День Народження 15 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Товариські і яскраві Діви, які народилися 15 вересня, щасливі, якщо їх життя йде гладко, без стресів і розбіжностей. Ви уявляєте тип співчуваючого ідеаліста з глибоким розумінням своєї відповідальності за сім’ю і друзів. Ви дійсно дбаєте про людей, особливо про тих, хто не може допомогти собі сам. Навіть якщо життя тиха і безхмарна, співпереживання оточуючим змушує вас вникати в їх труднощі і проблеми. Будьте уважні, інакше ваше співчуття зайде надто далеко і вас звинуватять у втручанні в чужі справи.

Народжені 15 вересня повинні дуже обережно ставитися до своєї ваги — так великий їх апетит до життя. Разом із зайвими кілограмами можна заробити небажане напруження для серцево-судинної і травної систем, а також для підшлункової залози і жовчного міхура. Споживання жирів і чистого цукру повинно бути обмежено, щоб уникнути катастрофи, тому всяке зловживання алкоголем (особливо солодкими винами) і ліками має бути негайно скорочено. В цілому народжені 15 вересня повинні постаратися впоратися з надмірним бажанням чуттєвої стимуляції, в чому б вона не виражалася. Їх енергію корисно витратити на різноманітні фізичні вправи, що включають аеробіку, біг, змагальні види спорту.

Народжені 15 вересня схильні знаходити для себе ношу, скромну або, навпаки, непідйомну, як може здатися на перший погляд, а потім повністю досліджувати свої можливості. У них незвичайна здатність спеціалізуватися, удосконалюватися в одній області і в той же час володіти напрочуд повною інформацією, межі якої встановити дуже важко. Яку б роль не виконували народжені у цей день, вони прагнуть до майстерності у своїй справі без тиску і підганяння. Однак їх майстерність — це легкий і гнучкий контроль, а не твердий перфекціонізм, так часто асоційований зі знаком Діви.

Знак Зодіаку 15 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку зарахований до знаків стихії Землі, які володіють наступними якостями: гнучкість, освіченість, розважливість, відданість, старанність, акуратність, турбота про здоров’я.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює аналітичний розум, педантичність. Меркурій сприятливий для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідає за нелюбов до абстрактного, а також недолік мрійливості.

15 вересня народжуються дуже тонко відчувають Діви. Вони співчутливі, терпимі. Більш того, представники знаку в деякому роді схильні до жертовності. Вони приймають будь-які випробування, долають їх, ніколи не просячи про допомогу. Самі ж готові допомагати всім без розбору. Народилися 15 вересня Діви – матеріалісти. Безкоштовно вони схильні надавати лише моральну підтримку та консультативну допомогу. За більш серйозні дії винагороди не попросять, але, один раз попрацювавши за просто так, більше брати участь у житті скупого знайомого не стануть.

Народжені 15 вересня можуть здаватися скромними, сором’язливими людьми в юнацькому віці і навіть до тридцяти років або близько того, але коли пройде цей період — обережно! У них часто є приховані амбіції, які рано чи пізно дають про себе знати. Зазвичай на боці народжених в цей день, оскільки вони готові чекати роками, терпляче відточуючи свої таланти або розвиваючи свої ідеї, щоб якось зробити ривок. Хоча народжені 15 вересня нерідко мають кипучої індивідуальністю, яка дозволяє їм охоче насолоджуватися повнотою життя, для цього дні, тим не менш характерна певна скутість.

У деяких випадках народжені 15 вересня можуть приховати те, що вони роблять, від родичів, знайомих, навіть подружжя, але в інший час вони без збентеження поділитися сокровенним. Найчастіше така мінливість пов’язана з підтриманням певного іміджу в очах оточуючих. Наприклад, якщо народжені в цей день отримують емоційну рану або травму, що вони можуть віддати перевагу впоратися з ними самостійно, замість того щоб дозволити їм вплинути на взаємодію з близькими людьми. Більшість з тих, хто народився 15 вересня, демонструють виразне бажання заробити гроші, часто багато грошей. Однак їх мотив не багатство як підсумок, а пов’язане з ним визнання успіху.

Народжені в цей день в цілому не коливаються отримувати винагороду за свої зусилля і ту плату, яку вони дійсно заслуговують. Повнота життя, повагу до положення та можливість вільно діяти в суспільстві займають важливе, якщо не центральне місце у їх світогляді. Для народжених 15 вересня матеріалізм в різних проявах, безсумнівно, володіє великою привабливістю. Найбільш освічені особистості цього дня здатні сформулювати союз земного і духовного, залишаючись людяними і добрими. Яких би висот не сягали їх свідомість, потреба залишатися відкритими для духовного впливу для них завжди має пріоритетне значення. Ті з народжених 15 вересня, хто не зумів вирости, мають шанс бути захопленими розкішшю, комфортом і фізичними насолодами. Вони рідко відмовляють собі в задоволенні смачно поїсти, повеселитися з друзями, зайнятися сексом з досвідченим в любовних справах партнером.

