Меркурія в Овні

Меркурій дає Овну велику рухливість і вміння маніпулювати його енергетичними потоками, в особливості йдуть через мова. Меркурианский Овен легше сприймає зміни в дійсності і швидше перебудовує свою енергетику згідно з ними, чим може скористатися спритний маніпулятор, бо такого Овна легше й обдурити: його чуття на енергетичні потоки бездоганно, але його розум може, при загальній (підсвідомої) схильності Овна до навіювання (Венера в ув’язненні) надати йому погану послугу. Тільки при дуже високому розвитку це положення Меркурія дає ментальне усвідомлення і управління потоком.

швидкий Розум, схильний до поспішних висновків, живий і енергійний. У разі неправильного розвитку людина невиправдано підозрілий, саркастичний і дуже мінливий у думках. Створюється перенапруження розумової енергії, розвивається надмірна імпульсивність і сварливість, виникає схильність до перебільшення і поспішності у судженнях. При гармонійному розвитку інтелекту формуються проникливість, ясність і гнучкість розуму, що дозволяють бачити те, чого не помічають інші. Мислення стає творчим і чітко організованим. Формується гостра спостережливість, винахідливість і здатність захоплюватися інтелектуальними шедеврами. Характерна здатність до стрімкого засвоєнню нового, розвивається честолюбивость задумів і рідкісне завзяття у навчанні. Людина характеризується прихильністю лише власним ідеям. Мова наповнюється колосальною енергією. Такі люди вважають, що знання — це сила, а якщо не сила, то проста балаканина.

Інтелектуальна сприйнятливість дуже висока завдяки високому энергетизму. Думка швидка, швидка, кмітливість висока, є схильність до гострих формулювань і влучним висловлюванням. Розвивається особлива спостережливість, дозволяє помічати недоліки оточення, що призводить до невгамовній спразі критики. У суперечках і дискусіях нерідко присутні образливі різкі формулювання, в освоєнні нової інформації проявляється нетерпляче старанність. Якщо матеріал не схоплюється відразу, легко розвиваються нервозність і дратівливість. Людина вважає себе дуже розумним і тямущим, як воно і є насправді. Інтелекту властива швидкість обробки інформації, при нестачі старанності її оформлення і зайвої прямолінійності. Мова пламенна і экспрессивна, вона легко надихає оточуючих. Схоплювання матеріалу нерівномірно, якісь блоки інформації завжди посилено акцентуються і запам’ятовуються швидше, ніж інші. Мислення імпульсивно і синтетично. Це — суперечник з бойовим запалом і різким почуттям гумору. У дебатах він завжди іронічний, невичерпний на аргументи, меткий, упереджений і вразливий. У логіці опонента швидко і легко знаходить недоліки та слабкі місця.

Для розуму характерна жвавість, мінливість, схильність до жорсткої аргументації, перебільшень і крайнощів. Прозорливість може поєднуватися з підступністю, невгамовна жага знань. Такої людини багато вважають прискіпливим і суперечливим сперечальником, зате він завжди винахідливий і цікавий як мислитель. Легко будує плани і швидко змінює думки, любить читати і писати, глибоко поважає тих, хто рівний йому за інтелектом. В цілому в думках відсутня сталість, сувора впорядкованість і чіткість методу організації лінії доказів. Характерно загальне занепокоєння інтелекту, нерідко змушує людину дотримуватися одночасно протилежних точок зору. Мова швидка і напористі, азартна і ризикована. Можлива схильність до обману і маніпуляцій. Це — оратор і борець за ідею, що має живий дух і гостре чуття на все, що ще тільки починає проростати, але обіцяє успішне майбутнє. Відзначається жага лідерства, чіткість логіки, спритна маніпуляція фактами і вміння вразити опонента незаперечністю доводів.

Власні погляди і думки, переконання і світогляд грають в житті людини першорядну роль. Це — імпровізатор, новатор і раціоналізатор, винахідник і борець. Він все життя шукає свій ідеальний образ, свою внутрішню істину. У роботі з інформацією надзвичайно рухливий і спритний. Активний і спритний, заповзятливий і енергійний. Небезпечні зайва необачність і розрив між словом і справою: багато ідей з працею реалізуються на практиці. Ускладнена також самооцінка, часто не хочеться визнавати слабкі і негативні сторони свого характеру. Імпульсивність суб’єктивність суджень і висновків — головні проблеми. У подоланні перешкод і затримок проявляється крайня нетерплячість. Людина повен оригінальних ідей, охоче сперечається і аргументує, вміє швидко думати. Йому потрібно навчитися доводити ланцюга доказів до логічного кінця і вміти закінчувати початі справи. Це — тип авантюристичної ідеаліста, він прагне дізнатися все відразу — і негайно застосувати.


Залишити відгук