Марс у Діві у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Діві люблять демонструвати свій досвід і навички в різних областях життя, щоб справити враження на жінок. Вони можуть також пропонувати практичну допомогу (і навіть наполягати на неї) незалежно від того, чи оцінить їх обраниця цю конкретну допомогу. Діва один з рідкісних знаків Марса, що вказує на скромного чоловіка, не виставляє себе «справжнім мачо», і це може бути реальним плюсом у відносинах.

Проте багатьом представникам сильної статі з таким становищем Марса властиво занадто турбуватися про своєї сексуальної енергії. Деякі з них схильні переоцінювати свій досвід в сфері статевого життя. Ще одна риса у представників обох статей знаку Діви (у чоловіків вона виражається набагато яскравіше), — це різко критична реакція, яка виникає, якщо людина відчуває, що його бажання ігноруються.

Марс у Діві у чоловіків може провокувати розвиток таких якостей, як нерішучість, непередбачливість, часто це поєднується зі слабкою силою волі. Слабке Сонце в натальній карті призводить до відсутності «мужнього стрижня», наводячи чоловіка до зайвої податливості. У протилежному випадку характер його буде досить жорстким, іноді навіть занадто. Якщо Марс буде вражений, люди, що володіють їм будуть надмірно вимогливими, розбірливими у відносинах, уразливість, дратівливість.

Чоловік проявляє підвищену працездатність, про що неодноразово згадується в гороскопі, причому може працювати навіть більше, ніж потрібно. Іноді це може призводити до перфекціонізму, адже у всіх справах він прагне до найвищої якості діяння. Володіють підвищеною спрагою отримання нової інформації, у роботі їм постійно щастить. Марс у Діві у чоловіків обдаровує їх пристрастю і сильними інстинктами, однак вони можуть легко пересувати на другий план сім’ю, якщо у них з’являється якесь важлива справа.

Марс у Діві: інтелектуальний, потайний, проникливий чоловік. Він завжди знає, чого хоче, і його цілі носять виключно практичний характер. Йому не особливо важливо те, наскільки престижна і високооплачіваема його робота, але йому необхідно бути впевненим у власній стабільності. Часто у таких чоловіків все продумано до дрібниць, і вони вкрай неохоче вирішуються на зміни, змінюючи свій звичний уклад життя. Зате, якщо ваші цілі та ідеали збігаються, більш надійного чоловіка не знайти. Він буває занудливым, зате його освіченість може виявитися корисною в самий несподіваний момент. Марс у Діві не може похвалитися тим, що знає, як зачарувати вподобану жінку, він нерідко здається холодним і замкнутим. Зате тим дівчатам, хто шукає кандидата на руку і серце відповідального й розумного чоловіка, кращої партії не знайти.

Чоловік з Марсом у Діві проявить всю турботу і увагу, на які здатний. Будуть і цукерки, й морозиво, і корисний обід в ресторані, і милий сюрприз зробить, і про подарунки не забуде – загалом, всі Ваші капризи задовольнить. А ще він дуже любить лікувати – не дай Бог Ви захворіли! Він, як справжня доглядальниця, зробить і масаж, і укол, і знайде кращого лікаря або потрібні ліки. Так і в повсякденному житті такий супутник не втратить цих якостей. Подбає про сім’ю в кращому вигляді: і нагодує, і добрим словом обігріє. Правда, може бути сухувате на яскравість прояви емоцій і романтики. Якщо жінці потрібна справжня чоловіча турбота, то вона оцінить якості обранця з Марсом у Діві. Якщо ж жінці потрібен явний романтик з пристрасними компліментами і величезним букетом троянд, то їй здасться, що цей чоловік її любить, вона буде сповнена сумнівів і почне придивлятися до більш емоційними чоловічими особинам.


Залишити відгук