День Народження 16 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Типові Діви, народжені 16 вересня, являють собою споглядальних, вдумливих шукачів істини, наділені аналітичним розумом. У вас немає нічого поверхневого. Ви жадаєте відкрити лежать в глибині будь-якої події причину або сенс. Не обов’язково релігійні в традиційному сенсі, ви можете бути глибоко духовною особистістю, що приведе вас до дослідження неортодоксальних систем вірувань. Стримані манери і аура таємниці віддаляють вас від оточуючих і дозволяють налаштуватися на більш тонкі аспекти буття. Серед людей, народжених 16 вересня, дуже часто зустрічаються люди, обдаровані музичними, поетичними або артистичними здібностями; ви можете володіти талантами в літературі, танцях, драматичному мистецтві або живопису.

Народжені 16 вересня повинні остерігатися непередбачених інцидентів, особливо спортивних травм, автомобільних аварій і невдач у скелелазінні, плаванні та при польотах. Розуміння обмежень для них є важливою темою. Внаслідок експансивності натури народженим в цей день дуже важливо залишатися врівноваженими психологічно, емоційно і духовно. Їх дієта також повинна відображати подібний баланс. У щоденний раціон слід включити пророслі зерна, овочі, фрукти, відварне м’ясо і молочні продукти, не завадить і вегетаріанська дієта. Їжа, що є яскраво вираженим янь (смажене м’ясо) і інь (цукор), повинна бути співмірною. Сильний сексуальний потяг, як правило, характерно для народжених в цей день, і його слід задовольняти.

Уроджених 16 вересня неприборканий дух, який не визнає поразок і не знає кордонів. Їх бажання перевершити те, що вже було зроблено в будь-якій області, викликала їх інтерес, дуже велика. Однак вони досить терплячі, щоб оволодіти технічними деталями свого ремесла, не будучи эгоцентристами або мисливцями за славою. Емоційна енергія народжених 16 вересня дуже сильна, і тому ті, хто народився в цей день, відкрито виражають себе з глибини серця. Тим не менше вони повинні остерігатися переступати певні межі, перед якими прийнято з повагою зупинятися.

Знак Зодіаку 16 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до групи Земних знаків, які відрізняються наступними якостями: турбота про здоров’я, старанність, працьовитість, освіченість, сумлінність, гнучкість, відповідальність.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за дріб’язковість, аналітичний розум. Вплив Меркурія ідеально для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Можете бути вдячні їй за відсутність польоту фантазії, а також неприйняття невизначеності.

люди Народжуються 16 вересня під знаком Діви. Представники знаку талановиті від природи. Серед них часто зустрічаються художники, музиканти, письменники, поети. Дівам легко дається і драматичне мистецтво. Деякі представники знаку розкривають свої таланти у танцях. Мають народжені 16 вересня воістину неприборканим духом. Вони вперто йдуть до своєї мети. Межі дозволеного представники знаку схильні постійно розширювати. Ще однією особливістю їх особистості є адаптивність. Такі люди легко пристосовуються до будь-яких умов роботи, проживання.

Народжені 16 вересня не бояться боротьби. Їх відвагу і стійкість під вогнем є видатними якостями. Але оскільки вони рідко йдуть від конфронтації, вони можуть часто не ладнати з владою і сильними світу цього. Крім того, вони за своєю природою схильні до ризику і повинні остерігатися піддаватися спокусі пошуку чистого ризику заради ризику. В той же час їм потрібно хоча б зрідка приборкувати свій бунтарський норов. Заважати стилю тих, хто народився 16 вересня, — означає марно втрачати час. Дух цих людей так динамічний, що не піддасться тиску. Привчання до дисципліни дитини, народженої в цей день, або спроба зламати його дух не будуть мати успіху і майже напевно приведуть до негативних наслідків для всіх. Швидше, розуміючий батько повинен виховувати і направляти цей дух, щоб він розвивався в творчому напрямку. Завжди повинна бути проведена акуратна риса між наказом і радою, натиском і керівництвом, між словами і конкретними справами.

Народжені 16 вересня наповнені інтересом до життя. Їх конкурентна натура добре помітна, але їх вроджена справедливість зазвичай виключає закулісні угоди або відношення «перемога будь-якою ціною». Однак народжені в цей день повинні навчитися бути хорошими членами команди, оскільки співпраця не є їх сильною стороною. У цьому відношенні досвід з часом допоможе їм виправити недоліки, і вони поступово розвинуть справжні лідерські якості.

Дозрівши, народжені 16 вересня можуть стати чудовими вчителями, оскільки вони впевнені у своїх знаннях і передають їх іншим з великим ентузіазмом. І все ж іноді їм варто проявляти особистий інтерес до своїх учнів і бути більш чутливими до їх відчуттів. Для деяких з людей, що народилися 16 вересня, мрії та фантазії можуть стати справжньою проблемою, але більшість з них вміють висловлювати свої бажання в досить відчутні результати. У самому справі, їх тенденція обгрунтовувати те, що вони роблять, дуже сильна, і вони схильні вимагати поваги до своєї роботи.

Чоловік Діва — народився 16 Вересня

Чоловіки, народжені 16 вересня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — інтелектуальний, надійний, сумлінний, раціональний, скромний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 16 Вересня

Жінки, чия дата народження припадає на 16 вересня, не схожі на інших такими властивостями: така дама — організована, помірна, добра. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 16 Вересня

Люди народжені 16 вересня знак зодіаку Діва від природи наділені витривалим і сильним характером, почуттям власної гідності і завжди досягають задуманого, в цьому їм допомагає «здорове» завзятість. В зодіакальному колі ті, хто народилися 16 вересня, відмічені знаком зодіаку Діва. Характерною особливістю їх є безкомпромісність у досягненні поставлених цілей. А сам знак спонукає їх прагнути підкорювати найвищі життєві вершини.

