Меркурій у Рибах

Меркуріанські Риби намагаються розмовляти і взагалі спілкуватися на рівні знакових систем, спочатку (Меркурій в ув’язненні) у них це виходить погано, їхні справжні почуття і тонка енергія невдало передаються таким чином. Меркуріанські Риби люблять образну, пластичну мову, вірші, якщо Меркурій аспектирован, можуть бути хорошими перекладачами (усними і письмовими). Розвинений Меркурій дає можливість освоєння таких мов і знакових систем, які дозволяють транслювати властиві Рибам тонкі потоки космічної енергії і інформації, це положення Меркурія характерно для проповідників.

При ураженні схильність до обману за допомогою двозначною мови, еківоків і т. п., невміння висловити до ладу свої думки, балакучість як порок, заміна справжнього эмпатического участі в людині потоком пустих розмов і міркувань. При гармонійних аспектах Меркурію надзвичайна спритність мови і вміння з його допомогою ухилитися від будь-якої проблеми і неприємності — положення Меркурія, характерне для придворних. В цілому Меркурій підкреслює пластичність Риб, посилюючи (на низькому рівні опрацювання) всі їх характерні проблеми (внутрішньої невизначеності, залежності від середовища і обставин) і розширюючи їх можливості при опрацювання методичної, яка включає як важливу частину відмова від спокуси безглуздої витрати космічної енергії, в особливості через мова, аж до обітниці мовчання.

Меркурій у Рибах — це тип симпатичного людини, легко піддається впливам. При негативному розвитку характеру формується слабовольная натура, всюди розшукує притулку від життєвих проблем, сповнена жалю до себе і легко замикаються в рамках власної обмеженості. Почуття такої людини сонливі, і аморфні. Велика распыляемость енергії і часу. Плани не реалізуються через брак концентрації, витримки і наполегливості. Бачення такої людини часто виявляється спотвореним, картина світу сповнена ілюзій і деформацій. Будь-які враження викликають струс смислів в душі. Недостатня пробивна сила характеру призводить до того, що людина допускає маніпулювання собою іншими. Чутливість стає надмірною, роздуми над складнощами і труднощами нерідко зациклюють людини в коло негативних переживань. Такі люди легко і швидко перемагаються суперниками і негараздами. При гармонійному розвитку характеру людина здатна втішити кожного нужденного і самовіддано співчуває ближнього. Його думки зосереджуються на проблемах оточуючих, причому він здатний бачити біди і труднощі всякого конкретного людина. Така людина сповнений світлих планів і напружено чекає «світлого завтра».

Він здатний майже телепатично сприймати думки і настрої інших, здатний до абсолютно точному відтворенню пропонованих до наслідування прикладів. Його інтуїція всепроникающа, а фантазія космічно багата. Така людина легко викладає свої думки і в мові, і в листі, майже завжди від народження володіє чималими здібностями у сфері музики, мистецтва і психології. Мислення образно, фантазійно і жваво, правда, ослаблена здатність до логічного вибудовування доводів, до аналізу і синтезу. Мислення протікає на предсознательном рівні, інформація здебільшого сприймається інтуїтивно, крім бажання самої людини. Структури ментала змащені і розмиті, туманні і невизначені. На всяку інформацію людина реагує з надмірною емоційністю, яка може знайти корисне застосування до сфері мистецтва. Головне достоїнство такої людини — безмежна здатність до фантазування і самовіддана сострадательность. Потяг до глибоким внутрішнім переживанням може створювати небезпеку схильності до зловживання алкоголем. Увагу такої людини не дуже стійко, тому він часто захоплюється минущим, звертаючи з дороги цілеспрямованого руху вперед.

Для досягнення корисних результатів у мисленні абсолютно необхідна спокійна обстановка і дружелюбне оточення, що, зокрема, досягається в благополучному вирішенні житлових та сімейних проблем. Потік свідомості такої людини не має чітких орієнтирів. Його розпливчасті формулювання, а мова — витиевата. Йому дуже нелегко викладати свої думки і переживання в словах. Правда, ця проблема нерідко дозволяється за рахунок багатства уяви — яскрава образність мислення допомагає підшукати потрібні метафори і алегорії. Структура спілкування неупорядоченна, діалог має характер потоку. Такій людині завжди не вистачає чіткості, зате перенаситити його інформацією нелегко — він дуже багато вміщує, схоплюючи все «на льоту» і відразу ж переправляючи інформацію зі свідомості в підсвідомість. Так що можна сміливо назвати добре навчаються суб’єктом, розкритим найрізноманітнішої інформації про людей та світі. Мислення такої людини можна назвати символічним, яке базується на міфах і фундаментальних культурних архетипах. Небезпечна надмірна ірраціональність, підвищена сугестивність і хаотичність картини світу. Такій людині нелегко відокремити дійсне від ілюзорного, реально існуюче від фантазійного, бо в собі самому він об’єктивних критеріїв для судження про таке розрізнення не має. Найчастіше інтелект спирається на інтуїтивне вчувствование в суть розглянутого предмета, або на встановлення традицій і думки авторитетів.

