Марс у Леві у Жінки

Жінка з Марсом у Леві незмінно пишається своїм чоловіком. Їй подобається сяяти в променях його слави і публічно обдаровувати його компліментами і похвалами. Для неї важливо, як він одягається і яке враження справляє на оточуючих. Таких дам особливо тягне до чоловіків яскравим, палким і щедрим. Вони часто вимагають відданості і не терплять, коли їх принижують. Такі дами люблять вбиратися, бути на виду, багато спілкуються з рідними та друзями.

Всіляко вихваляючи свого партнера, вони і самі багато вимагають, намагаючись домінувати над партнером і даючи йому зрозуміти, що ніяка інша жінка не змогла б так само плекати його самолюбство і самоповагу. Вони вірні подруги, і їх відданість може похитнутися тільки тоді, коли чоловік падає з п’єдесталу, перестаючи відповідати ідеальному образу своєю дріб’язковістю, негативізмом або невдачами в мирських справах.

Як характеризують астрологи Марс у Леві у жінки? Ці дами надзвичайно уважні до свого іміджу, для них характерні драматичні жести, вони люблять любовні інтриги і романтичні побачення. Про себе вони заявляють експресивно, драматично і впевнено, нерідко зверхньо. Панянки з Марсом у Леві талановиті і сповнені життєвої енергії. Їх нагальна потреба активно відстоювати власні права сприймається оточуючими як безцеремонність і владність. Вона обожнює бути в центрі уваги. Вона дуже уважна до свого зовнішнього вигляду, а тому серйозно цікавиться модою і докладає багато зусиль до того, щоб підтримувати ідеальну фізичну форму.

Ця жінка мегавынослива і стійко долає будь-які перешкоди на шляху. Її не лякають проблеми, невдачі або труднощі, вона – смілива й рішуча. До того ж Марс у Леві у жінки дає постійний приплив енергії, що гарантує більшу життєздатність. Ця панянка прямолінійна і висловлює свої бажання відкрито, не плетучи інтриги за чужими спинами. Свою великодушність проявляє навіть по відношенню до ворогів. Планета робить її пристрасною і гарячою натурою, що іноді трансформується в ній під запальність і дратівливість. Їй буває дуже важко стримувати свої стрімкі пориви.

Вона ніколи не підпишеться на другорядну роль, так як вказівок з боку просто не виносить. З найменших років ця жінка прагне до повної самостійності, а тому з превеликим працею переносить підпорядкування. Нерідко вона проявляє своє владолюбство і прагнення зайняти лідируючі позиції. Дівчина з такою натальною картою цілком здатна піти на ризик, так як в ній є любов до гри і авантюр. Свою силу і благородство вона любить виставляти напоказ, щоб оточуючі помітили його і оцінили.

Так як вони обожнюють проявляти владність в будь-якій ситуації і всім керувати, то в інтимних стосунках підсвідомо намагаються відігравати подібну роль. Коли вони хочуть справити хороше враження, але при цьому не занадто впевнені в собі, то стають настирливими, галасливими і навіть надокучливими. Інтимна та фізична енергія стимулюється у них демонстративної щедрістю і проявом уваги. Таким дівчатам потрібно, щоб люди цінували і поважали їх сексуальну і творчу активність. Марс у Леві у жінки сприяє безособовому відношенню до сексу, він тягне її своєю драматичністю. Що не означає, що вона не відчуває ентузіазму і тепла по відношенню до обранця. Просто їй здається, що з допомогою інтиму вона отримує можливість виходити за межі власної особистості. А взагалі їй притаманне досить потужний сексуальний потяг.

Варто відзначити, що Марс у Леві у жінки — одне з найбільш гармонійних положень планети в Зодіаку. Лев – фіксований знак вогняної стихії. А тому таке поєднання завжди дає постійну енергію, ентузіазм, віру в себе, стійкість, цілеспрямованість і завзятість. Це дозволяє підопічним Марса в Леві реалізувати купу сміливих ідей і планів і домагатися найкращих результатів. Вона наполегливо рухається до своїх цілей, володіючи терпінням, честолюбством, працьовитістю і твердістю, що досить сприятливо для втілення великих і довгострокових проектів. Її сила волі і працездатність максимально високі, а тому вона домагається практично будь-яких поставлених перед собою завдань і цілей. Найбільш важливо для неї – зацікавитися тим, що вона робить, тоді її дух не зламати нічим.

На рівні інстинктів у неї є бажання зняти з життя всі вершки, а тому вона готова витрачати на це весь свій ресурс сил і часу. Її абсолютно не лякає конкуренція, а дух змагання тільки зміцнює її впевненість у собі. Жінка з таким Марсом при сприятливих вказівках в натальній карті самостійно доб’ється в житті багато, їй достатньо лише захотіти. А якщо у неї в персональному гороскопі ще й сильно положення Сонця, то її ніщо не зупинить, її неможливо буде зламати або підкорити. Головне для власниць такої натальной карти – направити всю свою кипучу діяльність і пристрасність натури в добру русло і не ганятися за одними лише зовнішніми проявами величі.


Залишити відгук