Меркурій в Астрології

День: Середа

Напрямок: Північ

Колір: Зелений

Характер: Змішаний

Знак Зодіаку: Близнюки, Діва

Метал: Ртуть

Дорогоцінні камені: Смарагд

Меркурій в астрології називають планетою посередником. Він відповідає за створення та функціонування зв’язків у навколишньому світі. Астрономічно Меркурій, найближча до Сонця планета. Один оберт навколо світила, він робить за 88 діб. Меркурій ніколи не відходить далеко від Сонця, тому він не утворює з ним жодних явних аспектів, крім з’єднання.

Меркурій дає людині прагнення вступити в контакт з іншою людиною. Ця планета відповідає за потреби до спілкування. Люди з сильним Меркурієм в гороскопі дуже цікаві і допитливі, люблять отримувати новини. Вони прагнуть до навчання, завжди готові дізнатися щось нове, цікаве.

Підопічні Меркурія легко вчаться, швидко засвоюють матеріал, слід зауважити, що при цьому вони зазвичай поверхові, хапають вершки і не прагнуть глибоко вникати в суть справи. Пам’ять у них чіпка швидка, але одномоментна. Вони не тримають у голові не потрібну інформацію, тому те, що їм не цікаво швидко забувають.

Балакучі, завжди і скрізь люблять поговорити. Мова у них, як правило, грамотна, слова підбирають легко, вміють надати потрібну інтонацію. У Стародавній Греції Меркурій був богом торгівлі, планета Меркурій пов’язана з діловою сферою. Мислення у людей з вираженим Меркурієм швидке, по натурі вони рухливі, не можуть довго сидіти на одному місці, вміють легко домовлятися, знають, як знайти підхід до людей. Слово їх головна зброя і вони вміло нею користуються.

Найбільш сильно Меркурій в астрології проявляється в знаках близнюків і діви, де він перебуває в обителі і екзальтації. В близнюках ця планета дає яскравих ораторів, хороших журналістів, посередників. Тут, у повітряному знаку, більш за все проявляється схильність до спілкування, інтелектуальні здібності, широта знань.

У діві, як земному знаку, Меркурій більш прагматичний. Тут спостерігаються хороші ділові якості, практичність, приземленість, вміння діставати рідкісні речі, застосування інтелекту для особистого збагачення, створення великого капіталу (серед дівчат, за статистикою, найбільша кількість мільйонерів).

Меркурій слабкий в знаках стрільця і риб. Саме у представників цих знаків найчастіше проявляються проблеми з мовленням. Стрільці і риби не відрізняються постійним прагненням до навчання, до засвоєння нової інформації. Вони намагаються зайняти місця керівників, управлінців, і прагнуть з висоти свого становища повчати оточуючих. Парадокс життя – щоб бути хорошим начальником не обов’язково бути дуже розумним, потрібно бути вмілим організатором і керівником.

В особистому гороскопі сприятливі аспекти Меркурія дають вміння спілкуватися, зав’язувати нові стосунки, посилюють жвавість і швидкість розуму, сприяють вдалим поїздок, легкого навчання. Найближча до Сонця планета завжди йде поруч з ним далеко не віддаляючись.

В астрології Меркурій, вражений негативними аспектами, дає плітки, чутки, словесні перепалки, брехливу інформацію. Сприяє скандалів, несприятливим поїздок, руйнування зв’язків з оточуючими. У транзитних аспектах Меркурій найчастіше символізує братів і сестер, сусідів, однокласників, знайомих. Оскільки ця планета дуже швидка, вона формує швидкі стрімко розвиваються події.

Виняток з цього правила становлять події пов’язані з ретроградним рухом Меркурія. Ретроградний рух планети відбувається, коли вона починає рухатися по зодіаку в зворотному напрямку. Звичайно, насправді, планета не рухається у зворотну сторону по орбіті, але бачить спостерігач із Землі саме зворотний рух.

Ретроградний рух дає затримки, формування тривалих затяжних ситуацій. Багато астрологи вважають ретроградний рух ослабленням якостей планети. Зворотний рух Меркурія по зодіаку називають ретроградним движениемСледует зазначити, що в нашому житті Меркурій впливає не тільки на людей, він управляє цілими галузями економіки, визначеними сферами життя.

Меркурій завідує транспортом, поштою, школами, початковою освітою, журналістикою, засобами масової інформації, що має відношення до Інтернету. Його вплив проявляється постійно навколо нас у повсякденному житті.


Залишити відгук