Чоловік Діва — народився 15 Вересня

Чоловіки, що з’явилися на світ 15 вересня — можуть похвалитися такими якостями: такий кавалер — турботливий, ощадливий, пунктуальний, технічний, відданий. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 15 Вересня

Жінки, народжені 15 вересня, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — чутлива, надійна, залежна. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 15 Вересня

Нестабільний характер з можливими протиріччями до себе і оточуючих – так можна описати людей народжених 15 вересня знак зодіаку Діва. Однак велика відповідальність за виконані завдання допоможуть їм досягти в житті більшого, що і зробить їх щасливими і успішними в своїй роботі і в стосунках. На ранніх стадіях розвитку народжені 15 вересня знак зодіаку Діва можуть здатися на перший погляд нерішучими і боязкими. Однак це тільки зовні, всередині у цих людей великий потенціал, який вони не готові поки що виставляти напоказ.

З плином обставин, коли вони зміцніють всередині і стануть більш рішучими у своїх словах і вчинках, вони зможуть показати світові інших себе, показавши свої достоїнства, які були приховані протягом всього цього часу. Народжені 15 вересня знак зодіаку Діва дуже приховані і навіть від найближчих людей у них будуть свої внутрішні таємниці про які будуть знати тільки вони. Парадоксально, але в колі людей, в компанії, вони можуть відкрито афішувати інтимні подробиці. Таке одкровення може залучити інших осіб до взаємин з людьми, народженими 15 вересня знак зодіаку Діва.

Щоб розкрити весь свій потенціал народжені 15 вересня знак зодіаку Діва беруться за багато завдання, щоб досягти бажаних результатів. Не всі цілі можна буде досягти легко, проте після їх досягнення, ці люди стануть досвідченішими і сильніше. Вони знають собі ціну і швидше відмовляться від роботи з низькою заробітною платою. Народжені 15 вересня знак зодіаку Діва будуть претендувати на роботу, де буде гідна зарплата, яка відповідає їх статусу, освіти, професіоналізму.

Матеріальна сторона життя Дів грає дуже велику роль. Тому на робочому місці вони будуть прагнути досягти вершин і високих посад. Піднімаючись по сходах, прокладаючи собі шлях, вони планують і самовдосконалюються. Це дає їм віру в завтрашній день, роблячи незалежних і самодостатніх персон. Хтось може подумати, що вони тільки користолюбні, але це невірне припущення. Вони люблять достаток. Крім свого матеріального стану, вони розвивають внутрішній потенціал, духовний світ. Саморозвиток, самоорганізація також важлива, як і матеріальна складова, чим багатша і розвиненіша внутрішній світ, тим вище можна злетіти.

Незважаючи на величезну нажите стан, маючи великий інтелектуальний розвиток, народжені 15 вересня знак зодіаку Діва залишаються такими ж простими і добрими людьми по відношенню до оточуючих. Без зайвих замальовок і преувелечений своїх можливостей перед іншими. Вони поважають суспільство і дбають про своїх рідних і близьких їм людей.

Любов і Сумісність

У любові ви — справжній романтик, і близькі стосунки для вас надзвичайно важливі. Може знадобитися тривалий час, перш ніж ви вирішите одружитися і завести сім’ю. Якщо таке трапиться, ви проведете з цією людиною все життя.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Для народжених 15 вересня у житті важливо спокій, стабільність. Вони сильно страждають від стресів, непередбачуваних поворотів долі. Народилися 15 вересня – співчуваючі ідеалісти. Вони живуть з важким вантажем відповідальності за всю свою родину. Причому звалюють на плечі цей тягар абсолютно усвідомлено. Для народжених 15 вересня важливо бути потрібними. Вони вникають у проблеми і труднощі близьких, друзів, знайомих. Більш того, прагнуть допомогти ці проблеми вирішити. Брати участь у чужій життя і співчувати слід обережно. Не рівна година отримаєте звинувачення у втручанні не в свою справу.

Діви, які народилися 15 вересня, мають приховані амбіції. На роботі вони можуть роками чекати, поки начальство помітить їх таланти. У професійній сфері Діви не мають собі рівних. Вся справа в їх природній тязі до самовдосконалення. Представники знаку є відмінними виконавцями. Вони віддані справі, відкриті для всього нового. Діви люблять підвищувати свою кваліфікацію. Вони сміливо впроваджують нові розробки в життя, використовують отримані знання на практиці.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 15 вересня представники знаку схильні переїдати. Це обумовлює необхідність стеження за вагою. Надмірна вага може спровокувати розвиток ендокринних захворювань. Крім того, він веде до обмеження рухливості. А гіподинамія – найстрашніший ворог всіх Дів. Зловживати представники знаку схильні не тільки їжею. Дівам рекомендується утримуватися від самолікування. Великий ризик лікарського отруєння. Краще відмовитися від вживання алкоголю. Особливо це стосується кріплених вин і солодких напоїв (лікерів, настойок тощо).

Доля і Удача

В цей день народжуються двоїсті натури. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті риси характеру, які найбільш притаманні людині. І якщо він йде по життю, керуючись законами добра, милосердя і співчуття, то життя буде наповнене світлом, радістю і благополуччям. Але якщо людина буде сіяти зло, зневажливо ставлячись до світу й оточуючих людям, то життя його буде невтішною.

Поради Дівам, Народженим 15 Вересня

Народженим 15 вересня Дівам варто остерігатися брехливих друзів. Зрада може підстерігати і в сім’ї. Шлюб з розрахунку не принесе Діві щастя. Залиште свої етичні принципи в недоторканності: без них ви — як листок на вітрі. Ваше терпіння і здатність чекати принесуть дивіденди. Не будьте орієнтуються на фінансову винагороду за обраний вами компроміс. Тримайте під контролем свої фізичні примхи.


Залишити відгук