Марс у Скорпіоні

Як завжди при появі управителя, знак відчуває впевненість в собі, при поганій опрацювання — помилкову, Марс дає Скорпіону відчуття колосальної внутрішньої сили і в особливості гіпнотичних здібностей. В той же час ця сила вимагає програми та в разі нижчої октави воно в основному деструктивно. Скорпіон їсть і себе, і інших, і нічого не може з цим вдіяти, особливо при ураженні. Тут опрацювання дуже важка, оскільки Марс у Скорпіоні дає внутрішнє відчуття правильності того, що людина робить навіть (і особливо) тоді, коли його деструктивні дії.

Справді, марсіанський Скорпіон — природний чорний вчитель і задуманий як засіб знищення мертвих форм. По мірі розвитку він, однак, починає відчувати необхідність працювати тонше і вчитися відрізняти мертве і віджиле від живого і зростаючого, а вони часто тісно переплетені. Метод колуна поступається місце рубанка, але далеко не відразу: у важкі хвилини виникає сильна спокуса повернутися до добре випробуваного нехитрого, але надійному знаряддю. Марс ускладнює проблему сприйняття Скорпіона, акцентуючи його увагу лише на те, що супроводжується сильним енергетичним потоком, решту він сприймає з працею і, головне, внутрішньо цінує низько. Цей спокуса залишається у нього довго, поки не відбудеться остаточне перемикання на більш високі енергетичні потоки, але і тоді можливі зриви.

Проблема активного поведінки також пов’язана з підйомом рівня енергетики: діяти слабо марсіанський Скорпіон не вміє, він діє сильно — або ніяк, але в принципі може регулювати висоту потоку. Настільки ж гостро стоїть проблема його внутрішнього життя, йому потрібно навчитися тонко відрізняти свої нижчі програми від вищих і прагнути не до деструктивного знищенню, а трансформації перше на друге. Ідея переробити себе в корені, начисто винищивши зло, в даному випадку (і взагалі) нереалізована.

Це — шукач глибинного сенсу життя, ретельно розраховує кожну свою дію. Негативний розвиток характеру призводить до формування повільності, хтивості, схильності до зловживання алкоголем, неотесаності манер і низькою кмітливості у вирішенні практичних питань. Така людина безцільно розтрачує свої сили, часом насильственен і безцеремонний, схильний до непоступливості і критиканства. Для нього характерні напади владолюбства і вибухи прагнення до руйнувань. Сварливість і егоцентризм в поєднанні з недоліком самовладання можуть робити його зовсім нестерпним. При позитивному розвитку людина виростає серйозним, цілеспрямованим, витриманим, старанним і дуже надійним. Його воля вкрай динамічна і напружена, честолюбство непомірно, розум гострий і критичний, невичерпний запас енергії. Особливу він проявляє схильність до наукових досліджень, механіки і ручної роботи. Інстинкти пристрасні, виражена індивідуальність, кожний партнер зустрічається їм палко і незмінно підпорядковується.

Така людина володіє особливою інтимної привабливістю і магнетичним чарівністю. Він дуже високо цінує себе, аж до гордовитості. Ніколи не забуває нанесені образи, здатний пережити будь-яку поразку і рано чи пізно помститися за ображене самолюбство. Схильний до суперечок і зіткнень, прискіпливий і претенциозен, майже завжди бракує самодисципліни. На кожному кроці поведінку і вчинки такої людини привертають до нього увагу оточуючих. Він кмітливий і тямущий, спритний і вмів будь-якій справі. Поряд з цим можлива надмірна поспішність і необачність, нерідко відсутнє вміння продумувати кроки, які повинні привести до реалізації поставленої мети. Егоїзм дивним чином поєднується з дипломатичністю, а агресивність з хитрістю та лукавством. Будь-які перешкоди, труднощі і перешкоди лише розпалюють його і підсилюють волю і енергію. Впертість і наполегливість, витримка, витривалість, терпіння і непоступливість дозволяють йому впоратися з будь-яким конкурентом і супротивником.

Ця людина схильна до створення таємних груп і таємних спільнот, він охоче бере участь у негласних заходах і має безліч прихованих зв’язків і тіньових контактів. Він сміливий, хоробрий, відважний, азартний, мужній, авантюристичен і схильний до як завгодно ризикованим підприємствам. Його агресія зазвичай проявляється в чистому вигляді — від спорту до театральних підмостків, від сімейного терени до політичних дебатів, і в духовному суперництві, і на полі битви. При поганому розвитку характеру можливе формування мстивість, прагнення збагачуватись за рахунок інших і рідкісне вміння отримати сотню ворогів. Цей чоловік суворий і безжалісний, рішучий і схильний до насильства і примусу. Його непохитна воля, уява живо і яскраво, честолюбство гранично сильно і високо. Він чудово вміє концентрувати енергію в одному напрямку і реалізовувати поставлену мету за рахунок швидких реакцій на обстановку і активних стрімких дій. Це — людина пристрасний в любові і витривалий в учиненні. Його активність нерідко буває лютою і нестримної, а тому для своїх ворогів він завжди небезпечний. Це — природжений стратег, володіє цінним даром передбачення місця і часу нанесення рішучого удару по ворогу.

