Меркурій у Терезах

Меркурій чудово відчуває себе у всіх повітряних знаках, Терезам він підкреслює їх ментальну різнобічність. Він різко підсилює їх комбінаторні здібності (це, наприклад, уміння скласти з п’яти чотирьох однакових цифр і знаків арифметичних дій всі числа від 1 до 200), часто в збиток розуміння суті справи: ментальна робота замінює часом сутнісне сприйняття ситуації. Крім того, Меркурій підкреслює схильність Ваг до зайвого балансування (аптекарські ваги) заради самого процесу і повідомляє їм деяку поверховість, але разом з тим надзвичайну ментальну жвавість і рухливість.

У гармонійному варіанті особиста думка під великим впливом суспільного. При ураженні Ваг можливі різкі розбіжності з оточенням у поглядах, особливо на мораль і естетику. При опрацюванні блискучі інтелектуальні здібності, людина здатна на найтонший ментальний аналіз ситуацій і таке ж їх балансування, включаючи ситуації з брутальною енергетикою. Це конструктори, архітектори, адміністратори, дипломати.

Цей фактор повідомляє людині суперечливі властивості: рівновага і нестійкість, проникливість і необачність, проникливість і холодність. У разі негативного розвитку характеру інтелект стає надмірно емоційним і сверхподвижным, при цьому його енергія розсіюється без користі, а висновки виходять нелогічними і частковими. Присутні приховані егоцентричні прагнення, що призводять до обману або використання в своїх інтересах необізнаності партнерів і колег. Гармонійний розвиток призводить до формування розсудливості, спостережливості і почуття справедливості. Інтелект стає рухомим і винахідливим, спілкування протікає в гармонійних формах, пошуки істини стають ефективними й економічними. Безсумнівний комерційний талант і художній смак, в будь-якій ситуації практичний інтерес поступається місцем почуттю боргу та естетичним критеріям. Мислення стає сильним і оригінальним. Критерій істини полягає не в раціональних положеннях, але в естетичних наитиях при стійкому прагненні до гармонії. Така людина вміло погоджує власну думку з загальноприйнятими. Він сприймається оточуючими як люб’язний посередник, елегантно і впевнено володіє мовою.

Як виконавець, виявляє чудові творчі можливості, дипломатичний, впевнений у поведінці, володіє прекрасною реакцією на події та вимоги ситуації. Завжди і скрізь вміє створити чудову психологічну атмосферу, в разі потреби — блискуче імпровізує. Володіє почуттям форми, краще всіх декорує приміщення і організовує свята. Небезпечно розвиток схильності до обману та прагнення орієнтуватися у всьому лише на думку оточуючих. Можливі чудові математичні здібності. Мисленню властива любов до високого, бажання зважити всі «за» і «проти» і прагнення відшукати красиве оформлення ідеї. Особливо ефективно розумовий процес йде при взаємодії з приязно налаштованим співрозмовником. Характерна вишуканість мови і манірність у спілкуванні. Інтелект може бути названий оцінює та порівнює, проявляється рідкісна терпимість до інших точок зору. Такі люди здатні до справедливих вироків, вміють йти на необхідні компроміси. Присутня схильність до систематизації і классифицированию. Людина вміє висловлювати власну позицію, нікого не ображаючи і не принижуючи оборотами промови. Небезпечно розвиток здатності до жонглювання поняттями, уміння виправдовувати будь-яка зрада і бажання у що б то не стало йти від відповідальності.

Поведінка в цілому спокійно і гармонійно, судження делікатні і врівноважені, загальна освіченість зазвичай висока. І в шлюбі, та в діловому житті така людина схильна до співпраці, охоче спирається на плече партнера, прагне до рівноваги між теорією і практикою. Від шлюбу зазвичай отримує чималу вигоду, до якої прагне підсвідомо. Для такої людини вкрай важлива гармонія відносин з оточенням, будь-який конфлікт може вивести його з себе. Розум різноманітний, гарний і вишуканий. Характер спокійний і справедливий, ніжний і непривязчивый. Судження і заяви такої людини зазвичай сповнені здорового глузду, він любить порівнювати різні думки і вишукувати всі «за» і «проти». Нерідко наявність музичного дару, любов до інтелектуальних занять, здатність до винахідництва. Взагалі цей фактор сприяє розвитку розуму і соціального зростання особистості. Кругозір зазвичай широкий, характер м’який і врівноважений. Людина прив’язаний до своєї сім’ї, ощадливий і вірний. Через наполегливого прагнення до заробляння грошей може нерідко міняти професійні заняття. Дуже любить урочисті церемонії та пишні свята, ніколи не забуває своїх вчителів і наставників. Захоплення виникають легко, але проходять швидко. Інтелект рухливий, спостережливий, все швидко схоплює і охоплює.

Людина справляє враження чемного, ввічливого і вихованого суб’єкта. Зазвичай обізнаний у своїй професії. Ґрунтовність знань поєднується з гармонією самовираження і витонченістю праці. Схильний до гуманності і гармонії в міжособистісних відносинах, до правосуддя і суворому дотриманню етичних норм. Любить все красиве і дороге; доброзичливий і світлий. Небезпечно розвиток прагнення до розкоші і комфорту, а також спраги ведення легковажного способу життя. Надмірність порушує рівновагу організму і може призводити до різних захворювань. Розум такої людини постійно зайнятий дослідженнями людських відносин. Проявляється ненаситне цікавість до мислення і стилям поведінки інших. Найважливіше в житті для таких людей хороше взаєморозуміння і добрі відносини. Ці люди зазвичай відверті і ромни. Вони люблять розглядати речі з усіх боків, перш ніж винести рішення. Але це ж призводить до нерішучості, схильності до сумнівів і до вилучення вигідних шансів у ситуаціях, які вимагають стрімких дій. Коли ж рішення прийнято ними, воно зазвичай справедливо і продумано. Тому такі люди успішні в юриспруденції, посередництва і переговорах.

Можливо формування нетерплячості і нестійкості в поглядах. Таких людей зазвичай приваблюють гарні манери оточуючих і вишколеність їх мислення. Погана поведінка і нечесні мотиви їм ненависні, вони роблять все можливе для того, щоб уникнути контакту з грубими людьми. Невідповідний одяг і гучну мову вони вважають антигромадськими викликами. У спілкуванні зазвичай лагідні й обачні. Але за свої моральні принципи люблять і позмагатись. Головна їх помилка полягає в тому, що в інших людей вони припускають наявність дисципліни, якої вимагають від самих себе. У випадку гармонійного розвитку характеру знання стають глибокими і міцними, а судження — строгими і систематичними. Дуже небезпечно відсутність переконаності і поддакивание іншим заради здобуття популярності і надання дрібних послуг ближнім. В характері і поведінці дуже сильні художні критерії. Такі люди нарочито цураються нецензурних виразів. Вони завжди є активними миротворцями і обирають «золоту середину». Нерідко формується інфантилізм, позерство, снобізм і ескапізм.


Залишити відгук