Марс у Рибах

Марс збільшує активність Риб, однак слід мати на увазі, що ця активність чому відбувається в їх душевного життя, яку їм дуже непросто висловити, чого обов’язково вимагає Марс. Тому на низькому рівні опрацювання цей Марс часто дає дисгармонію, яка виявляється як підвищена емоційність: психічні ефекти, істеричність і т. п. Марс штовхає Риб на зовнішні прояви — вони намагаються активно допомагати знайомим і родичам зі всілякими проблемами, спочатку допомогу обмежує палким співпереживанням, причому далеко не завжди по суті справи, а марсіанські Риби з найкращими намірами потрапляють в халепу (особливо при ураженні), від чого потім довго мучиться і не розуміють, в чому справа.

При сильному ураженні можлива загальна негативно-агресивна установка по відношенню до світу. Однак опрацювання Марс у Рибах йде не шляхом придушення гніву і емоційної агресії, що може призвести до тяжких неврозів, іпохондрії і психічних захворювань, а по шляху конструктивного використання енергії Марса, для чого необхідно краще розібратися в людях, їх психології, душевних потреб і духовних питаннях доречна лише активність, яка полягає в постійному пильної уваги, а в усьому іншому слід точно вибирати час і характер впливу на людину і ситуацію.

У цілому це положення Марса в нерозвиненому вигляді слід сприймати як поразка Риб, опрацювання йде болісно і вимагає від Риб більшого самозречення, ніж їм хотілося б. Однак почуття задоволення від воістину великих справ, які вони здійснюють після опрацювання як психологи, психіатри, і взагалі у спілкуванні з людьми, їм певною компенсацією за емоційні переживання.

Зазвичай це люди слабкі, схильні до коливань і вираженого співчуття, часто без роздумів приносять себе в жертву людям або обставинами. При негативному розвитку формуються такі якості як жалостливость, боязливість, схильність до зловживання алкоголем, нестійкість волі, крайня слабкість енергетики, лінощі і непостійність настрою. Такі люди недовірливі, схильні до підступності і інтриг, надзвичайно хитрі і вразливі, можуть навіть брати участь крім своєї волі в тих чи інших злочинних заходах. При позитивному розвитку характеру вони милостиві і сочувствующи, віддають більше, ніж отримують, схильні дбати про інших і вміють піклуватися про нужденних. Для них характерна дипломатичність, часто вони стають відомими та популярними фігурами в колі своїх друзів. Вони можуть залучати великі енергії, але майже не в змозі керувати ними, так як надзвичайно схильні до впливу настрою. Кожне дію і вчинок спрямовані на проникнення в глибини задля осягнення таємниці. Їх погляди на світ і спосіб дії вельми незвичайні. Вони часто стають енергійними на прохання інших, особливо якщо їх розжалобити, викликавши співчуття і співчуття. Їх інстинкти туманні й глибокі, вони тужать за кохання, що накладає відбиток на всяку дію. При душевне неблагополуччя вони стають надзвичайно чутливі до критики — аж до втрати самовладання.

Їх духовний світ надзвичайно багатий і активний, їх ментальність загадкова і таємнича, що так чи інакше відбивається і в образі дій. Вони не підкоряються тільки оточуючим, але здатні до незримим гіпнотичним впливів на інших, особливо на великі аудиторії і збуджену публіку. Вони прагнуть діяти з-за лаштунків, з-за рогу, крадькома властвуя і таємно керуючи. Недолік енергії вони легко компенсують хитрістю і лукавством, дипломатично схиляючи супротивників і соратників до своєї точки зору. Воля і енергія дуже нестійкі і проявляються лише періодично, з перепадами і злетами, в залежності від настрою і настрою. Почуття витончені, сильна сприйнятливість і вразливість. Інтуїція — просто вражаюча, що часом доходить до пророцтва і ясновидіння. Пристрасті такої людини сильні і яскраві, часом неприборкані, часом безтурботні і легковажні. Самовладання нестійке. Ці люди здатні використовувати гіпнотичний дар непомітно для оточуючих. Їх життя і діяльність завжди буяють таємницями і секретами. Вони схильні до містики та участі в роботі таємних товариств. Часто володіють чималими екстрасенсорними здібностями. У відносинах до себе нерідко проявляється дивна недбалість і завидний фаталізм.

У житті таких людей багато змін і змін, переломів і перестановок. Вони м’які і доброзичливі, легко прощають і швидко забувають образи. Часто вони помітно захоплюються деталями і дрібницями, але при цьому вражають інших точністю і охайністю, пунктуальністю та сумлінністю, педантизмом і прагматизмом. Нерідко благополуччя до них приходить через опікунів і покровителів, друзів і доброзичливців. Можливі необачні шлюбні та ділові союзи, нестійке матеріальне становище, сибаритство, екстравагантність та нещасливе сімейне життя. Живе і яскраве уяву поєднується з сильним внутрішнім неспокоєм. Нерідко енергія витрачається на задоволення і пошуки насолод. Це — типовий інтроверт. Він прекрасно вирішує свої внутрішні проблеми, але зазвичай проявляє слабкість і безпорадність у справах, пов’язаних з соціумом. Такій людині нелегко зосередитися на одній справі. Йому важко розгойдатися і розбудити самого себе на справу, зате і зупинити таку людину нелегко. Воля людини найчастіше спрямовується на духовні пошуки і самовдосконалення. Присутній виражене прагнення до набуття вселенської гармонії. Ці люди схильні до активної допомоги іншим і до майже бездумного самопожертви, нерідко обезоруживающему навіть найзапекліших противників їх способу життя.

