Меркурій у Леві

Меркурій ставить проблему ментального свідомості енергетичного потоку Лева, тобто істинного сенсу його діяльності. Падіння Меркурія означає, що тільки вищої октаві цього положення Меркурія власника гороскопу вдається усвідомити сенс потоку і навчитися його контролювати. При поганій опрацювання Меркурія у Львові він підсвідомо зацікавлений у розширенні контактів, тобто сфери дії своєї ідеї, але вони у нього погано виходить, він дуже енергійний і прямолінійний, і для сторонніх його ентузіазм часто виглядає наївно-дурнуватим.

Меркурианский Лев постійно намагається використовувати розум у своїй діяльності, але це в нього погано виходить, оскільки у потоку своя логіка (а у житті своя, причому і та і інша для середнього Лева незбагненні). У гармонійному варіанті це положення дає багато успішних для головної справи Лева контактів і розмов, але зрозуміти внутрішній зміст подій Лев при цьому все-таки не може (і не намагається), в дисгармоничном — розум і контакти приходять у суперечність з енергетичним потоком, що веде до конфліктів і спробам Лева вирішувати ці тонкі проблеми шляхом прямого грубого тиску, силою.

Фактор вказує на те, що в житті людини панує інтелект, иллюминирующий своїм світлом все, що потрапляє в поле його уваги. При негативному розвитку характеру людина цілком зосереджується на собі самому і понад усе прагне панувати над думками і думками оточуючих. Можливо велика кількість фальшивих обіцянок, пристрасть до азартних ігор і спекуляцій, схильність до марнотратства, ганебність і нашіптування «в ім’я ідеї». При позитивному розвитку характеру розум дійсно освітлює все навколо і повідомляє людині унікальну здатність до керівництва. Розвивається цілеспрямоване мислення, відвертість і чистосердечие, здатність до захоплення і прагнення до володіння. Розум надзвичайно активний — і в той же час обачний, прозорливий, далекоглядний і здатний до чітким і ясним прогнозам. Формується стійке почуття власної гідності, часом вырождающееся в елементарну самовпевненість. Характерно широке прагматичне сприйняття життя, потяг до підприємництва і наявність управлінського таланту. Людина здатна творчо використовувати набуті знання, легко перетворює отриману інформацію в оригінальні і стійкі ментальні конструкції. Інколи він настільки ефективно використовує вже наявні відомості, що відмовляється від отримання нових знань по його предмету. Інтелект володіє вираженою здатністю до синтезу і знаходженню найбільш несподіваних висновків із здавалося б банальних посилок.

Для думок людини характерна гордість і самовпевненість, вони, в основному, виражаються навколо його особистості. Висловлювання бувають часом сповнені духа марнославства і зарозумілості. Така людина легко і швидко схоплює глобальні політичні, соціальні та економічні зв’язки, здатний до стратегічного планування, успішно передбачає майбутнє в разі необхідності. Організаторські здібності просто чудові і дозволяють людині керувати як завгодно великими проектами. Але при цьому він ніколи не забуває про власні інтереси. Якщо ж його ніхто не нахвалює, він сміливо і рішуче нахвалює самого себе. Мислення властиве бачення всієї картини в цілому з розумінням внутрішньої логіки і при чіткому відокремлення головного від другорядного. Ймовірно розвиток ненаблюдательности відносно тонких поворотів думок і ситуацій: для такої людини властива масштабність, але не ювелірністю інтелектуальної діяльності. У промовах і листі така людина невтомний, він прекрасний оратор, невтомно працює на публіку. Такий розум звик випромінювати і віддавати, а не поглинати і захоплювати — в цьому полягає його «сонячність». Присутня схильність до драматичних ефектів, бажання блиснути в розмові і ефектно перемогти в суперечці. Чудово навіювання здійснюється з використанням пауз, жестів і модуляцій голосу. В спілкуванні та роботі така людина незмінно займає лідируюче положення, його не тільки з задоволенням слухають, але й охоче слухають.

Енергетика інтелекту дуже напружена і динамічна, характерно синтетичне свідомість при наявності гарної логіки. Така людина незмінно є прекрасним оповідачем, здатним не тільки привернути увагу слухачів, але й обдарувати їх полум’ям ентузіазму і вогнем натхнення. Інтелектуальний та духовний розвиток такої людини найефективніше здійснюється саме в контактах. Він повинен постійно спілкуватися як з окремими людьми, так і з широкими аудиторіями, він повинен багато розповідати і пояснювати, безкорисливо віддаючи іншим те, що має, що він накопичив і справив у глибині своєї душі. Головні проблеми — лукавство, впертість і завзятість. Для такої людини характерна чітка життєва позиція, впевненість в успіху, схильність до лідерства і переконаність у власних достоїнствах. Він завжди сповнений ентузіазму, але вміє проявляти неабияку обережність у контактах з начальством і підприємцями. Можлива надмірна збудливість інтелекту, сварливість, хвалькуватість і швидка стомлюваність. Розум честолюбний, наполегливий, постійний, самовпевнений, рішучий і піднесений, запальний і палкий, добросердечний і чуйний. Інтелект можна назвати величним, просоченим почуттям власної гідності.

Людина інтуїтивно відчуває правду життя і сповнений благородних високих ідеалів, а тому не принижується до підлості і прямого обману. Точний та чіткий склад розуму дозволяє організовувати, контролювати та направляти будь-виробничий або посередницький процес. Характерна велика сила волі і вміння до межі зосереджуватися на предметі. Присутня тенденція до самопрощению і потуранню власним слабкостям. У житті такої людини особливе місце посідає театр, музика і спів, задоволення і публічні виступи. Діяльність розуму нерідко пов’язана з енергією, що бере свій початок в сильному сексуальному потягу. Взагалі такі люди прагнуть дружити лише з надійними, вірними і порядними суб’єктами, будь-яка підлість і ганебність викликають у них майже фізіологічну огиду. Розум активний і динамічний. Характерна виняткова відвертість і прямодушність, розсудливість і логічність, міцно спаяні з волею і непохитністю. Така людина завжди знає чого він хоче досягти, які у нього є на це підстави і можливості, і як саме це потрібно зробити. Можлива необережність і необдуманість в спекулятивній діяльності з подальшими втратами і збитками.

Велика ймовірність необачність у зв’язках і контактах, особливо з начальством і вищестоящими посадовими особами. Є схильність до довгим і пишних промов, до надмірної дратівливості і зверхності, до вздорности та образливості, до запальності і зарозумілості. Розум сповнений волі і сили, завжди спрямований до мети і сконцентрований на її досягненні. У своїй сфері така людина прагне здобути славу великим авторитетом, чому чимало сприяє його сильний акторський талант. У вирішенні проблем проявляється здоровий оптимізм і твереза впевненість у своїх силах. Присутня схильність вирішувати проблеми без занурення в деталі і тонкі аспекти. Така людина не схильний помічати справ і фактів, не перебувають безпосередньо у фокусі його інтересів. Свою думку про людей і проблемах цей чоловік становить повільно і неохоче змінює. Незаперечний педагогічний і психологічний талант. Ймовірно наявність дару імпровізатора і генератора ідей, так як розум незмінно пов’язаний з натхненням і творчим самовираженням. Чудова зв’язок з публікою — така людина завжди трошки демагог, трошки пропагандист і агітатор.


Залишити відгук