Марс в Овні у Жінки

Жінки з Марсом в Овні ініціативні у багатьох сферах, включаючи любовні відносини. Вони не люблять залишатися без уваги і наполягають на визнанні їх численних талантів і чудового характеру. Ці жінки не тільки проявляють агресивні характеристики Овна, але і самі тягнуться до чоловіків, яким властиві аналогічні якості. Їх Марс в Овні активізується чоловіком, який незалежний, самостійний, прямолінійний і любить пригоди. Такі дами досить діяльні і примхливий.

Хоча вони надзвичайно пишаються своєю статтю і вимагають до себе особливого поваги, грати в жіночі ігри в сором’язливість у них не дуже виходить; вони не люблять виконувати пасивну роль, а воліють ініціювати дії і керувати ними. У спорті, фізичній роботі, бізнесі, кар’єрі вони не схильні ні в чому поступатися чоловікам. Їм властивий «чоловічий» тип сексуальності, і продовжувати сексуальний зв’язок з емоційним причин вони зовсім не здатні. Такі жінки бачать у відносинах лише фізичну сторону і спосіб з задоволенням зняти напругу: про емоції вони й не думають.

В різних сузір’ях Марс абсолютно по-різному себе проявляє. Коли він знаходиться в знаку Овна (рідному йому), то цей період завжди розглядають як зародження нових задумів, енергії, безстрашності, незалежності, сміливих дій і самовпевненості. На жаль, подібна агресивна поведінка цілком може призвести до негативних наслідків…

Таке положення планети надпотужне. Своїм підопічним войовнича планета в Овні дає волю, активність, сильну енергію, цілеспрямованість, руйнівну пробивну силу, динамічність, але і запальність, імпульсивність, збудливість і швидку дратівливість. У жінок з такою планетою в натальной карті спостерігається підвищений владолюбство і честолюбство. Вони неймовірно ділові, енергійні, працездатні, надзвичайно наполегливі і наполегливі в власних бажаннях. Якщо вже вони вирішили щось зробити, то не вгамуються, поки ідея не буде втілена в реальність, відступати від наміченого шляху – не в їхніх правилах.

Марс в Овні у жінки породжує спонтанні імпульси і буйний темперамент, які абсолютно не піддаються контролю. Вони обожнюють небезпечні і ризиковані підприємства, різні авантюри, не бояться ніяких перешкод і перепон на шляху, йдуть напролом, надходячи нерозважливо і сліпо. Духовна та особиста незалежність, свобода і самостійність у таких панянок – постулат №1. Вони прямолінійні, відверті і однаково вимогливі як до себе, так і до інших. Такі дами завжди інтуїтивно схоплюють суть будь-якої ідеї, ніколи не сидять без діла і несуться до нових переживань. Нерідко наділені технічною винахідливістю або підприємницькою жилкою.

З них виходять хороші керівники, організатори, командири і завідуючі. Це природжені лідери. Хоча Марс в Овні і підсилює стійкість і життєздатність, він також ставить жінку самим різним небезпекам. Якщо планета знаходиться в такому положенні – значить, слід побоюватися небезпечних випадків і екстремальних ситуацій. На жаль, зворотна сторона головного їхнього таланту – це деспотизм, диктаторство і тиранія, їх практично неможливо підпорядкувати. Самі вони сильні і люблять таких же чоловіків: активних, прямолінійних, фізично сильних і хоробрих, які знають, чого вони хочуть і як цього домогтися. Марс в Овні у жінки змушує тих цуратися слабохарактерних і соромливих, їм потрібен незалежний лідер.

Їх фізична енергія і інтимне потяг виражаються потужно, імпульсивно і самовпевнено. Такі жінки налаштовані на концентровану фізичну енергію, без тих типових проблем, що спостерігаються у Марса в інших знаках. Ця планета тут втілює імпульсивну і інстинктивну енергію, а сам знак Овна характеризується вмінням помічати тільки знаходиться прямо перед носом: варто об’єкта почуттів і сексуального інтересу зникнути з поля зору, як бажання тут же слабшає. Чоловік, який наважився пов’язати долю з такою жінкою, не отримує «кота в мішку», а саме те, що бачить, у чому є величезна перевага. Марс в Овні у жінки робить ту настільки щирою і прямолінійної, що та навіть і не намагається завуалювати або приховати свої справжні мотиви

Хоча вони дійсно пишаються власним підлогою і вимагають загального до себе поваги, грати в типово жіночі гри у них не дуже-то виходить. Виконання пасивних ролей – не для них, вони ініціюють дії і керують ними. З хлопцями вони, як правило, нетерплячі (не церемоняться) і чекають від них матеріальної ефективності, а не любовних визнань і емоційної підтримки.


Залишити відгук