Марс у Стрільці у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Стрільці намагаються справити враження на об’єкт своїх бажань за допомогою гумору, благодушності, чесності та ідеалізму. Для нього важливо, щоб партнерці було дійсно добре і весело з ним. Допомагати їй удосконалюватися — один з головних його пріоритетів, навіть якщо часом він буває занадто напористий і зарозумілий.

Такі чоловіки люблять довго розповідати, що вони думають і у що вірять, і, якщо жінку ці одкровення залишають байдужою, шансів на розвиток відносин не багато. У сексуальному плані партнери з цією планетою в Стрільці належать до числа найбільш гнучких із всіх знаків Марса, і, навіть якщо жінка говорить, що поки не зацікавлена в близьких відносинах, він цілком здатний оцінити її прямоту.

Марс у Стрільці у чоловіків провокує появу покоління енергійних, діяльних, відповідальних, волелюбних, незалежних людей. Сонце, займаючи сильне становище в натальной карті, здатне позитивно вплинути на його характер, в такому випадку він зможе легко постояти за себе. Якщо ви ставитеся до цього покоління, можна сказати що іноді ви буваєте надмірно прямодушны, відверті, прагнете до торжества принципів правосуддя, справедливості.

Втім, такі чоловіки іноді імпульсивні, необачні, схильні робити необдумані вчинки, швидко. Ще сини Марса в цьому знаку легко захоплюються, надихає, надихаються, але так само швидко можуть охолонути. Марс у Стрільці сучасного чоловіка провокує розвиток живого й бурхливого темпераменту, щирої доброти, прагматичності, активності. У гороскопі написано, що він може володіти сильним честолюбством, хитрістю, лукавством, і поєднання цих якостей здатне привести її до успіху в будь-якій сфері діяльності.

Марс у Стрільці: у цього чоловіка завжди величезна кількість воістину наполеонівських планів і, треба віддати йому належне, багато з них збуваються. Він відрізняється теплим і привітним характером, в його суспільстві люди вивільнюються самі собою. Товариський, має безліч знайомих, але потребує сім’ї, куди він може повернутися після своїх грандіозних звершень. Честолюбний і хоче не просто популярності, але й щирої поваги оточуючих. Йому треба відчувати себе духовним лідером, наставником, вчителем. Це вольовий чоловік, але щоб не піддатися періодично накочує на нього ліні, йому важливо чітко бачити кінцеву мету, відчувати її духовний зміст. Марс у Стрільці підкорює жінок своїм поблажливим стилем відносин, вони відчувають в ньому люблячого «татуся» захисника. У ліжку він розкріпачена, але може бути трохи егоцентрична.

Марс у Стрільці видає чоловіка-мисливця. Для початку в ньому повинен загорітися інстинкт у вигляді ідеї «захоплення об’єкта» або яскравого сексуального потягу. Чоловічий Марс у Стрільці дає авантюриста і азартного гравця. Такий чоловік вельми привабливий своєю самовпевненістю, чоловічий яскравістю і випромінюваним оптимізмом. Подібно Марс в Овні, заради досягнення бажаного він готовий гори звернути. Правда, більше на словах, але це вже не важливо – Вам і так буде з ним цікаво, так як почнеться захоплюючу подорож у світ любовної інтриги, що загрожує перерости в подорож по різних країнах і курортів. Єдине, з чим доведеться змиритися дамі, так це з волелюбною вдачею Марс у Стрільці. Не дай Бог Ви раніше часу натякнете про можливість укладення шлюбного союзу або майбутнього знайомства батьків із майбутнім зятем. Вважайте, що тільки Ви про це подумали, а він вже «зав’язує шнурки», бо стоїть на порозі «чесних і відкритих відносин. Так і «відкриті» відносини можуть виявитися крихкими: як тільки «жертва» спіймана, до неї легко може втратити інтерес. Тому для «утримання» чоловіки з Марсом у Стрільці потрібно бути шикарною жінкою і пристрасно захопленою якоюсь справою або ідей, а найкраще – тим, чим захоплений він.


Залишити відгук