Марс у Тельці

У конструктивному варіанті Марс дає кілька тяжеловесному Тельцю саме те, що йому потрібно: необхідну для його важкої роботи з формами енергію. Проте ув’язнення Марса виражається в тому, що інстинктивно) найлегше ця енергія спрямовується на посилення кристалізації Тільця в тих формах, у яких він знаходиться, і збільшення сили опору будь-яким зовнішнім впливам, особливо при ураженому Марсі. Тому найчастіше марсіанський Телець відчуває в собі внутрішню силу, але по-справжньому реалізувати її не вміє зважаючи на великий щільності форм, з якими йому доводиться мати справу, принаймні, спочатку, коли він ще не розібрався у специфіці тих матерій і ситуацій, які доля розпорядилася послати йому на оформлення.

Для такої людини характерна деяка ваговитість, наполегливість, завзятість, рідкісна витривалість та вражаюче працьовитість. При негативному розвитку особистості може сформуватися схильність до садизму, жорстокості і брутальності в самовираженні. Формується такий собі одночасно тупоголовый і норовистий тип, схильний до насильства і заклопотаний пошуком різноманітних насолод. Якщо доповнити цей портрет непохитною впертістю, картина виходить вельми неприваблива. Зате гармонійний розвиток характеру повідомляє неабияку терплячість у поєднанні з сочувственностью і розумінням інших людей, а також здатністю стійко триматися у важкі хвилини життя і мати величезний запас потенційних життєвих сил. Така людина здатна працювати скільки завгодно, навіть в самих несприятливих умовах. Він гранично витриманий, реалістичний і прагматичний, вміє і любить майструвати, схильний все робити своїми руками. Його поведінка завжди чітко організовано. Він упевнений в собі і чудово знає те, до чого прагне, розуміє, чого він хоче.

Наполегливість повідомляє йому рідкісну пробивну силу, у своїх рішеннях він непохитний і неотступен. Будь-якими засобами він забезпечує власну безпеку, впевнено прагне до матеріальним і фінансовим накопиченням, послідовно та чітко планує весь хід майбутніх дій. Одним словом, він володіє певним «психологічним хребтом», що дозволяє йому подолати скільки завгодно великі труднощі. Його енергія дисциплінована і стримана, її рівень підтримується постійно, так як людина неусвідомлено планує витрачання енергії на тривалий термін. Почуття часом бувають бурхливими, але все-таки швидко і легко дисциплінуються свідомістю. Ця людина вміє заробляти і на себе, і на близьких, взагалі в справах йому супроводжує чималий успіх. Пробуждающиеся інстинкти він поважає, а тому задовольняє їх відразу і з насолодою. Поводиться ввічливо і спритно, з шармом, але рішуче і впевнено, а тому багатьом запам’ятовується як розторопний і наполеглива людина. Його почуття гумору незвично, хоча б тому, що завжди спрямована на досягнення практичних цілей. Це натура владна, непоступлива, що володіє великим резервом можливостей.

Його енергія зростає паралельно збільшується труднощів, подолання перешкод тільки загартовує його і все більше переконує в необхідності продовження руху до поставленої мети. Він твердий у поглядах і переконаннях, завзятий і послідовний. Всі дії прагне планувати заздалегідь і завжди на довгі терміни. Ця людина володіє великою фізичною силою і могутніми внутрішніми пристрастями. В ньому сильно честолюбство з прагненням до незалежності і самостійності, що досягається ціною наполегливої праці. Майже завжди такі люди добиваються поставлених цілей, як би інші їм активно не перешкоджали. Вся енергія витрачається на отримання відчутних результатів у справах, на заняття, незмінно приносить хороший дохід, а також на придбання майна і збільшення рахунку в банку. Це повільний прагматик, добре знає що таке погано стримувана ревнощі і власницький інстинкт. Зазвичай у нього хороший почерк, він вміє і любить користуватися інструментами, часом у нього виходять не тільки міцні вироби, але і справжні шедеври мистецтва. У починаннях для нього характерний важкий, як би уповільнений старт, зате послідовність і непохитність дозволяють будь-якою ціною приходити до запланованого результату.

Його не можна назвати агресивним людиною, у всякому разі до тих пір, поки його ніхто не дражнить. Він займається своєю роботою, не звертаючи уваги на оточуючих, але якщо на нього натиснути, а тим більше ущемити його особисті інтереси, то він починає чинити опір, причому сила його реакції помітно перевершує який чиниться на нього вплив. Перемогти таку людину нелегко, а часом і просто неможливо. Він любить і вміє боротися за свої інтереси, проявляючи дар вмілого тактика і здатність до масштабного стратегічного планування битви. Такі люди схожі на ресорі, яка чинить опір тим сильніше, чим більше на неї чиниться тиск. Деколи відповідь супернику буває просто нищівним, причому дається він без якого б то не було гніву або злості — просто з міркувань практичної необхідності. Будучи грунтовно раздразненным, ця людина схильна помститися кривдникові до кінця — він його не просто потопчет, але саме доб’є. Якщо кохана людина дає йому привід до ревнощів, то тим самим потрапляє у вкрай небезпечну ситуацію, так як улюбленого наш герой розглядає як особисту власність, зазіхати на яку права ніхто не має.

