Марс у Раку у Чоловіка

Чоловіки з Марсом у Раку зазвичай відрізняються м’якістю і часто настільки традиційної романтичністю, що навіть, здається, готові втратити голову від кохання. Вони розуміють жінок краще, ніж будь-який інший знак Марса, і відносяться до числа самих «домашніх» чоловіків: часто люблять і вміють готувати, працювати в саду, займатися різними домашніми справами. Вони інстинктивно прагнуть бути захисниками і годувальниками сім’ї в традиційному сенсі цього слова.

Дім і сім’я (нинішня, а також і колишні) для них завжди стоять на першому місці, але (хоча в більшості своїй вони люблять дітей і прив’язані до них) деякі з цих чоловіків кілька нетерплячі у стосунках з дітьми або ж приймають їх як щось само собою зрозуміле до такої міри, що геть ігнорують їх реальні потреби.

Якщо жінка хоче посваритись з таким чоловіком, немає нічого простіше: потрібно лише бути нетерплячою, вимогливою, байдужої. Коли його почуття уражені, особливо якщо він відчуває себе відкинутим, то інстинктивно йде в себе, і може пройти багато років, перш ніж він наважиться ще раз відкрити свою душу і хоч якось проявити до вас сексуальний інтерес.

Марс у Раку у чоловіків за гороскопом часто призводить до втрати ними мужності. Не вміючи жорстко відстоювати свої права, індивідуум навряд чи зможе повноцінно постояти за свою сім’ю. Навіть якщо Сонце яскраво виражено в натальной карті, воля такого чоловіка буде слабкою, особливо якщо ретроградний Марс. У ситуаціях, коли потрібно різко проявити силу, стійкість, вольовий характер, такий чоловік може помилитися, злякатися. Астрологами рекомендується таким чоловікам присвячувати час занять спортом, звернутися до психолога. Це дозволить власникові планети в Раку заглибитися в самоаналіз, поліпшити віру в свої сили, розкрити свої чоловічі якості і підвищити самооцінку.

Марс у Раку у сучасних чоловіків провокує розвиток уяви, чіткої фантазії, він цінує себе, свою думку, і про нього можна сміливо сказати: «собі на умі». Марс у знаку Раку у чоловіків при гармонійному розвитку характеру дарує здатність виробляти імунітет до неприємностей, неабияку витривалість, упертість. У гороскопі сказано, що важливо навчитися підтримувати такого чоловіка, оскільки ефективність його праці значно зростає, якщо навколишні схвалюють його дії.

Марс у Раку: емоційний, романтичний, потайний і вразливий. Такі чоловіки зневажають поширені вимоги до представників сильної статі (хороша робота, накачане тіло, високий дохід) і вважають, що їх повинні любити, насамперед, за їх багатий внутрішній світ. Вони здатні на глибокі почуття, але можуть здаватися зарозумілими з-за власної самотності і страху розчарувати жіночі надії. Такий чоловік часто закохується, але, вибравши одну жінку, зазвичай їй вірний. Марс у Раку зовсім не по душі, коли від нього чекають активних дій. Такого чоловіка простіше і швидше завоювати самої. Але варто зауважити, що зробити це зможе далеко не кожен, адже Марс у Раку буває примхливий. Зате він чуйний і уважний до своєї другої половинки, обрана ним жінка не буде скаржитися на те, що її партнер не цікавиться її почуттями і думками. Їм не дістає пристрасності, зате немає рівних у романтичності.

Чіпкою, турботливим і ніжним покаже себе чоловік з Марсом в Раку. Романтичний залицяльник, чуйний співрозмовник і просто ввічливий, галантний кавалер. Такий чоловік у своєму арсеналі має повний набір світських залицянь: і квіти подарує, і милий сюрприз зробить, і в ресторан зводить – все буде залежати від стану гаманця. У цьому він схожий на прояв Марс у Тельці з відзнакою в нетерплячості: Марс у Раку може швидко образитися і зникнути, якщо відчує зневагу до себе, а інтуїція у таких чоловіків розвинена досить добре. При цьому слід мати на увазі, що при більш тісному спілкуванні виявиться, що він ще і примхливий, і з різкими перепадами емоцій, і з важко керованим почуттям гніву чи невдоволення.


Залишити відгук