Марс у Терезах у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Вагах врівноважують свою мужність і самолюбство дивовижною витонченістю і чуйністю до потреб і реакцій іншої людини. Чоловіки з таким становищем Марса надзвичайно добре розуміють жінок, і не тільки в питаннях любові і сексу, але і у всіх інших життєвих обставин. Їм подобається жіноче товариство, їх надихає краса. Чоловіки з Марсом у Вагах віддають явну перевагу спокійним, приємним відносин, терпіти не можуть сварок і істерик, оскільки всі питання хочуть вирішувати в раціональній площині.

Проте в деяких випадках бажання догодити партнерці призводить до того, що вони дозволяють домінувати над собою і аніскільки не заперечують проти керівної ролі жінки у відносинах. Такі чоловіки з Марсом у Вагах відчайдушно потребують в романтичних стосунках, які порушують їх, заряджають фізичної і творчою енергією. Це якість важко піддається чіткому визначенню, але включає в себе ніжну легкість відносин і дивовижне чергування зближення і віддалення, дарування та отримання.

Марс у Терезах у чоловіків штовхає їх на пошук дружби, робить їх вірними дружинами. Стреси можуть порушити їх душевну рівновагу, тому чоловікові-володарю Марса в цьому знаку не варто залишати звичної, гармонійної, спокійної обстановки. Він володіє надмірною тягою до справедливості, однак може йти на поводу у емоцій. Якщо такі люди зустрічають на своєму шляху кризові ситуації, це може серйозно вибити їх із звичної колії, тому вони справляють враження слабких, беззахисних. Марс у Терезах у чоловіків у роботі та відносинах дозволяє їм проявити непоганий ентузіазм, вони мають схильність до художнього мистецтва, відмінну спостережливість, різноманітність ідеалів. Оточуючі люди завжди підтвердять той факт, що такий чоловік має славу інтелектуалом, володіє схильністю до парної, групової роботи.

Марс у Терезах: відрізняється скасованим естетичним смаком, гарний співрозмовник, часто має витончену зовнішність і приємний голос. У цьому положенні Марс слабкий, це означає, що від такого чоловіка не варто чекати рішучих кроків для завоювання симпатичної жінки. З ним буде складно відчути себе «як за кам’яною стіною», так як його головний недолік – це схильність сумніватися у всьому, схильність різним залежностям. Але цей знак Марса має і позитивні сторони. Перш за все, це вміння йти на компроміс і чуйність. Інші чоловіки можуть називати його «слабаком», зате є чимало жінок, яким потрібен саме поступливий чоловік, який буде повністю під їх контролем. Марс у Терезах чудово розбирається в мистецтві і сам нерідко стає творцем. В інтимному житті це майстерний і уважний коханець, хоча і не з самим сильним темпераментом.

Чоловік з Марсом у Вагах покаже себе ввічливим і галантним, при цьому не демонструвати свої кар’єрні досягнення і соціальні переваги: якими корисними зв’язками володіє і якихось впливових друзів має. Про Вас подбати добрим словом, звернула увагу до зовнішнього вигляду, відзначить Вашу красу і зробить гарний комплімент. Не любить конфліктів, спірні питання вирішує мирним шляхом, дістане для Вас квиток на закритий концерт або купить пільгову путівку на курорт. Правда, спровокувати на подвиги його проблематично – жінці потрібно володіти тонким і вивертким розумом, щоб спрямувати його енергію на пошуки пролісків у лютому.


Залишити відгук