Висока вразливість, аж до медиумичности, почуття явно переважають над розумом, зате присутня здатність безпосередньо сприймати думки і настрою оточуючих людей. Фантазій не злічити, нерідко проявляється негативізм до прагматикам і реалістам, звідси — схильність до самотності і таємному кооперуванню з близькими по духу людьми. При глибині образного мислення нерідко відзначається поверховість і неточність раціональних суджень. Можливий чималий безлад у сфері моральних цінностей і хаос в структурах соціальних установок. Багатослівність і самолюбство, приправлені недосконалістю самовираження часом викликають бурхливі негативні реакції ближніх. Можлива надмірна примхливість і невтішне уявлення про розумові здібності оточуючих людей. Небезпечно сприйняття власної долі як нещасливою. Така людина схильна набувати знання не за рахунок глибокого і ретельного вивчення проблем, але за допомогою прямого інтуїтивного сприйняття, як би беручи інформацію з душ ближніх або безпосередньо з глибин внутрішнього світу. Розуміння такої людини засновані не на книжковому знанні, але на інтуїтивному прозріння та достовірності образів сновидінь. Такий людина не схильний пояснювати витоки і корені своїх переконань, а тому нерідко зустрічає нерозуміння ближніх, тим більше що він бачить світ в абсолютно особливому — казковому — світлі. Уява надзвичайно багате, розум вразливий, здатність запам’ятовувати вражаюча.

Людина вміло пристосовується до вимог моменту, особливо якщо інші не заважають йому в цьому. Природна сверхвосприимчивость може виявитися небезпечною при емоційних і подієвих перевантаженнях. Такій людині необхідно часто і багато відпочивати, побільше подорожувати і не забувати про потреби свого тіла. Ймовірна часта зміна занять при наявності багатьох здібностей. Такі люди прекрасно розбираються в настрої і вірування інших. Розум дипломатичний, люб’язний, справедливий, спритний, добродушний і мінливий. Часом людина стає послужливим і цілком поглинається бажанням надати посильну допомогу тим, від кого залежить його благополуччя. Інтелект переповнений почуттями і посилений найглибшої інтуїцією. По натурі людина привітний і весел, вразливий і чутливий, добрий і миролюбний. Він схильний від народження до потойбічного світу і містичним переживанням, до всього таємним і загадковим. З-за надмірної образності мислення він часто помиляється і сам заплутує інших. Зате як індикатор суспільних настроїв і датчик соціальної напруженості — незамінний. Він не тільки піддається впливу оточуючих, але і здатний вселяти свої думки і почуття іншим. Велика пристрасть до входження у таємні союзи і секретні суспільства.

Для такої людини небезпечніше всього розвиток таких якостей як зарозумілість, самовпевненість, безвольність, недбалість, неакуратність, неохайність і неповагу до моральних норм життя. Нерідко дух ірраціоналізму живить його схильність до ілюзій і фантасмагориям. Стиль мислення такої людини є не тільки творчим і продуктивним, але і магічним в прямому сенсі слова. Такий інтелект відкритий можливості прямого сприйняття найглибших істин Космосу і Життя. Вразливість таких людей настільки висока, що вони мають здатність прямо-таки «фотографувати» свої думки і спогади, запам’ятовуючи їх на екрані внутрішнього бачення. Їх сугестивність пов’язана зі схильністю несвідомо зливатися з думками і настроями оточуючих. Думки завжди пофарбовані погано осознаваемыми візерунками почуттів, вкорінені в переживання минулого. Є небезпека потрапити під владу спогадів, що може пошкодити адекватному сприйняттю реальності. Ментальні і фізичні перевантаження швидко призводять до невротичних зривів.

Завдяки надчутливості і мощі уяви такі люди незмінно мають поетичним і художнім даром. Вони завжди можуть увійти в положення ближнього, бо самі до зрілого віку вже встигли перебувати у всіляких важких ситуаціях. Вони дуже жалостливы і сочувствующи, на чому нерідко грають недобросовісні маніпулятори. Сумніви, коливання і суперечливі настрої можуть зробити мислення непостійним і утруднити як рішення, так і відносини з людьми. Ці люди зазвичай мовчазні та схильні зберігати думки в глибинах власної психіки, що нерідко сприймається як сором’язливість і замкненість. Нерідко виникає небезпека болючою загостреності уяви і розвитку манії переслідування. Вони надчутливі і образливі, а тому всяке висміювання їх іншими сприймають як різку критику. Головне, чого вони повинні навчитися в житті, — це вміння бути більш об’єктивними.


Залишити відгук