Марс у Стрільці у Жінки

Чим примітний Марс у Стрільці у жінки? Незалежністю, сміливістю і відвагою. Все нове відразу ж привертає увагу власниць такої натальной карти. Навколо них стрімко виникають і зникають любовні проблеми, адже вони у всьому схильні до кипучої діяльності. У оточуючих вони завжди залишають найкраще перше враження.

Така панночка самостійна і незалежна від чийогось думки, яке вона сприймає тільки при збігу його з власним. Імпульсом будь-яких її дій служить ненав’язливе владолюбство і честолюбство, важливо тут те, що такі поняття, як шляхетність, справедливість і честь є головними в її характері. Її слова збігаються зі справами, все обіцяне їй завжди виконується. Вона не обманює себе і ніколи не стане навмисно робити це з іншими.

Жінку з Марсом у Стрільці часто тягне до чоловіків, які могли б навчити її чого-небудь або сприяли б її особистісному зростанню. Вона вимагає від партнера відповідності високим ідеалам і моральним принципам і може швидко втратити повагу до чоловіка, якщо він не дотягує до її стандартів чесності і моральності. Таким жінкам подобаються чоловіки атлетичної статури, оптимістичні та енергійні, у яких є чіткі і масштабні плани на майбутнє.

Марс у Стрільці у жінки сприяє раціоналізаторства і винахідництва. Вона може чудово проявити себе в ремеслах. Наша героїня рухлива за своєю природою, як тілесно, так і духовно, а тому вибирає роботу, пов’язану з поїздками, або активно відпочиває. Такі жінки – великі любительки і поціновувача тварин, особливо коней і собак. За будь-яку справу вони беруться з фірмовим «стрельцовским» оптимізм і ентузіазм. Легко вдохновимы і швидко приступають до реалізації своїх планів. Активна діяльність, живий темперамент і доброзичливість цієї панянки має до неї оточуючих людей. Вона може результативно працювати, застосовуючи в роботі інновації, але не виносить, щоб хтось командував їй.

Вона цілком здатна конфліктувати з владою і ортодоксами, але тільки в інтересах загальної справи, а не особистісних амбіцій. Плюс до всього, її сміливі, оригінальні і зухвалі рішення кардинально різняться з загальноприйнятими. Марс у Стрільці у жінки вибудовує її світогляд не тільки на досвіді і знаннях, але й на дар передбачати швидкі події. Володарка натальной карти готова до відстоювання власної думки у спорах, з яких практично завжди виходить переможницею, чому сприяє її улюблена зброя – залізобетонна аргументація, підкріплена фактами і міткою критичністю.

Жінка з такою натальною картою в супутники життя шукає собі добродушного, активного, справедливого і веселого чоловіка. Її тягне до тих, хто міг би навчити її чогось або сприяти її особистісному зростанню. Вона чекає від обранця відповідності своїм моральним принципам і високим ідеалам, а тому може швидко втратити повагу до нього, якщо він не дотягує до її стандартів моральності і чесності. Сама вона притягує незалежних і сильних хлопців, яких не можна надто обмежувати. Є в її характері непосидючість, завдяки якій вона буде надзвичайно діяльною.

Марс у Стрільці у жінки дарує своїй підопічній великий запас життєвих сил, але та схильна розпорошувати енергію, розкидаючи по дрібницях і виконуючи кілька справ одночасно. Вона в змозі постояти за себе, але якщо необхідно – завжди поступиться. Щоб домогтися кращих результатів, вона всією душею повинна бути зацікавлена в справі, що не суперечить її моральним принципам і внутрішнім переконанням, в іншому випадку внутрішні установки заблокують його здійснення.

Планета війни в такому положенні вносить в характер цієї жінки прагнення до незалежності і волелюбність: вона не любить обмежень, а хоче жити без вантажу занадто великої відповідальності і додаткових обов’язків. Виходячи з цього, вона не буде зазіхати на керівні посади. Її воля дуже мінлива, і для неї надзвичайно важливо визначення чіткої і масштабної життєвої мети, до якої варто прагнути. Тільки так вона досягне гарних та стабільних результатів і зможе стати по-справжньому щасливою жінкою.


Залишити відгук