Марс у Раку у Жінок

Жінкам з Марсом у Раку подобаються близькі стосунки, і кохання для них означає почуття єднання. Вони жадають почуття безпеки і емоційного взаєморозуміння. Часто, будучи выразительницами свого роду архетипового жіночого стилю поведінки та енергетики, вони здатні дуже добре пристосовуватися до представників сильної статі емоційно і фізично. Особливо їм подобаються чоловіки добрі, м’які, сповнені співчуття, які завжди готові прийти на допомогу, встати на захист і навіть, в разі чого, утримати.

Більш того, однією з притаманних їм суперечностей є те, що на словах вони можуть цікавитися сильними чоловіками, самовпевненими, самодостатніми, але в глибині душі все ж віддавати перевагу слабким (або, принаймні, пасивним) або нужденним. Цим жінкам потрібен такий чоловік, з яким вони можуть грати роль матері, оскільки воліють домінувати у стосунках і в сімейному житті.

Їм властиво спочатку поступитися волі чоловіка, щоб потім придушити її! Однак, якщо представник сильної статі виявляється досить незалежним і не бажає поступатися партнерці, у відносинах можуть виникнути серйозні проблеми. У цьому випадку жінка раптом виявляє, що її партнер неотзывчив, бездушен, мало часу приділяє родині і т. д. Таким чином, дана позиція Марса пов’язана з багатьма парадоксами на самих різних рівнях.

Куди прикладає свою енергію жінка з Марсом у Раку? Згадуємо головний символ цього знаку, а саме: дім і сім’я (причому як, в якій виріс, так і власна). Давайте тепер «склеим» Марс і знак Раку — для дівчини означає образ коханого. Чоловік потрібен домашній і ніжний, жінка повинна відчувати затишок і спокій, турботу, щоб їй постійно допомагали і оберігали (підійде і яскраво виражений Рак в гороскопі чоловіки). Часто у жінки з Марсом в Раку слабке чоловік, «домашній», не схильний до конфліктів.

Марс у Раку у жінок дає їм ініціативу, дівчина може часто змінювати навколишнє середовище, обстановку, місце проживання. У ліжку вони досить пристрасні і люблять різноманітність, і це нормально, якщо не призводить до подружніх зрад. При пошкодженому Марсі у них посилюється почуття власності, часто зустрічається ревнощі, яка може поширюватися як на людину, так і на речі. Може з’являтися необґрунтована злість до ближніх, домашні скандали, бурхливий вираз емоцій, наприклад сльози. Покоління цих жінок часто бере ініціативу у відносинах на себе.

Чоловік, можна сказати, в даному випадку висловлює жіночі якості, створює затишок і охороняє сімейне вогнище, варіант «підкаблучника», який жити не може без домашньої атмосфери (сюди входять їжа, інтер’єр, сім’я тощо). І дівчата з Марсом у Раку дійсно їх знаходять, причому це положення зовсім не скасовує того, що сама вона хороша господиня. Протилежності притягуються. Агресивні жінки з Марсом у раку сумісні з тихими чоловіками. Тільки на чоловіка в гороскопі вказують ще багато факторів: 7 будинок і планети в ньому, положення Сонця і т. д. Ідеального чоловіка для Вас можна дізнатися тільки при вивченні натальной карти і синтезу всіх ознак.


Залишити відгук