Марс в Овні у Чоловіка

Чоловіки з Марсом в Овні цілком відповідають агресивного архетипу і у відносинах з жінками ведуть себе як печерні люди. Втім, вони можуть бути пристрасними коханцями, поки «полювання» триває, але потім їм це надоїдає або вони переключаються на якесь нове заняття, а жінці пропонується подбати про їх подальших відносинах. Такі представники сильної статі дуже нетерплячі у всьому, в тому числі і у відносинах, де вважають за краще якомога швидше покінчити з усякою романтикою і залицяннями.

Вони хочуть швидше досягти своєї мети, тому починають нові відносини з великим завзяттям, зберігаючи свій запал, поки не переконаються, що прекрасна дама остаточно підкорена. Після цього їй дохідливо пояснюється: «Не намагайся змінити мене. Я справжній, хіба що трохи старомодний і грубуватий. А зараз мені треба повертатися до роботи». Згідно з численними опитуваннями і анкет, рівень енергії цих чоловіків в любовних відносинах і секс сильно коливається залежно від того, наскільки вони порушені новизною відчуттів.

Марс в Овні у чоловіків дозволяє розвивати шалену силу, вона буде пристрасної, наполегливою, якщо ви будете займатися саморозвитком. У гороскопі зазначено, що такий чоловік завжди впевнений у своїх діях, неухильно рухається до перемоги будь-якими способами. Він без зайвих роздумів готовий кинутись вперед, надати активний опір навіть неймовірно сильному противнику, не шкодуючи себе. В таких випадках він навіть закриває очі на минулі невдачі і тверезий розрахунок, однак саме це може стати проблемою. Кипучий темперамент, войовничий дух ведуть покоління таких чоловіків вперед через будь-які перешкоди. Іноді перешкоди на життєвому шляху викликають у нього злість, агресію, гнів. Марс в Овні у чоловіків, особливо якщо коли ретроградний, розвиває справжніх лицарів, хоч і трохи нахабних. Якщо в дитинстві людина забіякуватий, з віком він зможе приборкати в собі таке негативне якість.

Марс в Овні, у чоловіка — стрімкий, пристрасний, агресивний і запальний. Цей знак є обителлю Марса, тому в ньому він розкриває всі свої якості. Такий чоловік не уявляє себе в ролі веденого, не виносить тиску, за ним завжди має залишатися останнє слово. Незважаючи на свою імпульсивність, його можна назвати принциповою людиною, яка завжди стримає своє слово. Він за традиційний розподіл ролей у сім’ї. Чоловік з Марсом в Овні може смертельно образитися, якщо жінка засумнівається в його мужності, найбільше він боїться виявитися схожим на бабу». Він буває грубий, зате практично не здатний на брехню і, тим більше, ретельно спланований обман. Такий чоловік дуже любить секс і воліє сам проявляти ініціативу. Чоловіча дружба для нього священна.

Йому потрібен образ прекрасної дами, заради якої є сенс боротися і жити. Чоловік з Марсом в Овні покаже себе відважним і хоробрим лицарем, здатним на будь-які подвиги заради завоювання серця своєї прекрасної дами. Він буде біля Ваших ніг з гарячими зізнаннями, ревно і активно домагатися бажаного об’єкта пристрасті. Буває, у ставленні до жінки є і частка «солдатською» грубості, ревнощів і конкретного вираження своїх бажань без довгих пояснень: побачив, схопив, полюбив… В такому чоловікові схильність до інтриги, до подвійній грі і маніпулювання почуттями зведена до мінімуму. Зазвичай такі чоловіки – хороші майстри-умільці: люблять роботу і багато що можуть зробити своїми руками.


Залишити відгук