Марс у Стрільці

Марс акцентує енергію і самовпевненість Стрільця. У той же час він ускладнює його зв’язок з реальністю, і проблема полягає в тому, щоб оцінити межі своєї влади над світом, оскільки в хвилини натхнення марсіанському Стрільцеві здається, що їх немає зовсім. На високому рівні це положення Марса дає стрельцовским ідеям вражаючу силу впливу, на низькому — Стрілець не вміє як слід прицілитися, з-за цього багато руйнує (внаслідок неуважності) і в достатку отримує зворотні удари, які, втім, тривалий час ігнорує, оскільки його енергія і ентузіазм, особливо в області ідей, здаються невичерпними.

Це положення Марса, особливо при його ураженні, має небезпечний гіпнотизм: Стрілець ніби змінює реальність навколо вас, буквально змушуючи повірити в те, що він з таким запалом (і не завжди, хоча в основному безкорисливо) викладає. Через деякий час чари розсіюються, але може бути вже пізно, як спокусник така людина позитивно небезпечний і, якщо інші фактори не суперечать, може стати справжнім чорним вчителем з хорошою релігійно-філософською підготовкою.

Опрацювання тут важка, оскільки приборкати марсіанського Стрільця дуже складно: він дуже сильний і виключно швидко бігає, а апеляція до самосвідомості скрутна, бо у нього є спільний погляд на речі, який відчувається їм як богообраний і непорушний, а вникати в деталі він не любить, якщо тільки немає прихованого тріна до Діви. Опрацювання виражається в тому, що Стрілець вчиться сприймати реальність більш докладно, оцінювати ситуації точніше і діяти більш тонко, а головне — на більш високих планах тонкого світу, іноді прямо в егрегорі, якщо дозволяє його духовний і релігійно-філософський рівень.

При негативному розвитку характеру формується рідкісне честолюбство та егоїзм, що дозволяє такій людині крокувати до мети по головах ближніх. Характерно розпорошення сил і розтрата часу. Сварливість, критиканство і недисциплінованість можуть робити людину зовсім нестерпним. Вчинки здійснюються непродумано і імпульсивно, нерідко сама собою проявляється дивна воля до руйнувань. При позитивному розвитку характеру формуються такі якості, як високий энергетизм, успішність, точність, надійність, ясність бачення, стрімкість, вимогливість і владність. Людина вибудовує перспективні плани і цілеспрямовано реалізує їх. Він завжди прагне працювати з усіх сил, незмінно сповнений натхнення і відкритий світу. Він рухливий, спортивний, красномовний, володіє високою працездатністю і розвиненим почуттям справедливості. Енергія цієї людини витрачається на харчування високих устремлінь і досягнення різноманітних знань про світ і людей. Це — місіонер, який прагне подарувати людям істину і відкрити для них двері у майбутнє. Він честолюбно прагне до досягнення соціальної справедливості і прагне ощасливити весь світ. Він вміє і любить переконувати і надихати інших прагненням до свободи і незалежності.

Його віра сильна, особистий приклад щирий і самоотверженен, невтомність дивна, а рішучість не знає кордонів. Така людина прагне співпрацювати з романтичними партнерами, прагне контакту з ідеальними соратниками. Він не любить дрібниць і виявляє ненависть до меркантилізму. Головне для нього — розширення меж свідомості, здійснення гуманітарних програм і радість творчості. Нерідко все це дивним чином поєднується з пихою і зарозумілістю. Часом така людина надмірно відвертим і прямодушен, він прагне до торжества принципів правосуддя і жадає повсюдного здійснення ідей справедливості. Він імпульсивний і необачний, схильна до необдуманих вчинків, здатний швидко і легко захоплюватися, воодушевляться і надихатися. Володіє прекрасними ораторськими здібностями і даром умовляти і переконувати. Зазвичай має безліч друзів і широке коло знайомих. Для нього характерний живий рухливий темперамент, сердечне дружелюбність і щира доброта. Його прагматичний розум освітлюється високими філософськими ідеями, він завжди дуже діяльний, так як оптимістичний і сповнений ентузіазму. Труднощі і перешкоди виникають через надмірне різноманіття цілей і великого числа здібностей. Ментальність бойова і войовнича, що знаходить розрядку лише в суперечках і дискусіях.

В останніх така людина майже завжди перемагає, використовуючи влучну критичність, саркастичне дотепність і вагому, важко опровержимую аргументацію. Дуже велика схильність до поїздок і ділових відряджень, велика підприємливість і успішність в комерційних справах. Поєднання сильного честолюбства з хитрістю та лукавством незмінно призводить до успіху в будь-якій діяльності. Така людина рішуче бореться за свої ідеали і прагне лідирувати в сфері ідеології і соціального будівництва. Йому заважає лише те, що за лісом він не бачить дерев — часто перспективне бачення стратегічної лінії розвитку заважає йому адекватно сприймати те, що знаходиться під ногами. Його активність завжди конструктивна і позитивна, він запалюється интуициями сам і успішно запалює інших. Йому притаманна чесність у прояві і азарт в грі. Він ратує за гуманний соціальний порядок і становлення правової держави. Він завжди і у всьому прагне дотримуватися правила гри і рішуче ухиляється від дрібних чвар і суєтних обговорень. Його енергія нерідко спрямована на роз’яснення людям причин і законів, на духовну проповідь або на захист слабких і обділених. Він має бадьорою, рухомий реакцією на мінливу обстановку, правда, найчастіше йому не вистачає часу на спокійні роздуми і переоцінку установок. Він щасливий лише тоді, коли ясно бачить мету напрямки і шлях.

