Марс у Леві у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Львові мають вроджену потребу звертати на себе увагу і справляти враження. З’являючись в суспільстві, вони намагаються зробити так, щоб їх прихід помітив кожен. Це відноситься також і до їх стилю поведінки з жінками: вони люблять покрасуватися і навіть похвалитися. У таких чоловіків безумовно є чарівність. Вони можуть бути гарячими, грайливими, романтичними і належать до тієї меншості, якій дійсно подобається часто бувати на різного роду вечірках і ходити по ресторанах.

Люди з Марсом у Львові люблять спілкуватися з людьми і бути в центрі уваги. Зазвичай дуже уважні до свого зовнішнього вигляду, вони цікавляться модою набагато більше, ніж більшість чоловіків, і докладають чимало зусиль до того, щоб підтримувати фізичну форму. Оскільки таким представникам сильної статі подобається «домінувати», вони інстинктивно розуміють, що ідеальною для них є досить пасивна жінка, нескінченно восхищающаяся ними. У крайніх випадках вони можуть проявляти себе як оскаженілі шовіністи. Але в будь-якому випадку вони намагаються культивувати імідж людей, щедро дарують любов.

Марс у Леві у чоловіків, виходячи з гороскопу, обдаровує покоління підвищеним зарядом енергії, сильними чоловічими якостями, волею, силою. Планета здатна провокувати розвиток таких якостей, як мужність, стійкість, можливість результативно обороняти себе, будинок, сім’ю, ідею, справу. Ця комбінація надає відмінні здібності, які можна використовувати, щоб успішно заробляти гроші, забезпечити себе, ближніх. Марс у Леві у сучасних чоловіків, особливо якщо він ретроградний, обдаровує власника впертістю, ревнивостью, почуттям власника.

Буває, Марс може бути вражений в натальной карті, що призводить до сварок, конфліктів, агресії, іноді жорстокості. Якщо події складаються позитивно, люди будуть називати такого чоловіка взірцем громадянської мужності, який жагуче тягнеться до володіння власністю, має підприємницьким талантом, рішучий воїн.

Марс у Леві — упевнений в собі і по-царськи граціозний, такий чоловік часто оточений жіночою увагою з самого дитинства. Він прагне бути кращим у всьому: стати високопоставленим чиновником або відкрити свій бізнес, мати поряд з собою шикарну і покірну йому жінку. Ці чоловіки вміють красиво залицятися, щедрі і ввічливі. Марс у Леві не уявляє себе на других ролях, він народжений бути лідером. Але, на відміну, наприклад, від Марса в Овні, типового індивідуаліста, він вміє бути і частиною команди, щоправда, тільки в якості головного. Цьому чоловікові життєво важливо відчувати постійну подяку і захоплення з боку оточуючих, особливо його обраниці. У цьому випадку він може на якийсь час стати «ласкавим кошеням», готовим майже на все. Але якщо його честолюбство зачеплено, у ньому засумнівалися, пощади від марсіанського Лева не буде нікому. Цей чоловік не прощає зради.

Господар Марса в Леві покаже себе подібно Марс в Овні – благородним героєм, красивим залицяльником і веселим співрозмовником. Йому потрібна гідна принцеса, заради якої він буде сипати жартами, веселити і смішити, наділяти впевненість у щасливому майбутньому разом з ним, а до Ваших ніг кине букет або устелет Ваш шлях килимом з пелюсток троянд. При цьому не забуде розповісти про себе, відзначить свої достоїнства і таланти. Такий чоловік буде з нетерпінням чекати відповідної реакції і похвали партнерки, бо від цього залежить його рівень впевненості в собі. Заради похвали і поваги оточуючих він може зробити багато чого, в тому числі і щодо кар’єри, але якщо жінка його постійно критикує і проявляє невдоволення, то такий чоловік не тільки внутрішньо буде відчувати себе невдахою, але і з часом може стати їм у реальності.


Залишити відгук