Марс у Скорпіоні у Жінки

Жінки з Марсом у Скорпіоні надзвичайно сексуальні і потребують регулярних доказах того, що вони бажані. Деякі з них володіють таким же особистим магнетизмом, який часто випромінюють чоловіки з аналогічним положенням Марса. Вони завжди вольові і рішучі і мають певну стратегію, якої в усьому йдуть, але яку рідко розкривають. Це бажання все контролювати в деяких випадках призводить до конфліктів, оскільки такі жінки хочуть бачити своїм партнером сильного чоловіка, але в той же час відчувають сильне бажання домінувати у стосунках.

Вони досить ревниві (і при цьому бувають дуже злими і неприємними) і хочуть відчувати себе тісно пов’язаними з партнером. Це однолюбка, яка не любить міняти партнерів: дуже чуттєва і енергійна. Ці жінки — справжні «електростанції», які можуть мати великі здібності в різних сферах життя — від цілительства до спорту та бізнесу. Вони дуже винахідливі і талановиті в усьому, включаючи ведення домашнього господарства. Їх потужна енергетика відлякує деяких чоловіків, але це і непогано, оскільки їм потрібні такі партнери, які самі досить сильні і впевнені в собі.

Їх тягне до чоловіків енергійним і жагучим, які всіляко демонструють свою любов, нехай навіть ревнощами. Деякі з таких жінок не хочуть бути занадто незалежними, але воліють усвідомлювати, що необхідні своєму партнеру, бажані і важливими.

Марс у Скорпіоні у жінки дає волю всім своїм специфічним рисам і пристрастям, не рахуючись ні з чим / ні з ким. Воля і сила планети проявляється в підвищеній активності, а енергії просто немає межі. Жінка з Марсом у Скорпіоні свого домагається будь-якими засобами і ціною. Для цього у неї є всі необхідні якості: цілеспрямованість, наполегливість, невтомність і пробивна сила. У своєму прагненні досягати цілей вона може (і буде) доходити до крайнощів, стаючи часом справжнім фанатиком власної ідеї.

Рішучості і самовпевненості їй не позичати, плюс до всього вона розважлива і рассудительна. Її працездатність і працьовитість просто вражають своїм ентузіазмом і невтомністю: вона може виснажувати не тільки саму себе, але й оточуючих. А в умінні долати різні перешкоди і перепони з нею мало хто зрівняється. Будь-які проблеми, невдачі й перешкоди не зупиняють її, а навпаки, стимулюють, збільшуючи енергію і волю багаторазово. Природно, при такому розкладі, ця дівчина може перемогти будь-яку суперницю, конкурентку або ворога.

Марс у Скорпіоні у жінки сприяє потягу його підопічної до всього небезпечного, таємного і незвіданого. Оточуючим здається, що в ній немає навіть натяку на страх. Вона в будь-який момент здатна пройти крізь вогонь, зістрибнути з висоти або покласти чарівну голівку в пащу тигра. А все тому, що найважливіше для неї – це розібратися у всьому грунтовно і самостійно, докопатися до істини, до самої суті речей і взагалі всього. Будь-які теорії і припущення вона буде до нудоти ретельно і досконально перевіряти. Нерідко вона стає учасницею якогось таємного товариства, підпільної організації / угруповання.

Дівчина з Марсом у Скорпіоні володіє відмінними організаторськими здібностями, талантом керівника, душею адміністратора і командира. Плюс хороший дипломат і аналітик. У разі негативного розвитку характеру у неї проявляються хитрість, егоїзм, поспішність, необачність, необдуманість, відчайдушність, безжалісність, безцеремонність, зайва агресивність і нещадність. Що й казати, це той самий приклад по-справжньому наполегливої, упертого і норовливого характеру. Ця дівчина вміє за себе постояти: вона активна, витривала й відважна.

Коли вона зацікавлена і залучена в яку-небудь справу, то здатна просто «гори звернути», щоб домогтися свого. Для цього у неї є потужний запас життєвих сил, непохитність, стійкість і хороший навик почекати підходящий момент. До своїх цілей вона завжди йде сміливо і мужньо, з абсолютною вірою в себе, не боячись конкурентів або ворогів. Бажання перемогти розпалює її дух змагання ще більше. Часто методи її боротьби носять таємний і секретний характер, перш ніж приступити до якого-небудь дії, вона обміркує і передбачить все, що потрібно. Її рух до мети проходить впевнено та зухвало, при цьому вона ніколи не поспішає відкривати оточуючим свої справжні мотиви.

Вона любителька полоскотати собі нерви, а перешкоди не лякають її, навпаки, чим важче випало випробування – тим твердіше характер. Марс у Скорпіоні у жінки взагалі характеризується схильністю до всякого роду ризику і авантюр, тільки так його підопічна відчуває всю повноту життя. Панянка з таким Марсом абсолютно незалежна: якщо вже прийняла рішення, переконати її або відхилити від обраного шляху просто неможливо. Її інтуїція часто допомагає їй «виходити сухою з води», так як підказує правильні рішення в потрібний момент. Само собою, з ворогами такі жінки не церемоняться, демонструючи всю безжалісність своєї натури. Вони ніколи не поступляться і досягнуть поставленої мети, заплативши будь-яку ціну. Їх практично неможливо здолати.

Марс у Скорпіоні у жінки робить ту зовсім не пристосованої жити в тепличних умовах, адже на рівні інстинктів їй постійно необхідні внутрішнє напруження і емоційні струси. Їм потрібен вихід, інакше вибуху не уникнути. Таку кипучу енергію варто витрачати фізичних тренуваннях або займатися різноманітними духовними практиками. Сексуальність жінки під висока стати темпераменту. В особистих стосунках найважливіше значення вона надає емоційного та інтимного тяжінню. Її чоловік неодмінно повинен бути справжнім захисником сім’ї, справжнім воїном. З цієї причини вона шукає партнера, впевненого в собі, магнетично принадного і пристрасного. Варто зазначити, що чоловіки їй будуть потрапляти дуже конфліктні, жорстокі і агресивні. З-за впливу Марса в Скорпіоні ця дівчина може притягувати до себе чоловіче насильство.


Залишити відгук