Марс у Діві

Марс відчуває себе в Діві не так скуто і дає їй велику енергію, яку Діві дуже важливо спрямувати правильно, оскільки навіть з Марсом їй одній всієї роботи не переробиш і весь світ в порядок привести, хоча саме цим спокушає її Марс. Марсіанська Діва люто кидається в атаку на ті форми, які їй не подобаються і вимагають переробки чи добудови, і в запалі може і їх знищити, і сама впасти бездыханная від втоми. Якщо конструктивна робота не виходить, Діва легко переключається, але при постійних невдачах приходить відчай і небажання робити що-небудь. Потрібно вчитися відрізняти свої кармічні обов’язки від чужих і ментального управління енергією і своїми словами. При сильному ураженні — необхідність важкої праці і смирення з його малими результатами або невдячністю оточення, велика хаотичність життя, яка при відсутності опрацювання веде до сильної недолугості. При гармонійному положенні — успішна різнобічна діяльність або повна пасивність, що супроводжує (спочатку правильним) відчуттям все можу, якщо захочу і візьмуся.

Цей фактор вказує на сором’язливого людини, старанного і нерішучого, охоче вдаються в занадто тонкі подробиці справи і нерідко приносить себе в жертву. При негативному розвитку характеру вчинки стають спробами подолати уявну критику, велика боязнь здатися іншим в несприятливому світлі. Характерна висока дратівливість, невгамовна жага критикувати всіх і вся, невдоволення життям в цілому, примхливість і дивовижна винахідливість у пошуках аргументації в суперечці, нехай навіть не надто переконливою, але обов’язково різкою. Така людина нерідко вважає, що він все знає краще за інших. При позитивному розвитку характеру формується людина глибокий, терплячий, вкрай напруженої діяльності, повний співчуття і здатний до тонких досліджень і ювелірно-точному виконанню роботи. Як діяч, він відрізняється завидною методичністю і високою майстерністю. Проявляє великий інтерес до наукової роботи. При виконанні кропітких справ вкрай витриманий і наполегливий, успішно використовує будь положення до власної вигоди. Легко і вміло пристосовується до будь-яких умов. Всі життєві успіхи його є результат лише власних зусиль. Для нього характерне бажання наполегливо і послідовно вдосконалювати всі сфери життя.

Він зразково працездатний, стійко енергетічен, послідовний і логічний в роботі, у всьому прагне підтримати порядок і забезпечити спокій для впевненої реалізації поставленої мети. Сили і час розподіляє розумно, згідно з раніше створеним планом. Майже завжди готовий трудитися набагато більше того, ніж необхідно для виконання роботи. У всьому прагне до вищої якості роботи. Використовує для організації роботи свій точний і строго упорядкований інтелект. Здатний вникнути в проблеми з різних галузей знання. Жага нової інформації чудово поєднується з удачливістю у роботі. Пристрасті і інстинкти досить сильні, але через важливих справ вони вільно і легко пересуваються на другий план. Людина володіє природженим талантом вченого і дослідника, який може допомогти йому досягти великих успіхів у науці. Інтелект чудово поєднується з волею, що дозволяє без праці контролювати вчинки, звідси — тонка обережність і вміння продумати кожен крок. Натура дратівлива, образлива, схильна до мстивості, критично налаштована, хитра й лукава. Широта знань часом призводить до формування зверхності і снобізму. Вміє вправно використовувати лестощі, не гребує наносити удари супротивника з-за кута.

Розум тверезий і холодний, розважливий і впорядкований, майже повністю панує над почуттями і потягами. Ментальність суха, тепла і рухлива. Конфлікти з оточенням можуть виникати із-за надмірної прискіпливості, сварливості, нездорового педантизму і прагматизму, а також з-за зайвої критичності і схильність у всьому бачити лише власну вигоду. Життєвий успіх приходить завдяки власним якостям такої людини, його працьовитості, завзятості, наполегливості, витримки і старанності. Цей діяч вміє вкрай ефективно використовувати набуті знання і накопичений практичний досвід для вирішення як поточних, так і стратегічних проблем. Заробіток зазвичай високий, энергетизм напружений, практичний розум проникливий, резерв сили великий. Така людина здатна тривало виконувати великі обсяги дрібних малоприємних робіт, відповідаючи казковому персонажу типу «попелюшка». Особливу майстерність проявляється у виготовленні тонких і складних виробів, наприклад, в ювелірній роботі або мікрохірургії. Присутній вміння впорядкувати, класифікувати і організувати як завгодно великий фактичний і теоретичний матеріал, наприклад, при складанні річного звіту або створення підручника. Активність особливо яскраво проявляється в конкретній предметній діяльності. Про людину говорять: «Він береться за будь-яку справу — і здатний виконати будь-яку роботу». Він вимогливий до себе і до інших і гранично пунктуальний.

