Марс у Близнятах у Жінки

Жінки з Марсом у Близнюках зазвичай славляться вмілими руками, музичним слухом, а часом і інтелектом. Вони молоді душею, що робить їх хорошими виховательками і вчительками. Гнучкі, вміють пристосовуватися, вони люблять різноманітність і хочуть ділити з партнером багато заняття. Про свої почуття вони воліють радше говорити, ніж виявляти їх фізично, і взагалі воліють легкий флірт більш тісним відносинам.

Якщо ж відносини все-таки мине стадію поверхневого флірту, подальший їх розвиток часом дається цим дамам з великим трудом. Вони з великою неохотою підпускають чоловіків до свого тіла. Жінок з Марсом у Близнюках залучають розумні, цікаві в спілкуванні, вміють розважити і готові вчитися новому представники сильної статі. Особливо їм цікаві чоловіки загадкові або надзвичайно дотепні.

Ця планета говорить про жіночий сексуальний темперамент. Звичайно, сексуальність жінки влаштована значно складніше, ніж чоловіки, і виходячи з цього, слід дивитися не тільки положення Марс у близнятах, але ще й таємничої Місяця (говорить про емоційність) і чарівною Венери (говорить про чуттєвості). Потрібно подивитися і оцінити положення цих планет в гороскопі на жінку Близнюки і постаратися скласти всі характеристики. Також для визначення сексуальності слід використовувати опис стихії: повітряні знаки, в число яких входять Близнюки, Терези і Водолій, дарують відносин легкість і винахідливість.

Взагалі в Близнюках Марсу не сказати, що зручно. Під час його бурхливої діяльності, у людини, яка перебуває під впливом Марса, швидко включається в роботу голова, але разом з цим приходять безперервні сумніву, глибокі міркування і зайва метушливість. Буває, що далі цього діяльність нікуди не йде, а людина зациклюється лише на внутрішніх думках. На ґрунті цього відбуваються багато помилок, але жодних висновків з цього не витягується. Для таких людей необхідна діяльність, в якій є місце новим постійним контактам, яка полягає в поїздках і переговорах. Людина «під Марсом» часто привертає до себе увагу гучними розмовами і жестикуляцією.

Марс створює в голові у жінки образ ідеального коханця-партнера, не того, з ким вона потім зв’яже своє життя, а того, кому жінку тягне на рівні інстинкту. Марс, що перебуває у Близнятах, гарантує жінці, що її завжди будуть залучати не занадто сексуальні принци, бо повітря вважається сексуальною стихією. Але зовнішню асексуальність такі чоловіки компенсують своєю гиперобщительностью, у них цього добра хоч греблю гати, бо їм подобається мати безліч приятелів, з якими можна потусуватися.

Марс у жінки-Близнюки викликає симпатію до вітряним, легким на підйом чоловікам, які біса товариські і мають високорозвинений комунікативний навик. Її улюблені чоловіки: вміють виражати свої почуття вербально, люблячі флірт і гру словами. Такій жінці не особливо важливо, що трапиться з такими відносинами потім, важливо, щоб саме в цей момент їй було не нудно. Насправді, головне при виборі партнера, з яким ви в старості під ручку будете подорожувати по Європі, це слухати своє серце, а воно вас точно не обдурить.


Залишити відгук