Марс у Козерозі у Жінки

Жінки з Марсом у Козерозі відносяться до числа людей сильних і здатних. Те ж саме можна сказати про те, як вони виражають свою сексуальну енергію. Хоча представниці прекрасної статі дуже консервативні в тому, що стосується їх публічного іміджу і зовнішнього вигляду, і у відносинах їх цікавить не тільки фізичні відчуття і пристрасть: вони також хочуть, щоб їх поважали і щоб їм були вірні.

Їх сексуальність характеризується не тільки інстинктивними пристрастями і чуттєвістю. Як сказала в інтерв’ю одна з таких жінок, «мені подобається проектувати образ влади». Представниць прекрасної статі з Марсом у Козерозі приваблює світ бізнесу і властивий йому практичний взаємообмін. Їх цікавлять, як правило, чоловіки потайливі, успішні, серйозні, амбітні — і чим вони стриманіше і незбагненніше, тим краще.

Планета в даному положенні сприяє прояву таких рис характеру, як честолюбство, зарозумілість, прагнення довести власну цінність і всіляко себе проявити. Така жінка часто застосовує свою невгамовну енергію в сфері управління складними фінансовими питаннями, і традиційно велику частину своєї влади вона направляє туди, звідки гарантовано може отримати вигоду. Ця панянка в життя показує себе як серйозну, обережну, владну, дисципліновану і амбітну особу. Її рішучість чудово поєднується з ощадливістю, терплячістю і ретельним плануванням, а фізична активність завжди спрямовується на досягнення довгострокового успіху і особистих матеріальних цілей.

Об’єкт своїх бажань жінка з Марсом у Козерозі може переслідувати наполегливо і методично, використовуючи традиційний шлях — статевий потяг (кероване і сильне). Її сексуальна природа налаштована на архетипний статевий інстинкт. Вона відчуває його міць і намагається тримати це під контролем до тих пір, поки не прийде слушний момент. А тому багатьох з тих, хто звик бачити її відстороненою і холодної, дуже сильно дивує, що вона володіє справжньою глибиною пристрастю і несамовитою силою бажання, коли виникає сприятливий момент. Варто відзначити, що така жінка дуже вимоглива, так як знає, чого хоче. Крім того, в інтимних відносинах вона може бути досить грубою і авторитарною, що може викликати у чутливих партнерів відторгнення.

Представницям Марса в такому положенні подобається керувати всім, і романтичні стосунки не є винятком. Статеве життя для них – це інстинкт, що вимагає прояви сексуальних бажань і практичних дій, і, якщо вже бути до кінця відвертими, то, з їх точки зору, зовсім необов’язково пов’язувати це з почуттями. Якщо ж вони емоційні й романтичні, то ці якості будуть проявом інших факторів натальной карти. Марс у Козерозі у жінки підсилює бажання контролювати все і вся, що вона з успіхом практикує у всіх сферах життя, а особливо в сексуальних відносинах.

В тому, що стосується їхнього іміджу і зовнішнього вигляду, і у відносинах їх цікавить не тільки секс. Все-таки вони хочуть, щоб їх поважали і були вірні їм. Їх сексуальність характеризується не тільки чуттєвістю і інстинктивними пристрастями, їх приваблює світ бізнесу і властивий йому практичний взаємообмін. Що стосується ідеалу чоловіка, то тут для такої панночки головні риси – це успішність, скритність, серйозність, стриманість, амбітність і незбагненність.

Для повного прояву своєї сексуальності жінкам з Марсом у Козерозі потрібно відчувати відданість і повагу свого чоловіка. Зазвичай їм досить важко говорити про своєї прихильності і сексуальних фантазіях. Але коли вони абсолютно впевнені, що їх не відкинуть, то потік енергії стає просто нескінченним, так як фізично вони і так дуже витривалі і сильні. Такі панянки прекрасно усвідомлюють необхідність підкріплювати свої бажання і домагання матеріально, а не тільки фізично (секс). Знову-таки «контроль» тут ключове слово, з-за того, що пасивність для них прирівнюється до невпевненості в собі.

Як правило, жінки з таким Марсом воліють «контроль» у всьому, уникаючи специфічних ситуацій, які можуть отримати несподіваний розвиток подій і спричинити за собою ті або інші наслідки, які вже не можна буде спрогнозувати, застерегти або виправити (одним словом – контролювати).

Ця жінка самостійно може багато чого досягти в житті. У партнери вона вибирає впевненого в собі, стабільного і надійного, цілеспрямованого і серйозного чоловіка. Для жінки з Марсом у Козерозі в натальній карті важливий статус коханого, положення, яке він займає в суспільстві. Їй потрібно, щоб майбутній чоловік обов’язково користувався загальним, беззаперечним повагою. І якщо Марс не буде проявляти себе в негативному аспекті, то їй будуть потрапляти саме такі чоловіки, в іншому випадку, вони можуть бути холодними в прояві почуттів або надмірно владними.


Залишити відгук