Вони не агресивні і не люблять битися у відкриту. Для них важливіше молитва і внутрішні пошуки, ніж соціальний успіх і нагромадження грошей. Ці люди часто незадоволені самими собою, а також своїм оточенням. Вони схильні протистояти будь-якого режиму, отакі природжені дисиденти. Нерідко вони стають фанатиками, приймаючи близько до серця ідеали, передаються їм іншими. Їм складно самоствердитися в суспільстві з-за крайньої чутливості і душевної ранимости. Це ще більше посилює їх податливість впливів і хаос у свідомості. В дії ці люди найчастіше доброзичливі, безтурботні, не володіють достатнім самоконтролем і постійністю. Вони не вміють виграшно подати результати своєї діяльності, а тому їх успіхами нерідко користуються інші. Головна перешкода, що стоїть на шляху успішного здійснення творчої діяльності — надмірне занепокоєння почуттів і спонтанне поглиблення думки. Оточуючі часто використовують таких людей у своїх інтересах, маніпулюючи на їх схильності до сумнівів і нерішучості, а також на вродженою безініціативності. Такі люди схильні уникати конфронтації. Зовні вони спокійні й мирні, кілька ліниві і майже напевно сором’язливі.

В інтимних стосунках вони відрізняються дивним романтизмом і високої художньої чутливістю. Це сором’язливі і обережні люди, стають сильними і сміливими лише тоді, коли їх остаточно виведуть з рівноваги. Вони благородні та великодушні, гроші люблять витрачати, ніж накопичувати. Вони дуже причепливі у своїх симпатіях і чуйні до всякого осуду. Зазвичай вони скромні і непомітні, схильні до бездіяльності, легко впадають у депресію і не можуть встояти перед натиском похмурого настрою. Свою справу вони доводять до кінця лише в тому випадку, якщо мають душевним комфортом і позбавлені від повчань і причіпок оточуючих. Такі люди здатні до рутинним заняттям і до роботи на малопомітних посадах в громадських установах. Зазвичай вони так чи інакше знаходять собі покровителів з впливових кіл, що серйозно допомагають їм на шляху. Схильні до безпечності та дивним вчинків, можливі часті розчарування в любові. Взагалі життя таких людей сповнена проблем і непорозумінь, про які вони не люблять говорити прямо і відкрито, тим більше, що самі впевнені в тому, що всі неприємності відбуваються з їх власної вини. Майже напевно на протязі їх життя плани, думки, схильності і рід занять змінюються не один раз.

Їхні настрої вічно коливається між оптимізмом і депресією. З найбільш глибоких пластів підсвідомості потужним потоком періодично випливають сильні, яскраві емоції, які справляють вирішальний вплив на вчинки і поведінку. Для людей такого типу дуже небезпечно збирати в собі гнів і злі думки, так як придушувані почуття негативного характеру досить швидко призводять до серйозних захворювань. Планів у них багато, але сил завжди бракує. Надмірна чутливість заважає їх самовпевненості і обмежує рішучість дій. Свій протест вони схильні висловлювати делікатно і дипломатично. З часом звикають діяти за лаштунками, а то й за спиною, для того, щоб уникнути несподіваної різкої контратаки. Їм потрібні часті періоди глибокого відпочинку і спокою для того, щоб зарядитися новими силами. Майже завжди ці люди — тонкі психологи, зайняті вирішенням проблем оточуючих. Заздрість відіграє в їхньому житті неабияку роль — і або заздрять їм, або заздрять.

Марс у Рибах у чоловіка – тонка душа, хоча спочатку може здатися дивним. Краще, коли жінка сама проявляє ініціативу, однак якщо у відносинах його щось не влаштовує – починає «каламутити воду» або взагалі пливе в невідомому напрямку. Жінці потрібно розуміти, що перед нею дуже ранима людина, і при будь-якому зручному випадку хвалити і підбадьорювати його. Він може вибирати в якості друзів тільки жінок, оскільки вони краще його розуміють – чоловіки для нього занадто грубі (це, до речі, властиво і Марс у Раку). Має високий сексуальний темперамент і велику чуттєвість, прагне доставити насолоду партнерці.

Жінкам з Марсом у Рибах подобаються мрійливі і чутливі чоловіки. Ці чоловіки пасивні і частіше спостерігають за життям зі сторони, що знаходяться в гущі подій. Вони можуть бути глибоко релігійні або схильні до містики. У них мрійливий і млявий погляд і витончені, маленькі ступні і кисті рук. Секс для них нерозривно пов’язаний з почуттями, що означає, що вони будуть обсипати жінку компліментами, читати їй вірші, влаштовувати романтичні прелюдії. При пошкодженні Марса жінку тягне до «запутавшимся» невдах — невизнаних творців, алкоголікам, наркоманам.


Залишити відгук