Меркурій в Раку

Меркурій робить Раку сприйнятливим до слів і взагалі до знаків, символічним системам, в яких меркурианский Рак може угледіти велику глибину і сенс, добре для істориків-археологів, розшифровуючих стародавні тексти на невідомих мовах. Меркурій також полегшує Раку проблему вираження своїх глибоких відчуттів, допомагаючи йому створити для цього більш чи менш адекватний мову, його ступінь зрозумілості та важливості для оточуючих і людства в цілому визначається аспектами Меркурія і рівнем опрацювання Меркурія. Велика чутливість до слів, часто сильна емоційна реакція, при ураженні суттєві викривлення при сприйнятті словесної та символічної інформації і передача своїх почуттів словами.

Цей фактор вказує на те, що людина обережний і розважливий, схильний до традиційного стилю і глибоко переймається проблемами минулого. При негативному розвитку характеру формується чіпкий, жадібний і навіть жорстокий інтелект. Можлива надмірна залежність від настроїв і податливість будь-яким впливам ззовні. При позитивному розвитку людина виявляє майже материнську турботу про благополуччя інших і намагається йти попереду ближніх, як би розчищаючи їм дорогу. Взаємовідносини між мисленням і почуттями дуже тісні і глибокі. Людина володіє прекрасною пам’яттю, яскравим уявою, багатющою фантазією. Він незмінно виробляє свій власний стиль методичної роботи, володіє підвищеною адаптивністю до будь-якому середовищі, розвиває напружену чуттєвість. Особливо характерне тонке сприйняття музики і предметів мистецтва. Інтелект асоціативний, сильна емоційність і інтуїтивність. У зовнішньому поведінці чужі пропозиції і думки рішуче відкидаються, однак після переробляються в глибині душі і видаються як свої власні. Думки і вчинки таких людей можна визначити як проникливі, повні почуттів і настроїв. Характерна інтуїція майбутнього і передчуття таємних і прихованих речей.

Виражений інтерес до психології і педагогіки. Незважаючи на те, що людина намагається займатися лише актуальними проблемами повсякденності, вона часто відволікається від них, центрируясь на увазі таємного, прихованого, закулісного. Взагалі це загадкова натура, залежна не лише від власних настроїв, але і від незбагненно глибоких процесів у власній душі. Гнучке мислення, синтетичне, тонко сприймає деталі. З потоку думок нелегко виокремити головне і обов’язкове, а тому існує проблема вираження власної думки в мові. Взагалі мова ллється суцільним потоком, то повниться натяками і емоційними нюансами. У спілкуванні людина часто проявляє непослідовність і примхливість. Йому важко адекватно виразити в мові внутрішні стани, що дратує не тільки оточуючих, але і його самого. Найчастіше він оперує образами, символами, чуттєвими асоціаціями та міфологемами. Мислення споглядально і містично, натура мрійлива, кілька уразлива і навіть злопам’ятна. Ця людина добре чутливий до критики, завжди прагне до розкриття таємниць, особливо таємниць минулого. Пам’ять не просто цупка, але грунтовна, навіть глибинна. Незважаючи на всю обережність і пильність, така людина легко піддається впливами.

Він турботливий і чутливий, непостійний і гнучкий. Розум в цілому спокійний, пройнятий бажанням рухатися до мети. Можлива часта гнівливість, емоційне занепокоєння і зайва схильність до чуттєвих насолод, які нерідко заповнюють простір розуму повністю. Така людина незмінно схильний до таємної політики і закулісного ведення власних справ. Він дипломатичний, тактовний, ввічливий, нерідко таємничий і загадковий. В цілому характер можна назвати приємним і вірним. Розум практичний, здатний до вирішення побутових проблем. Галасливих компаній така людина не любить, але в довірчій обстановці проявляє рідкісну балакучість, дивуючи інших здатністю без особливих зусиль змінювати свої думки і погляди. Більше всього такі люди люблять пікніки на лоні природи і тихі сімейні свята. Вони вразливі і чутливі, легко відгукуються на доброту і любов оточуючих. Якщо їх відкрито схвалювати і нахвалювати, вони можуть впоратися з будь-яким захворюванням. Для розуму характерно нетерпіння і невгамовність у сфері духовних і психологічних інтересів. Такий чоловік потребує великої кількості інформації про внутрішній світ інших людей, хоча б для того, щоб осягнути самого себе. Контакт з поезією нерідко дає відповіді на найскладніші питання життя. З такою людиною жити нелегко, так як він прагне до однодумності з родичами, з-за чого нерідко сварки. При зовнішньому спокої і врівноваженості, в характері присутня схильність до ризику, пов’язана з надмірною емоційністю у прийнятті рішень.

Людина здатна адаптуватися до кого і чого завгодно. Він обачний і стриманий. Як правило, аполітичний і споглядальний. Мислення знаходиться у владі почуттів, а тому судження незмінно суб’єктивні і упередженими. Людина дуже тонко сприймає духовні проблеми оточуючих, свої ідеї він довго виношує в глибині душі і повідомляє про них іншим лише тоді, коли вони остаточно дозріли. Його настрою і прихильності непостійні, хоча і дуже глибокі. З-за надмірної схильності до чуттєвих задоволень, така людина нерідко веде себе легковажно і демонстративно сибаритствует. Несвідомі імпульси і глибинні бажання часто змушують такої людини на багато дивитися крізь пальці, що може привести до однобокості, упередженості і неконкретному підходу до вирішення проблем. Нерідкі нещирість і схильність до маніпулювання поведінкою інших. Є тенденція сприймати інформацію на підсвідомому рівні — і у спілкуванні, і в навчанні.

Така людина дуже чутливий до поведінки і думки оточуючих. Його мислення завжди пофарбовано яскравими емоційними ідеалами, наприклад, такими як патріотизм і почуття відповідальності перед ближніми. Можна стверджувати, що така людина володіє ніжною душею, і все, що відбувається навколо, спонтанно пов’язує з власною персоною. Думки найчастіше крутяться навколо домашніх і сімейних проблем, питань харчування та придбання товарів масового споживання. У глибинах душі ніколи не припиняються пошуки таємниці, дослідження глибинних таємниць психіки і космосу. Така людина непогано ораторствує лише в тому випадку, якщо відчуває доброзичливий відгук аудиторії. Без інтимного емоційного внутрішнього контакту з співрозмовником, він замикається в собі і справляє враження тупості і байдужості. Володіє гарним даром наслідування, завжди центрований на проблеми минулого.


Залишити відгук