Марс у Скорпіоні у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Скорпіоні, як правило, досить харизматичні: вони випромінюють якусь магнетичну ауру сили і сексуальності. Кращим відомим мені прикладом такої особистості був сенатор і кандидат в президенти Роберт Кеннеді, в гороскопі якого в Скорпіоні перебували і Марс, і Сонце і який володів чудовою сили енергетичним полем і аурою, відчувались навіть на значній відстані.

Марс у Скорпіоні чоловіки випромінює таку потужну енергію, ці люди неминуче викликають таку ж потужну реакцію з боку оточуючих, які ставляться до них миттєвої симпатією або, навпаки, преисполняются ненависті. Зазвичай наполегливі, рішучі і кілька нетерплячі, часом вони бувають важкими партнерами, але в екстрених ситуаціях, що вимагають швидких і рішучих дій, краще мати цих людей на своїй стороні.

Розсердившись, він цілком йде в себе і перетравлює негативні емоції всередині. Після цього в деяких випадках відбувається потужний вибух, і тоді вырывающаяся назовні лють стає руйнівною та ірраціональної. Пробачити таку поведінку потім досить важко. Марс у Скорпіоні часом потрібні десятиліття, щоб пробачити зраду або особисту образу.

Марс у Скорпіоні у чоловіків при позитивному розвитку подій дарує чудову фізичну силу, солю, стійкість, терпіння, владність, проникливість, обачність. Якщо ви народилися в цьому поколінні, вам ідеально підійде робота в карному розшуку, в хірургії, легко дається робота з технікою. Якщо в гороскопі вказаний цей знак, з чоловіків виходять відмінні спортсмени, механіки, військові, поліцейські.

Якщо ви народилися під впливом Марса, швидше за все ви будете володіти неабиякими розумовими здібностями, лідерськими, підприємницькими якостями, у фізичному працю у вас не буде рівних. При негативному розвитку подій Марс може вселити в людину агресію, наприклад в духовному плані або на поле битви, на сцені, на політичному поприщі, спортивній арені. Марс у Скорпіоні у чоловіків провокує розвиток самовпевненості, образливість, схильність до насильства, нечесності, іноді здирництва.

Марс у Скорпіоні: у стародавній астрології цей знак вважався другою обителлю Марса. Тут його енергії розкриваються подібно бурхливого шторму в океані, адже Скорпіон – Водяний знак. Такий чоловік пристрасний і імпульсивна, як Марс в Овні, але на відміну від останнього здатний на тривалі і глибокі емоції. Відносини з них нагадують гостросюжетний роман, тут любов змішана з ненавистю, маніакальна ревнивість з бажанням сміливих сексуальних експериментів. Такий чоловік манить своєю суперечливістю. Він буває і потайливий, і відвертий до непристойності. Може майстерно маніпулювати оточуючими, на що здатна далеко не кожна жінка, не кажучи вже про чоловіків. Його тягне на екстрим, йому життєво необхідно періодично відчувати адреналін в крові. Уразливий і мстивий, хоча ніколи не нападає без причини.

Такий чоловік, у першу чергу, проявить і покаже свої чоловічі достоїнства. Якщо відчує, що жінка «не ведеться» на його сексуальність, то й часу витрачати даремно не стане. Якщо ж «відчує», що в жінці «завирувала кров», то почнеться тонка і захоплююча гра за заманиванию партнерки в ліжко. І всі засоби гарні: можна і з квітами, можна і без, можна і з рестораном, можна і без, головне – сам процес… Швидке «заволодіння об’єктом» і невміння жінки вести тонку психологічну гру принесе лише кілька спекотних миттєвостей, і такий товариш пуститься на подальші пошуки захоплюючої гри. До речі, зазвичай з віком Марс у Скорпіоні до своїх інших достоїнств додає і інші чоловічі фішки: наскільки крут його автомобіль, яхта або велосипед, які в нього друзі – власники літаків, яхт і коней.


Залишити відгук