День Народження 14 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Діви, народжені 14 вересня, обдаровані далекоглядністю, розвиненою уявою, новаторськими ідеями і унікальною здатністю втілювати їх в реальність. Ви проявляєте чарівність і красномовство, коли справа доходить до обговорення думок і планів, але розділяти з людьми свої почуття вам набагато складніше. Ви віддаєте перевагу аналізувати і міркувати про своїх емоціях, а не виражати їх безпосередньо. Ви незалежні, наполегливі, інтелігентні, амбітні і якщо щиро в щось вірите, то прагнете до цього з неймовірним завзяттям, що, безсумнівно, гарантує успіх.

Народжені 14 вересня зазвичай досить дбайливі по відношенню до свого тіла, щоб не забувати про нього. Вони будуть не проти обмежувати свою дієту і вдаватися до різних форм фізичної активності від зарядки до масажу, поки це супроводжується чуттєвим насолодою і відчуттям благополуччя. В даному випадку особливо рекомендуються командні види спорту або особисті єдиноборства (такі, як теніс і сквош). Регулярний і рясний сон дуже корисний для цих розумово орієнтованих людей, але не слід нехтувати і сексом, так і іншими видами плотських задоволень. Уміння дарувати любов і приймати її допоможе підтримати високий рівень розумового процесу. Народжені 14 вересня відчувають потребу готувати і цікавляться їжею; не варто заважати їм в цьому.

Народжених 14 вересня дуже турбує суспільство, в якому вони живуть. Водночас, захисники і критики своєї країни і свого часу, вони можуть відчувати потребу бути залученими не тільки ідейно, але й фізично у важливі проекти, які, на їх погляд, можуть поліпшити умови життя людей. Їх роль — послідовно відкривати оточуючим очі на істину і таким чином служити їм. Орієнтовані на зорові образи, народжені в цей день здатні описати те, що вони бачать, цілком доступними для розуміння термінами. При оцінці роботи інших їх основна передумова звучить так: «Найбільша можливість у світі — можливість для поліпшення». Таким чином, вони ніколи не втрачають нагоди зробити конкретну пропозицію щодо поліпшення певних аспектів своєї та чужої праці. Часом, однак, вони можуть бути схильні повчати інших і не сприймати погляди, не збігаються з їхніми поглядами.

Знак Зодіаку 14 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Земної стихії, які характеризуються наступними якостями: турбота про здоров’я, гнучкість, самовідданість, ощадливість, акуратність, старанність, освіченість.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює критичність, педантичність. Меркурій сприятливий для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідальна за недолік мрійливості, а також нелюбов до абстрактного.

Діва, яка народилася 14 вересня, амбітна і успішна. Представника знака часто називають інтелігентом. Він має бездоганні манери, завжди веде себе гідно. Діві важливо громадську думку. Вона живе з деякою оглядкою на оточуючих. Але це не заважає досягати професійних, особистих успіхів. Народилася 14 вересня Діва прагне до благополуччя. Заради цього вона готова працювати багато годин на добу. Перевтоми Діва не боїться. Їй будь-які труднощі по плечу. Але не варто переоцінювати свої сили і можливості. Це може призвести до проблем зі здоров’ям.

У сімейному житті народжені 14 вересня в цілому вірні і покірні, але також дуже критичні до своєї оцінки повсякденного буття. Вони цінують дію, і ніякі розмови в світі не замінять їм основну потребу в умілій турботі про домашніх справах. Зазвичай вони будуть наполягати на тому, щоб ті, з ким вони живуть, приймали в цьому активну участь, і рідко стануть приносити себе в жертву, займаючись господарством поодинці. Як правило, народжені в цей день вміють визначати, що потрібно зробити негайно, і часто їм не вистачає терпіння, якщо інші починають діяти з зволіканням.

Народжені 14 вересня понад усе цінують ефективність. У них огиду до хаосу і неохайності, яке змушує їх розчищати завали і укріплювати слабкі місця, у крайньому разі хоча б подумки. Якщо вони на час відмовляться від навколишніх проблем з-за розумового навантаження, то обов’язково займуться ними, коли прийде час. Розклади, плани і наполеглива потреба не спізнюватися зазвичай характеризують всіх, хто народився в цей день. На перший погляд може здатися, що народжені 14 вересня люблять посперечатися (хоча б для того, щоб публічно висловити свою думку з обговорюваного питання). Зазвичай вони досить мудрі серйозних дискусіях, щоб обмежити свої коментарі тим, що вони добре знають, або тією областю, в якій вони неперевершені фахівці. Вони зневажають поверхневий і балакучий тип людей, які роблять вигляд, що знають набагато більше, ніж є насправді. Проте їх загальна інтелектуальна агресивність може часом створювати проблему як для них самих, так і для оточуючих.

У фізичному плані народжені 14 вересня можуть бути великими любителями комфорту. Вони обожнюють добре приготовану їжу, здоровий секс і повноцінний сон, маючи потребу в життєвому противазі своєї інтелектуальної орієнтації. Регулярно використовуючи чуттєву сторону життя, замість того, щоб обмежувати себе, а потім влаштовувати кутеж, вони гарантують собі стабільність тривалих періодів регулярного праці, які так потрібні для виконання їх далекосяжних планів.

Чоловік Діва — народився 14 Вересня

Чоловіки, народжені 14 вересня — відрізняються наступними особливостями: такий кавалер — турботливий, ощадливий, пунктуальний, відданий, технічний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 14 Вересня

Жінки, народжені 14 вересня, володіють наступними якостями: така дама — економна, організована, добра. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 14 Вересня

Народжені 14 вересня знак зодіаку Діва мають внутрішнє самовладання, бо мають такі якості як : врівноваженість, миролюбність, не є конфліктними. Тактовно ведуть переговори з оточуючими, що допомагає їм уникати будь-яких сварок чи непорозумінь. Народжені 14 вересня знак зодіаку Діва легко знаходять спільну мову з оточуючими, налагоджують знайомства, вони хороші комунікатори і дуже доброзичливі. Це допомагає їм перебувати в колі друзів і знайомих.

