Марс у Козерозі у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Козерозі заявляють про себе з великою обережністю і дуже бояться бути відкинутими або осміяними. Якщо вони відчувають, що до них ставляться з зневагою, то негайно йдуть у бік. Для повного прояву своєї сексуальної енергії їм потрібно відчувати повагу і відданість з боку партнерки. Їм взагалі важко відкрито говорити про свою любов і сексуальні бажання. Але коли вони впевнені в тому, що їх не відкинуть, потік їх енергії стає нескінченним, оскільки вони взагалі фізично дуже сильні і витривалі.

Такі чоловіки зазвичай добре усвідомлюють необхідність підкріплювати свої домагання і бажання матеріально, а не тільки емоційно. І «контроль» тут знову головне слово, оскільки пасивність для цих індивідів рівносильна невпевненості в собі. Вони дуже авторитарні, безособовими і кілька механізовані у своєму ставленні до статевого життя і пристрасної любові. У сімейному житті вони досить традиційні і консервативні, як правило, не люблять ризикувати — ні в стосунках, ні в житті взагалі.

Марс у Козерозі у чоловіків, особливо ретроградний, обдаровує їх безліччю позитивних якостей, які знадобляться у всіх сферах життя. Чоловік проявляє сміливість, обережність, відповідальність, дисципліну, володіє живим розумом, глибоким інтелектом, почуттям здорового глузду. Володар Марса в цьому знаку серйозно ставиться до таких понять, як слава, почесті, титули, нагороди, матеріальне благополуччя. Судячи по гороскопу, здатний успішно вести затяжну боротьбу з будь-якими супротивниками, часто нещадний і навіть жорстокий, всіма способами намагається здобути перемогу. Його завжди наповнюють практичні ідеї, реалістичні, перспективні плани.

Вони ідеальні лідери, з них завжди виходять хороші керівники. Високий інтелект і підвищена працездатність створюють з них відмінних бізнесменів. Іноді на заваді цьому стає банальний егоїзм, обмеженість кругозору матеріальними інтересами. Більшу частину енергії такий чоловік витрачає на досягнення високого соціального статусу, що приносить суспільне визнання, матеріальну забезпеченість. Марс у Козерозі у чоловіків, як зазначено в гороскопі, породжує ціле покоління успішних людей, які багато чого доб’ються в життя.

Марс у Козерозі витривалий, як ніякий інший знак, безкомпромісний, невтомний, справедливий. Цьому чоловікові невідомі сумніви в собі і така впевненість цілком виправдана, він зробить все, щоб домогтися поставленої мети. Причому ці цілі, як правило, дуже практичні, що подобається більшості жінок. Це не той чоловік, який буде проводити дні на дивані, витаючи в хмарах. Марс у Козерозі – консерватор, він хоче відчувати себе завойовником жінки. Від нього не варто чекати особливої романтики, зате кожне його обіцянку — на вагу золота, адже він зробить все, щоб не підвести близької людини. Він впертий, але в ньому немає неприємного самодурства, зачарованості собою. Марс у Козерозі цінує об’єктивність, тому здатний визнати свою помилку. Але пояснювати її йому варто як можна більш тактовно і аргументовано. Марс у Козерозі не любить зайвих емоцій.

Такі чоловіки сильні фізично, сексуально привабливі, практичні і надійні. Вони знають це, впевнені в собі і відчувають своє сексуальне перевагу. При цьому не спокушаються своїми можливими успіхами у представників слабкої статі, вірні і чесні перед світом. Подібно Марс у Тельці, вони здатні на залицяння у вигляді подарунків, квітів та інших світських атрибутів. Присутній елемент азартної «полювання» за жаданим об’єктом, однак, вони практичні і можуть швидко змінити свою тактику. Якщо вирішать, що хочуть одружитися – значить, так тому і бути. У деяких випадках оцінять вигоду або престиж від відносин з партнеркою. Вирішать, чи потрібні їм ці відносини і що вони будуть з нею, партнеркою, що робити далі. Швидко приймуть рішення і чесно можуть сказати: «на Жаль, нам не по дорозі».


Залишити відгук