Хитрість і підступність геть відсутні. Ця людина любить прості і ясні ситуації і відверті розмови. Він не нехтує задоволеннями і насолодами, але ніколи не виходить за рамки дозволеного. Часто користується заступництвом сильних світу цього, безкорисливо направляючи одержувану підтримку на допомогу іншим. Прихована гординя часом змушує його відмовлятися від пропонованої іншими допомоги. Нерідко він з презирством ставиться до тих, кому змушений допомагати за покликом душі. Темперамент живий, легко воодушевляемый, філософічність поєднується з любов’ю до перебільшень. Є схильність до поверховості і легкого сприйняття чужих ідей, що призводить до відмови від власної думки. Ця людина чудово розуміє як потрібно себе вести для того, щоб сподобатися іншим, і в той же час він впевнено зберігає почуття власної гідності. Його внутрішня сила організована суворою життєвою філософією. Сталості явно бракує, але енергетичні та вольові потоки стільки сильні, що в будь-якому випадку вдається зробити дуже багато в самих різних сферах діяльності. Нерідко він приймає нові цілі та ідеї за керівництво до дії, заздалегідь не вивчивши їх і не встановивши ступінь їх достовірності.

Цей борець за ідеали працьовитий, працездатний і сповнений життєвих сил. Він володіє вродженим почуттям ритму, темпу і гармонії, дуже багато його люблять за відкритість і безкорисливість. Він є галантним кавалером або блискучою дамою. Його люб’язно приймають у будь-якому суспільстві. В інтимному відношенні вкрай експансивний, схильний до разбрасыванию і експериментування. Життя сповнене небезпек і перешкод, які успішно долаються натиском і вірою у власні сили. Головне — самодисципліна і сталість, без цього нічого не вийде. Цей чоловік обожнює битися за праве діло і направляти всю свою енергію на підвищення якості і матеріальної, і духовної життя людей. Він повелителен, але ненасильницький, він мудрий, але не марнославний, він натхненний, але і реалістичний. Це — справжній лицар. Його часто не люблять за те, що він стійко дотримується власних переконань, а часом навіть прагне навернути у свою віру інших. Це — вірний патріот, надійний захисник «Бога, Царя і Вітчизни».

Майже завжди діє з суто ідеалістичних міркувань, намагаючись виправити цей недосконалий світ. Він завжди вимагає нових збуджень, а тому схильний до ризику, авантюр і різноманітності в справах. Прагне задавати тон у вирішенні питань юриспруденції, вищої освіти і духовного виховання. Часом не помічає тих, хто знаходиться поруч, і схильний більше піклуватися про далеких, ніж про ближніх і рідних. Часом формуються такі негативні якості характеру як сарказм, зарозумілість, почуття власної непогрішності, безцеремонне і ексцентричне прагнення до свободи, нашіптування і відсутність дипломатизма у спілкуванні. Нерідко ототожнює себе з тими суспільними інститутами, з якими пов’язаний з волі долі, бо може надаватися самодуром, що спирається на «право сильного». Небезпечно розвиток фанатизму і нетерпимості до інакомислення. Найкращі риси характеру — чесність, відвертість, благородство і відмова від брудних прийомів боротьби. Щоправда, правила гри така людина нерідко тлумачить лише на свою користь.

Марс у Стрільці – володіє гарною вдачею, великодушний. Любить широкі жести, не любить шкодувати грошей. У такий чоловік відносинах воліє бути для партнерки наставником, вчителем, гуру. Йому подобається, коли жінка дивиться на нього, розкривши рот, коли вона захоплюється його ідеями. І навпаки в ситуаціях, де він не може бути авторитетом і грати першу скрипку, він відчуває себе не в своїй тарілці. Тому найчастіше вибирає більш слабку жінку, щоб підтримувати і вести її по життю. У ліжку розкріпачена, але в першу чергу воліє отримувати насолоду сам.

Жінкам з Марсом в цьому знаку подобаються хлібосольні, щедрі, поважні чоловіки. Цей Марс може проявитися і як інтерес до широко освіченим, авторитетним, багато знають чоловікам, але все ж частіше спрацьовує як симпатія до купецькому щедрим, шумним, добродушним чоловікам, здатним пригостити і спонсорувати весь зодіак. Зовні їх приваблює один з таких чоловічих типів: великі і навіть повні чоловіки, з масивною, шкафообразной фігурою, великі, але не аморфні товстуни, або чоловіки «італійського» типу — стрункі, смагляві, темноокі, усміхнені, з кучерявими волоссям. У жінок зі стрельцовским Марсом підвищений інтерес до іноземців.


Залишити відгук