватися не тільки від емоцій інших людей, але й від своїх власних. Створюється враження, що Ви здатні включати і вимикати їх за своїм бажанням. Добре, щоб Ваш перемикач не залишався вимкненим занадто часто, інакше Вам загрожує перетворення в дуже холодну особистість. Сімейні узи і прихильності не настільки для Вас важливі, як для інших людей. Часто друзі Вам ближча, ніж родичі по крові. Ваші симпатії і турботи простягаються набагато далі власної сім’ї. В особистих стосунках Ви наполягаєте на певній незалежності і свободі, на дружбу з багатьма людьми, як чоловіками, так і жінками.

Ви не можете цінувати близьку собі людину, якщо він ревнивий і прагнути командувати. Найкращим чином Ви відчуваєте себе в атмосфері відкритості та експерименту. Не любите і не визнаєте звичаї і традиції. Дуже раціональні, холодні, балакучі до балакучості, добре пристосовуються, люблять отримувати і передавати інформацію. Вимагають повної свободи в сім’ї. Поведінка імпульсивна, не відповідає загальноприйнятим нормам. Їх будинок — місце зустрічей друзів і колективних заходів. Негативні сторони — збоченість почуттів, наполегливість, потреба свободи за будь-яку ціну, страх перед емоційними, особистими прихильностями, так як це загрожує їх особистої свободи. Характерні захворювання: анемія, непритомність, загальна слабкість.

Місячний Водолій має дуже неприємний момент у своєму внутрішньому житті: він постійно відчуває себе як би підвішеним між небом і землею, йому хочеться в майбутнє, але його туди не пускають, а зараз йому вже малоцікавим і сприймається ним в основному ментально, а тому поверхово. У той же час Місяць дає Йому можливість більш глибокого сприйняття реальності (як сьогодення, так і майбутнього) і прагнення до цього, що Водолієм відчувається як нагальна потреба, але раціоналізується зазвичай просто як прагнення до зв’язку з космічними інформаційними потоками, в той час як Місяць вимагає, щоб Водолій їх добре відчув, майже матеріалізував для себе, якщо можна так висловитися. Розвинена Місяць дає Йому можливість глибоко відчути вплив своїх інформаційних потоків на навколишню його реальність і розробити дуже точний символічний мова для зв’язку зі своїм егрегором, з яким, у свою чергу, у місячного Водолія може бути інтимний зв’язок і на який розвинений Водолій має велике вплив.

Місячний Водолій дуже чутливий до тонких інформаційних потоків, через нього проходять, і в їх відсутність чахне, і в той же час смаки його мінливі, для нього дуже важлива адекватна середовище однодумців, які добре розуміють його духовні запити і мають подібні групові цілі і системи поглядів. Йому протягом життя потрібно вирішити наступну проблему, з одного боку, його тягне в життя, а з іншого — щось рішуче не дає сутнісно з нею злитися, і тут потрібно не впасти у відчай, а знайти цю межу і з нею змиритися. Це важке положення Місяця, але його опрацювання дає дивовижні здібності, у тому числі до психотерапії.

Чоловік з Місяцем у Козерозі не вміє зберігати вірність одній жінці. Він потребує постійного емоційного порушення, нові переживання. Місяць у Водолії робить чоловіка безвідповідальним і егоїстичним, хоча такий чоловік може зробити спочатку враження добродушного і чуйну людину. Насправді він ніколи не відмовить у допомозі, але якщо жінка порушує якісь його плани, то він не відмовиться від своїх планів, а від жінки. Чоловіка з Місяцем у Козерозі неможливо прив’язати до себе, він не переносить ніяких обмежень, свобода для нього основна внутрішня потреба і позбутися її – означає відмовитися від себе.

Навіть, якщо чоловік з Місяцем у Козерозі вступить у шлюб, то він буде вести такий образ життя, який приємний йому, і добре, якщо його дружина не буде його контролювати, тоді шлюб може бути міцним. Чоловік з Місяцем у Козерозі шукає собі жінку легку, оригінальну, яка чимось виділяється із загальної маси – зовнішнім виглядом, або своїми захопленнями, своїми поглядами. З жінкою йому не повинно бути нудно. Для чоловіка з Місяцем у Козерозі важливо, щоб його обраниця була незалежною, самодостатньою особистістю, навіть десь впертою і непередбачуваною.

Жінка з Місяцем у Козерозі, може бути норовливої, непокірної і вітряної, особливо, якщо Місяць уражена в натальной карті, або Сонце займає сильне положення. Місяць у Водолії у жінки вносить у її характер упертість, свавілля, така жінка навряд чи зможе або захоче підкорятися чоловікові. Навіть, якщо жінка з Місяцем у Козерозі вступає в шлюб, то вона не дозволить втручатися чоловікові в її особистий простір. У любові жінка з Місяцем у Козерозі відгороджується від свого партнера, не підпускає занадто близько і не стане йому виливати душу, розкривати всі свої секрети. Місяць у Водолії у жінки робить її доброзичливою, але холодною в плані прояву почуттів.


Залишити відгук