Це норовливий, егоїстичний тип, проявляє рідкісну наполегливість у здійсненні своїх планів, має чимало ворогів і дуже уважно відноситься до ведення фінансових справ. Легковажність взагалі не властива людям такого типу, вони здатні як до ніжної ласки, так і до нестримної злості — і в тому і в іншому вони виявляють рідкісну грунтовність. Зовні вони зазвичай спокійні та врівноважені. Всі вважають їх вкрай самостійними людьми, що спираються лише на самих себе. Навколишні незмінно визнають наявність у них широкого спектру практичних здібностей. Такої людини майже неможливо переконати, він ставиться з особливою ніжністю до власної точки зору і майже завжди впевнений у своїй абсолютній правоті. Він вміє багато заробляти, але не любить витрачати гроші, іноді опускаючись до скупості та меркантилізму. Всім і всьому він схильний давати строгу моральну оцінку. Він буває малорухомий і повільний, іноді проявляє надмірну схильність до задоволень, зате бореться з несправедливістю до кінця і ближніх своїх захищає гранично самовіддано. Допитливість гармонійно поєднується з працьовитістю, сексуальне життя відзначена високою чутливістю і схильністю до міркувань про практичну сторону справи.

Сама негативна риса — прагнення володіти улюбленим в такій мірі, щоб він і погляду ні на якого не міг кинути. Цей людина повна прихованого честолюбства, в практичних справах виявляє неабияку здатність до передбачення, кмітливий у всьому, що стосується особистих інтересів. Багато хто вважає його хорошим адміністратором і вмілим організатором. Найвдаліше він реалізує себе як менеджер, так як будь-які ідеї та плани здатний реалізовувати до кінця. Перешкод не боїться ніколи, і там де не спрацьовують такт і дипломатія, переконання і прийоми, діє рішуче і твердо, особливо якщо порушені його особисті інтереси. Взагалі такі люди в житті найчастіше досягають успіху, у всякому разі, на зовнішньому плані. У відносинах з особами протилежної статі дивним чином поєднуються такі риси, як сором’язливість і вміння прямо, без натяків, сказати нравящемуся особі про свій потяг. Такі люди зазвичай добре одягаються і вміють підтримувати світську розмову. Майже всю свою енергію вони витрачають на заробляння грошей і накопичення матеріального майна. Їх прагматизм змушує всю енергію спрямовувати на корисні справи, дають відчутні результати. Вони діють повільно, але цілеспрямовано і наполегливо. Вони не агресивні, але дуже сильні, вперті і непоступливі в боротьбі з суперниками. Вони люблять інструменти і дбайливо піклуються про них, використовуючи в роботі з великою старанністю, точністю і акуратністю. Взагалі в житті вони прагнуть створювати щось гарне, корисне і довговічне одночасно.

Марс у Тельці — чоловік повільний, часто довго вагається, перш, ніж щось зробити – це стосується і відносин. Але якщо почав робити — не зупинити. У відносинах може бути сором’язливим, жінка повинна дати йому знак, що він їй симпатичний. Упертий і честолюбний. Вибравши жінку, як правило, вірний їй, хороший сім’янин, золоті руки. Добродушний, але якщо довести — у гніві страшний, може навіть вбити, бо не контролює себе в цей час. У момент його гніву потрібно рятуватися втечею, але на відміну від Овна, не показується Тельцю ще кілька діб. Ревнивий. Чуттєвий, любить всілякі ласки, воліє активну партнерку.

Цим жінкам подобаються спокійні і практичні чоловіки. Їх обранці реалістично дивляться на світ, хазяйновиті, із стійкою психікою. Зовні це міцно збиті, великі, але не товсті чоловіки з мигдалеподібними красивими очима. Жінки з Марсом у Тельці звертають особливу увагу на фізичну форму обранця, яка значить для них його здоров’я і сексуальну витривалість. У сексі вони не чекають від свого чоловіка винахідливості і експериментів, а цінують чуттєвість і потенцію. До професії та хобі чоловіка вимог немає, але чоловікові легше буде спокусити цю жінку на природі, так що походів у ліс йому уникати не варто.


Залишити відгук