Меркурій у Скорпіоні

Меркурій дає Скорпіону великі можливості раціоналізації своїх внутрішніх процесів і, при розвиненому Меркурії, управління ними. Він дає Скорпіону і потужна зброя для вираження своїх емоцій — мова, думка, взагалі передачу своїх станів за допомогою будь-якої знакової системи, його жести і міміка дуже виразні. Меркурій також загострює сприйняття Скорпіона у своїй області, не дуже підвладній Скорпіону — ментальні конструкції, формальні схеми і взагалі явища, що не супроводжуються сильними енергетичними потоками, але вимагають абстрактного мислення.

При гарній опрацювання це різко розширює можливості Скорпіона, при поганий, навпаки, сильно обмежує, оскільки всього цього треба вчитися, а спочатку Скорпіон має орієнтацію на ментальні потоки, але вони йому, з одного боку, нічого не говорять зрозумілою йому емоційно-енергетичному мовою, а з іншого — він виявляється не в змозі адекватно висловити свої почуття, що веде до сильних ментальним спотворень, фрустрації, зовні невмотивованої агресії. В цілому це багатообіцяюче, але скрутне становище.

Цей фактор призводить до розвитку глибокого розуму і рідкісною пытливости, стійкості думок і різкості виразів. При негативному розвитку характеру суб’єкт сповнений зарозумілості, його розум стурбований лише задоволенням фізіологічних потреб організму. Формується фанатизм, сварливість і підступність, стає вираженою навмисна готовність до боротьби і бійці, і уїдливість сарказм, нав’язливість, скептицизм і безцеремонна відвертість. Позитивний розвиток спрямовує розум до висот і глибин розуміння, хоча не завжди така людина може сформулювати, висловити і передати ту глибоку мудрість, яку осягнув у дослідженні внутрішнього світу. Розвивається критичний дух, гострота мислення, витримка, твердість аргументацій. Свої плани людина здійснює з фантастичною наполегливістю, створюючи практичні передумови для зміцнення гарантій свого виживання. Незмінно формується інтерес до містичного та таємничого. Духовна і практична сторона в житті поєднується вельми гармонійно. Проявляється інтерес до всього на світі, причому послідовний і стійкий. Мислення критично та раціонально, людина не схильний до балачок, а всяку небажану інформацію просто ігнорує.

В мові і судженнях підкреслить індивідуальний стиль. Людина не звик рахуватися з думкою інших, він досліджує реальність, пробуравливая перешкоди і змітаючи перешкоди на шляху вивчення фундаменту життя. Володіє сильною пам’яттю, яка нерідко заважає забувати образи минулого, особливо в тому випадку, якщо він постраждав через несправедливість оточуючих. Всі свої плани людина схильний доводити до виконання, любить таємні переговори і закулісну активність. Володіє даром розвідника і детектива. У суперечці часто не володіє собою, допускаючи надзвичайно різкі й гострі формулювання. В охоплює його дослідному азарті, прагне проникнути до Істини у що б то не стало. Завжди готовий до боротьби і в дослідженнях, і в дискусії, і в пошуку виправдань власного буття. Інтелекту властива допитливість і проникливість, схильність засуджувати інших і в усьому вбачати темні сторони. В контактах людина проявляє рідкісну інтуїтивність, магічно налаштовуючись на психополе співрозмовника і тим самим отримуючи можливість безпосередньо впливати на хід його думок. Розум в’їдливий і єхидний, прискіпливий і винахідливий, нигилистичный, вольовий і гостро спрямований. Небезпечно розвиток мстивості, злопамятности, жорстокості і агресивності у промові.

Людина прагне до граничної простоти, проявляючи малий інтерес до краси життя і всіляких приукрашиваниям істини. Людина вперта, самовпевнений, сильний, рішучий і відважний до нерозсудливості. Безсумнівно наявність різноманітних здібностей і талантів, дотепності і проникливості. Людина прагне знань і наполегливо прагне до розвитку розуму. Його сміливо можна назвати хитрим і неспокійним, часто розчаровується з найрізноманітніших приводів. Обожнює вишукувати задоволення, любить протилежну стать. Здатний тонко відчувати йдуть з боку інших навіювання, нерідко боїться гіпотетичних небезпек, сам володіє даром навіювання, любить лякати інших. Багата уява поєднується з розвиненим прагматизмом. З такою людиною жити і працювати нелегко, він безтурботний і нескромний, схильний до ризику і азарту. Нерідко діє в корисливих інтересах, не звертаючи уваги на оточуючих. Часто лютує без жодного приводу. Мова цієї людини переконлива, позиції стійкі і визначені. Стиль вираження можна назвати бойовим і агресивним, різким і безкомпромісним.

Він уміє концентруватися на будь-якій роботі, проникливо і швидко схоплює основи будь-якого предмета, миттєво вловлює і розуміє помилки оточуючих і причини їх невдач, що часто використовує у власних інтересах. Самовпевненість поєднується з упертістю, хитрість з відвагою, лукавство з жагою знань і цікавістю. Деколи його логіка невловимо тонка, загадкова і таємнича, але при уважному розгляді виявляється точною і зрозумілою. На розум такої людини завжди можна покластися і спертися. Це — неспокійна і допитлива душа, обожнює всюди ритися і зондувати глибину таємниць, вишукувати і розгадувати загадки. Він одночасно володіє чуттям психолога, інтуїцією сищика, здатність вченого і спостережливістю досвідченого критика. При негативному розвитку характеру ймовірно формування зухвалості, непоступливості та схильності до дружби з представниками нижчих соціальних верств. Можливо виношування злочинних задумів, які здійснюються після з завидною успіхом.

Мислення такої людини надзвичайно інтенсивно, воно проникає на граничну глибину питання. Він бачить все правильно, але не знає поблажливості і пощади. Різкість сприйняття інших людей призводить до недовіри йому і бажанням перевірити рушійні їм мотиви. Така людина зазвичай виражається різко, не шкодуючи почуттів оточуючих і любить «різати правду в очі». Він воліє говорити те, що відчуває — небудь зовсім мовчить. Свої плани і проекти схильний здійснювати нишком, присвячуючи інших лише за потреби. Йому важко бути об’єктивним, якщо справа стосується його особисто — заважають емоції. Такі люди відрізняються рішучістю, цілеспрямованістю і багатством ідей. Вони здатні долати немислимі опору. Науковий талант пояснюється інтересом до внутрішньої динаміки сил, що викликають об’єктивні явища, і бажання проникнути в суть процесів перетворення. Для розвитку характеру небезпечна схильність до інтриг, підозрілості, замовлянь, прояву надмірної уваги до сексуальних проблем.


Залишити відгук