Марс у Терезах у Жінки

Жінки з Марсом у Вагах метаються між агресивними діями і пасивністю: їм хочеться то пристрасної любові, то ніжною романтики. Енергійний і вольовий Марс в поєднанні з витонченими, душевними Вагами зумовлює непередбачуваність особистісних якостей і поведінки в міжособистісних відносинах, але разом з тим свідчить про багатьох чудових талантів, вербальних і художніх. Жінки з Марсом у Вагах відчувають постійну потребу в близьких відносинах як джерелі енергії та стимуляції, але разом з тим існуюча потреба в самоствердженні спонукає їх ініціювати короткочасні палкі зв’язку, оскільки тривалі відносини, які потребують самодисципліни, відповідальності, почуття обов’язку і чималих зусиль, їх не приваблюють.

Якщо ж такі жінки хочуть подбати про довгострокових життєвих цілях і привести свої звички у відповідність з ними, їм потрібно «приземлити» свої фантазії і навчитися витрачати енергію більш рівномірно, так би мовити, «заспокоїтись». Їх особливо тягне до чоловіків розумним, інтелігентним, культурним, благовоспитанным і переважно красивим. Якщо обранець не вирізняється красномовством, бажано, щоб він компенсував це зовнішністю або артистичними здібностями. Справедливість — бог цих жінок, і вони наполягають на абсолютно рівноправних стосунках, вимагаючи для себе простору свободи, спілкування й інтелектуальних занять. Відчуваючи потребу в близьких зв’язках, вони не хочуть відносин занадто інтенсивних.

Втім, загальна енергетика цих жінок багато в чому залежить і від інших факторів гороскопу. Жінки з Марсом у Вагах відрізняються естетичною вишуканістю, і це сильно впливає на їх сексуальні уподобання. Одна з таких жінок заявила, що освоїти еротичні прийоми їй допомогли вірші і романи. Для жінок з таким становищем Марса дуже важливо бачити партнера. Тому в більшості своїй вони вважають за краще займатися любов’ю при світлі, щоб зосередитися на партнера, а не просто на власних фізичних відчуттях або емоціях, як це властиво багатьом іншим. Їм подобається купатися у тому задоволенні, яке вони доставляють обранцеві.

Як багато з вас знають, Марс в гороскопі описує образ коханого у жінки, його пристрасті, риси характеру, особливості особистості. Який улюблений Марс у Терезах? Галантний, ввічливий, який бездоганно володіє правилами етикету, хорошого тону. Бажано, щоб він був охайний, одягнений по моді. Дипломатичний, вміє доглядати за жінками, якщо інші показники не суперечать. Ріднить Марс у Терезах і в Раку бажання командувати. І з-за цього такі жінки часто бувають нещасні у відносинах. Насправді, їм необхідно просто зрозуміти і прийняти це в собі. Спочатку вони вибирають таких чоловіків, які не пристосовані приймати рішення самі.

Не подумайте, що жінки з Марсом у знаку Ваги командують за типом «впав-віджався». Їм просто доводиться брати у відносинах ініціативу на себе і іноді жінки з цим переборщують. На відміну від жінок з сильним положенням планети, вони самі по собі не такі. На роботі вони готові підлаштуватися, у дружбі вони намагаються не конфліктувати з батьками теж можуть знайти спільну мову, але в відносинах від чоловіка прекрасні дами хочуть занадто багато: і, можна сказати, принца, але і чоловіка, який буде приймати сам рішення, брати відповідальність, захищати. Простіше кажучи, він повинен бути з гарною зачіскою і набити будь морду. Погодьтеся, таке поєднання зустрічається вкрай рідко.

Проте так вередують в основному в молодості дівчата з Марсом у Терезах. З віком вони розуміють, що ідеалів в природі немає. Який вибір зробить дівчина? Така дівчина шукає собі не менш податливого чоловіка, який буде мати спокійний, неконфліктний характер. Якщо вона обирає нєженку, то від чоловіка вона не повинна вимагати якостей альфа-самця. Тут швидше вона буде вести за собою свого чоловіка.

Якщо вона вибирає чоловіка типажу Овна, то жінка буде намагатися зробити його трохи м’якше, але в якомусь сенсі вона отримує того, чого хоче. Треба сказати, що жінки з Марсом у Вагах досить прискіпливі до зовнішнього вигляду. Здогадуюся, про що подумали багато хто з вас. Прискіпливість характеру не тільки для знаку Діва. Вибір, як бачите, можливий.


Залишити відгук