Щоб не ускладнювати собі життя, народженим 14 вересня знак зодіаку Діва краще не звертати увагу на життєві дрібниці або на ситуації, які не є значущими в їх житті. Куди важливіше стати відповідальними і серйозними, досягти бажаних цілей, щоб облаштувати своє особисте життя. Що стосується вирішення справ, то для народжених 14 вересня знак зодіаку Діва важливо виконувати всі в зазначені терміни. Нічого не можна залишати на потім, це може призвести до хаосу. Всі справи повинні бути виконані під час. Не налагоджують на потім, якщо справа вимагає сьогоднішнього рішення, вирішити його можна тільки сьогодні.

Справа не може бути вирішено на половину, не можна взяти і зупинитися на половині шляху. Якщо вичерпалися сили, то потрібно взяти тайм-аут, але йти далі. Саме такий підхід до вирішення питань і проблем мають народжені 14 вересня знак зодіаку Діва. Найбільшими і в той же час маленькими радощами для них є теплий дім: облаштований, доглянутий, затишний, комфортний. Вони не тільки люблять облаштовувати свій затишок будинку, але і відпочивати душею і тілом. Тому з радістю перенесуть свою зону комфорту в якийсь миловидне курортне місце, де відпочинуть від повсякденних проблем і турбот.

Треба віддати належне людям народився 14 вересня знак зодіаку Діва, для них на першому плані завжди буде робота. Незважаючи на всі розваги, вони не будуть на них відволікатися, бо завжди впевнені у своєму майбутньому, так як міцно стоять на ногах. У будь-яких соціальних відносинах народжені 14 вересня знак зодіаку Діва займають активну позицію. Їм важливо бути в центрі всіх подій. Добре розбираються в таких сферах: політичних, економічних, соціальних. Чим сильніше вони будуть залучені в соціальну сферу життєдіяльності, тим швидше будуть усвідомлювати свою значущість і важливість для оточуючих.

У відносинах і любові народжені 14 вересня знак зодіаку Діва відрізняються своєю відданістю і вірністю. Вони можуть не прагнути на лідерські позиції у відносинах, готові займати другорядну роль, покладаючись на свого партнера. Однак мають ряд вимог до свого обранця, з критикою оцінюють недоліки і часто через це можуть виникати конфлікти. В сім’ї можуть бути довгі притирання з приводу їх невдоволень. Але що стосується буття, то це скоріше їх улюблена справа, облаштовувати свою житлоплощу і наводити порядки в хаті. Вони проміняють це заняття на всякого роду розваги. Посиденьки з друзями і безглузда балаканина їм не так важливі, домашній затишок і робота у них завжди буде вище всіх розваг. Однак не варто забувати, що рано чи пізно їм потрібен відпочинок від буденних проблем.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ваша емоційна холодність може створити розрив між романтичними мріями і повсякденною реальністю, а ідеалізм робить вас надмірно критичним. Однак у союзі з підходящим партнером ви здатні віддати йому всю свою любов.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

14 вересня народжуються новатори з розвиненою уявою. Такі люди роблять відкриття, ламають стереотипи. Вони практичні, раціональні, не обділені інтуїцією. Народилися 14 вересня схильні до авантюр, але не зловживають прогулянкою по вирів. Вони ризикують, але прораховують ходи наперед. Народжених 14 вересня можна назвати емоційними. Вони воліють аналізувати свої емоції і відчуття, але не виражати їх відкрито. Близьким буває складно зрозуміти, що відчуває людина, що народилася 14 вересня. А все тому, що він – натура досить прихована. Але скритність ніяких незручностей не доставляє своєму власникові.

Часто робота народилися 14 вересня Дів є громадською. Їх місія – відкривати людям істину. Діви знаходять себе у журналістиці, юриспруденції. Деякі стають політиками. Бажання служити людям виливається в організацію різного роду профільних організацій, фондів до асоціацій. Діва – відмінний правозахисник, непідкупний критик. Представник знака завжди і скрізь за правду. Це може в ряді випадків грати проти нього.

Здоров’я і Хвороби

Народжені 14 вересня люди схильні більше дбати про зовнішність, ніж про стан здоров’я в цілому. В результаті вони відмінно виглядають, навіть якщо мають серйозні захворювання внутрішніх органів. Мінімізувати ризик розвитку останніх цілком можливо. Домашніми лікарями Діви можуть стати повноцінний сон, здоровий секс, суворо дотримуваний режим. Що стосується фізичної активності, перевантажувати себе Діві не слід. Ідеальною навантаженням є помірна, нетравматичная. Для Діви, наприклад, краще плавання, ніж біг.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, володіють спокійним характером. Вони володіють почуттям такту, дипломатичні, комунікабельні. У них багато друзів. Але їх любов до зміни місць і занять створює часом проблеми в житті, до того ж їм властива марнотратство. Їм необхідно бути більш цілеспрямованими і більш серйозно ставитися до життя, фінансів, до справ, якими вони займаються.

Поради Дівам, Народженим 14 Вересня

Іноді прибережіть власну думку для себе — воно не всім підходить. Навчіться працювати за лаштунками подій. Не тисніть на інших — нехай все йде своєю чергою. Ніхто не володіє монопольним правом на розум. Оглядка на суспільство часто стає для народжених 14 вересня серйозною проблемою. Живучи для людей, вони забувають про себе, своїх близьких. Може, варто переглянути пріоритети?


Залишити відгук