При опорі противника використовує дар тонкого прораховування дрібних кроків і детального планування заходів. Ніколи не лізе на рожен, не рветься вперед і завжди знає, що і для чого робить. Володіє даром інтриги і розвідувальної діяльності. Можлива недооцінка власних сил і схильність до розчарувань. Тривалий нерозуміння такої людини іншими може приводити його до непередбачуваних спалахів гніву і вибухів роздратування. Багато хто вважає його хитрим і підступним, вертким і спритним у веденні закулісних переговорів. Він не переносить, коли йому перечать в обговоренні питань, які він знає краще кого б то не було. Володіє великою фізичною силою, схильний до впорядкування харчування. Життя його нерідко сповнене змін і дивних поворотів долі. Небезпечно розвиток меркантилізму і прагнення маніпулювати поведінкою інших. Чудово організовує архіви, бібліотеки, виробничі процеси. Гарний як організатор середньої ланки, геніальний як виконавець. Будь-яка діяльність висвітлюється прозорливим, здатною проникнути в як завгодно складну проблему розумом. Ця людина холоднокровний, логічний і навчений. Нерідко на ньому одному тримаються справи цілої фірми. У сексі схильний до ідеалістичного бачення партнера, правда, ніколи не обмежується чисто платонічними зв’язками. Багатьом здається, що він недостатньо пристрасний і замріяний. У звичкою багато працювати не можна надмірно старатися, так як це може погано позначитися на здоров’ї.

Небезпечно також розвиток схильності до сумнівів і нерішучості у виборах. Часто така людина сповнений неспокою з приводу власного майбутнього і хвилювань у зв’язку з неможливістю виконати доручене завдання ідеально. Власні інтереси переслідує таємно і таємно. Тактовний і розбірливий, активний, кмітливий і сприйнятливий. Запас вольової енергії великий, але зазвичай прихований і не підозрюється іншими. Організм має сили чинити опір будь-якої хвороби, за умови дотримання правил гігієни і особливої акуратності в дієті. Нерідко проявляється впертість і гордість у спілкуванні, можливо розвиток психосоматичних захворювань, пов’язаних з затяжними конфліктами на службі і черговим перевтомою, до якого людина вельми схильний. У будь-якій роботі така людина виявляє удивляющую багатьох спритність, здатний освоювати нові види праці буквально на очах у оточуючих.

Все прагне ретельно спланувати і діяти по системі. Нічого не робить без вагомих на те причин, славиться точністю і ретельністю у виконанні задуманого. Присутній навмисна схильність доводити всі справи до кінця, але шліфувати їх до повної досконалості. Така людина охоче бореться за впорядкування і організацію робочої атмосфери, за приведення робочого місця в порядок, за чітке визначення кола посадових обов’язків і сувору формалізацію відносин між начальством і підлеглими. Дратівливість і знервованість проявляються лише при перевтомі. Нормальний робочий ритм і послідовне виконання задуманого лише надають такій людині енергію і здоров’я.

Марс у Діві – такий чоловік вибудовує відносини повільно, крок за кроком. Спершу приємне спілкування, через якийсь час він може подати знак, що не проти переходу до наступної стадії відносин. Йому приємно, коли жінка піклується про його здоров’я, про його тілі: робить масаж, ароматичну ванну, інші приємні і оздоровчі процедури. Важливо, щоб вона не порушувала заведений порядок речей і сама прагнула до порядку і чистоті. Він вміє добре працювати руками, облаштовувати будинок. Працьовитий, але вміє економити свої сили. Чудово володіє своєю сексуальністю і вміє доставити жінці задоволення. Але коли втрачає пристрасть – може відправитися на пошук нової партнерки.

Цим жінкам подобаються гарні, розумні, педантичні чоловіки зі слабо вираженим чоловічим началом. Обранець повинен бути розумний, домовит, практичний, але головне — він повинен бути охайний. Жінки з Марсом у Діві дуже бридливі до чоловічої фізіології і належать до тих небагатьох знаків, які зволіють духовну дружбу і платонічну любов. Така жінка може роками страждати за аскету, священика або асексуалу. Більш частих випадках вона вибирає далекого від традиційних уявлень про мужність партнера: вченого, лікаря, класичного інтелігента.


Залишити відгук