Місяць в Астрології

День: Понеділок

Напрямок: Північно-Захід

Колір: Білий

Характер: Ніжний і Мирний

Знак Зодіаку: Рак

Метал: Срібло

Дорогоцінні камені: Перли

Місяць символізує жіноче пасивне начало, асоціюється з душею людини, показує підсвідомі бажання і прагнення індивіда. Пов’язана з прихованими процесами психіки, що відбуваються у підсвідомості. В астрології Місяць є найшвидшою планетою, що відбивається на тих характеристиках, які вона дає людям.

Приблизно за 28 діб ця планета проходить коло зодіаку, тобто відвідує всі зодіакальні знаки. Час перебування Місяця в одному знаку становить близько двох з половиною діб. Природно, при такій великій швидкості ця планета формує швидко проходять одномоментні події.

Ще одним астрологічним показником Місяця є зміна її фаз. Як відомо повний цикл зміни місячних фаз відбувається за 29,5 доби. Місяць в астрології відповідає за швидкість потоку життєвої сили в організмі людини. Вважається, що максимальна швидкість цього потоку у людей, що народилися в повний місяць, а мінімальна припадає на молодий місяць. У гороскопі народження цей показник явно відбивається на витривалості організму людини.

Люди, в гороскопі народження яких сильно виражена Місяць, схильні її мінливому впливу. Ця планета дає примхливість, перепади настрою. Залежно від астрологічного положення нічного світила, індивід може відчувати стану від депресії до припливу ентузіазму, причини цього знаходяться в процесах, що відбуваються у підсвідомості людини, в його душі.

Найбільш значущим положення Місяця в гороскопі народження є для жінок. Ця планета дає прагнення до створення сім’ї, любов до ведення домашнього господарства, прояв материнського інстинкту. Місяць дає примхливість, швидку мінливість настрою, ранимість, м’якість, чутливість, вміння тонко відчувати настрій і ставлення до себе оточуючих. Також нічне світило дає розвинену інтуїцію, передчуття подій – це підсвідомість сигналізує людині про майбутні події.

Через підсвідомість людина пов’язана з Богом і підсвідомими прагненнями інших людей. Місяць дає любов до життя і велику живучість. Під впливом цієї планети людина відчуває зв’язок з родиною і бере на себе відповідальність за долю її членів, це сприяє посиленому розвитку захисних рефлексів.

В гороскопах чоловіків Місяць має більш слабкий вплив, її положення часто показує тип жінок, які залучають даного чоловіка. Прийнято вважати, що у транзитах Місяць представляє жінку середнього віку, яка є матір’ю.

Найбільш сильне становище Місяць у знаку рака, де вона перебуває в обителі. Яскраво виявляє себе ця планета в знаку тельця, тут вона в екзальтації. Місяць перебуває у вигнанні в знаку козерога, в падінні, в скорпіоні. Це зовсім не означає, що жінки цих знаків погані матері. Просто цим людям складно виявляти місячні якості відкрито, ці якості у них витіснені всередину.

Козероги емоційно замкнуті, зовні здаються холодними і байдужими. Скорпіони не дозволяють собі і оточуючим вередувати, розпускати нюні. Для них є слово «треба», вони діють згідно своїм вимогам і планам. Сприятливі аспекти Місяця в гороскопі дають внутрішню підтримку, впевненість, спокій, позитивні емоції, допомога з боку жінок, розвинені рефлекси і інстинкти, гарну інтуїцію.

Несприятливі аспекти дають велику примхливість, ниття, прискіпливість, емоційну неврівноваженість, взбалмошность, різні фобії, сприяють конфліктів з жінками.


Залишити відгук