У досягненні цілей, їм подобається сам процес, а не матеріальний достаток чи престиж, саме в досягненні мети, народжені 16 вересня знак зодіаку Діва, отримують задоволення. Ніколи вони не підуть дорогою марнославства в пошуках легкої наживи. Вони виберуть дорогу пристрасті, пристрасті до своєї улюбленої справи, яка їм і принесе вагу в суспільстві і достаток. В езотеричному народжені 16 вересня знак зодіаку Діва мають позитивної і досить сильною енергетикою. Це їм дозволяє залучити на свою сторону багато однодумців, створюючи для них неповторну, затишну атмосферу.

Почуття страху народженим 16 вересня знак зодіаку Діва не знайоме, від Природи вони наділені достатньою кількістю сил, щоб протистояти будь-яким негараздам. Вони дуже азартні і на куражі можуть ризикнути поставити на кон все, що у них є. І навіть близькі люди нездатні вивести їх з цього стану. До чужих ради в такий момент вони не прислухаються. Іншою стороною натури народжених 16 вересня знак зодіаку Діва може бути надмірне, а деколи просто нестерпне впертість. Свою точку зору часом і помилкову, вони можуть відстоювати з неймовірним завзяттям, доводячи своїх опонентів до сказу. Критикувати можуть досить образливо.

Іноді можуть поставити під удар близьких для себе людей. А добившись успіху в житті можуть стати зарозумілими, і упереджено ставитися до інших людей. Почуття лідерства присутній у народжених 16 вересня знак зодіаку Діва з самого народження. У будь-якому колективі вони виходять на провідні позиції, створюючи сприятливі умови для «зростання» своїм однодумцям. Вони наділяють натхненням, діляться знаннями і ведуть за собою вперед до захмарних вершин.

Натомість народжені 16 вересня знак зодіаку Діва вимагають повного визнання їх лідерства, поваги і беззаперечного підпорядкування. Стаючи часом жорстко авторитарними, а іноді і можуть виходити за рамки пристойності, особливо до тих, хто не поділяє їх поглядів, або просто не хоче їх зрозуміти. Іменинники, які святкують день народження 16 вересня знак зодіаку Діва, у своїх мріях можуть ставити перед собою нездійсненні плани, які часто неможливо реалізувати. Світ власних мрій їм краще розглядати з позиції життєвої тверезості, реально оцінюючи свої шанси.

Любов і Сумісність

В інтимному союзі ви люблячий і вірний партнер, але можете бути критичним і вимогливим. Однак якщо ви з кимось пов’язали своє життя, то готові пройти з цією людиною через всі складності, що зустрінуться у вас на шляху.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися 16 вересня, – шукачі істини. Вони є спостерігачами, свого роду мислителями. У будь-якій ситуації у них є час на роздуми. Народилися 16 вересня вкрай рідко приймають рішення спонтанно. Їх часто вважають повільними, нерішучими. Але це анітрохи не заважає народився 16 вересня домагатися успіхів у житті. В усьому такі люди шукають сенс. Але ділитися своїми висновками вони не схильні. Аура таємниці завжди огортає народжених 16 вересня. Це робить їх цікавими, неординарними.

Діва, яка народилася 16 вересня, – мисливець за славою. Вона егоцентрична, емоційна. Але при цьому представник знака не позбавлений терпіння. Це дозволяє йому досконало оволодівати обраним ремеслом. Ставши професіоналом, Діва прагне до вищої сходинки кар’єрної драбини. У більшості випадків представник знака домагається бажаного. А що далі? А далі слід нове ремесло, нове сходження по кар’єрних сходах.

Здоров’я і Хвороби

Потенційну небезпеку для Дів, які народилися 16 вересня, таять спортивні, побутові травми. Крім непередбачених інцидентів, причиною проблем зі здоров’ям може стати відсутність обмежень у харчуванні, прийомі алкоголю і т. п. Наслідки для організму можуть бути дуже серйозними. Що стосується їх подолання, тут Дівам доводиться непросто. Це обумовлює важливість профілактики. Можуть бути піддані Діви і психосоматичних захворювань. Для представників знаку важливо зберігати душевний спокій. Психологічні проблеми, емоційна неврівноваженість виливаються в реальні фізичні проблеми, від хвороб серця до порушення функцій органів чуття.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові, впевнені в собі і своїх силах, цілеспрямовані люди. Вони працьовиті, характер у них складний, запальна, часом зарозумілий. Друзів у них мало, не кожному подобається їх прямота, що доходить часом до безсердечності. Їм необхідно навчитися бути більш м’якими, мудрими і спокійними. Можуть проявити себе в політиці, в мистецтві, науці. Вони щасливі. В матеріальній сфері їх супроводжує успіх. У сім’ї зазвичай хороші відносини. Ці люди прив’язані до дому, дітям.

Поради Дівам, Народженим 16 Вересня

Діва не боїться боротьби. Вона – сильний, нерідко непередбачуваний конкурент. Але обійти на повороті представника знака може більш гнучкий фахівець. Перемогти допоможе привернути увагу до психологічної стороні боротьби. Навчитеся направляти свою невгамовну енергію в потрібне русло. Не випускайте з уваги мету. Постарайтеся пояснити її тому, хто не розуміє. Не заноситеся в надто далекі сфери.


Залишити відгук