Він обожнює боротьбу і битви, не соромиться вибухів пристрастей і рідко дорожить собою, якщо мова йде про перемогу в протистоянні. Його воля завжди прагне до неможливого і часто змушує виходити за рамки дозволеного. Часто він схильний проводити експерименти на самому собі. Він — природжений бунтар і рішучий виконавець вироків. Про таких людей нелегко сказати, що багато глибоко і щиро їх люблять — вже дуже велика гордість і пристрасність. Такій людині необхідно навчитися правильно використовувати вольовий потенціал і позбутися руйнівних тенденцій у характері. Для таких людей небезпечно зловживання алкоголем, прагнення до грубих і гучним насолод і хамство. Потурання власним інстинктам і пристрасть до насолод, може в підсумку привести такої людини до сумного підсумку. Він сильний і дисциплінований, самовпевнений і ефективний дії, владний і напористий. Це — проникливий ідеаліст, мало піддається зовнішнім впливам. Від оточуючих він вимагає щирості та надійності, вірності і відданості. Він не вміє розслаблятися і не любить пристосовуватися до навколишніх умов — йому простіше все змінити і пристосувати під себе. Він не схильний до компромісів, його стратегія і політика організації справ відзначені принципом «все або нічого».

В інтимних стосунках сильний, агресивний і загадковий. Майже напевно — ревнивий. Це практична натура, яка вміє багато працювати і здатна багато чого досягти. Володіє прекрасними адміністративними, інженерними та винахідницькими здібностями. Зовні здається сухим, холодним і байдужим. Характер твердий, рішучий і сильний. Цей чоловік збуджується подіями, пов’язаними з великим ризиком і переоцінкою життєвих позицій. Зате у що він вірить, бореться до кінця. Почуття неймовірно інтенсивні, мужність залізне, а стійкість — кам’яна. Все це може привести людину до вершин духовних успіхів, або захопити в безодню морального падіння — все буде залежати від мудрості й чистоти мотивів. Цим людям властиве багатство ідей і високий энергетизм, особливо яскраво розкриваються в екстремальних, критичних ситуаціях. Навіть смерть не лякає їх на шляху до мети. Свої принципи вони захищають безкомпромісно і до кінця.

Вони не можуть ставитися до людей нейтрально або байдуже — для них людина або друг, або ворог. Вони мовчазні, потайливі, нікому не повідомляють про свої плани і діють, виходячи з власного розуміння причин і можливостей. Їм потрібно вчитися не приймати все на свій рахунок, не бути настільки серйозним у вирішенні незначних питань, що взагалі потрібно вчитися бути об’єктивніше. Є небезпека розвитку грубості, жорстокості і схильності не рахуватися з почуттями ближніх, особливо якщо вони слабші і нерішучі. Енергія гніву нерідко накопичується в такому людину, після чого вибух призводить до масштабних руйнувань ситуації. Майже завжди присутнє бажання домінувати над почуттями і волею оточуючих, примушуючи їх до підпорядкування і безропотному послуху.

Марс у Скорпіоні – такий кавалер у відносинах пристрасний, імпульсивний, здатний на сильні і глибокі (часом навіть руйнівні) емоції. Прагне, щоб партнерка повністю належала йому – і тілом і душею. Неймовірно ревнивий і цим небезпечний (хоча ревнощі свою ретельно приховує). Він весь витканий з протиріч, він може любити і ненавидіти одночасно, бути потайливим і до непристойності відвертим. В прояві почуттів він не знає золотої середини. Воліє, щоб перший крок у відносинах зробила жінка. Але якщо вона потрапила до його рук – то зворотної дороги немає (якщо вона і вийде з відносин – то вже зовсім іншою людиною). У ліжку невтомний експериментатор і дослідник.

Жінкам зі скорпионьим Марсом подобаються пристрасні чоловіки. У таких чоловіків сильний темперамент. Складно переоцінити, що значить для них секс. Але вони не відкрито сексуальні і нехитро напористі, як, наприклад, знаки Вогню, а володіють містичним чарівністю і магнетизмом, їх пристрасть — це не тільки фізіологія, але і глибокі емоції. Жінок з Марсом в цьому знаку приваблює фатальна пристрасть і ті чоловіки, зв’язок з якими може бути небезпечною. Що стосується зовнішності їх обранців, то найчастіше вона дуже специфічна.


Залишити відгук