Марс у Водолії у Чоловіка

Чоловік з Марсом у Водолії дивують інших своїми непередбачуваними і часто унікальними ідеями, які часто висловлюються з чудовим почуттям гумору. Вони самі не знають, коли їх оригінальність вийде на поверхню, але така властивість надзвичайно стимулює їх самих та оточуючих в інтелектуальному плані.

романтичної площини їм необхідно всіляко тішити своє самолюбство, показуючи, наскільки вони розумні і комунікабельні. На ранніх стадіях чоловіки з Марсом у Водолії люблять «попсувати» і пофліртувати, часом виявляючи дуже мало інтересу до сексу і досить пасивно проявляючи себе емоційно. Найкращий вихід для них — щиро загорітися мрією зробити світ краще. Тоді ваші високі цілі обов’язково звернуть на себе увагу якого-небудь гідного людини і він знайде вас…

Марс у Водолії у чоловіків призводить до появи норовливого, незалежної, впертого покоління. Достатньою мірою такі чоловіки мають відповідальністю за свої вчинки. Якщо Марс особливо чітко виражений у гороскопі, це призводить до різких перепадів настрою в будь-яких ситуаціях. Найчастіше такі чоловіки не дуже надійні, непередбачувані, якщо Марс вражений в натальной карті. При цьому чоловік постійно готовий сприймати нове, готовий для досягнення цілей витрачати досить зусиль. Таких людей часто привертають такі явища, як революції, реформи, перевороти, перебудови, реорганізації.

Марс у Водолії у чоловіків призводить до неприємних помилок, помилкам, які можуть призвести до невдач у справах. Енергія такої особи дуже неспокійна, не впорядкована. Найчастіше чоловік насамперед ставить особисту свободу, що може приводити його до нерозуміння з боку багатьох людей. У гороскопі кажуть, що такий індивідуум самовіддано бореться за самостійність, ідею справедливості в цілому.

Марс у Водолії: більше всього на світі цей чоловік цінує свою незалежність. Але це не означає, що він одинак, скоріше, навпаки, широті його кола друзів можна позаздрити. Марс у Водолії – прогресивна особистість, новатор і експериментатор, який хоче йти в ногу з часом. Такий чоловік може не визнавати традиційні сімейні цінності, йому неприємні нав’язані суспільством суворі рольові моделі для чоловіків і жінок. Але не варто дорікати його у безвідповідальності та холодності, він здатний на любов і відданість, але тільки з людиною, яка не примушує його до чого-небудь, хто поділяє його погляд на світ, з жінкою-іншому. Він цікавий і розумний, це «людина світу», космополіт, який свято вірить у рівність і братерство людей на землі.

Марс у Водолії також сильний фізично і сексуально, але, на жаль, не нагородили Вищі сили цього чоловіка вродженим талантом романтичного залицяльника. Щоб звернути на себе увагу симпатичної жінки, такий персонаж буде розповідати, насамперед, про себе, про свої достоїнства, про своїх силі та розумі, про талант та оригінальності. І це варто повірити, тому що такі чоловіки дійсно часто бувають талановитими майстрами, а також вміють душевно співати під гітару і володіють різнобічними знаннями. Завжди допоможе слушною порадою, так що з таким другом Вам не буде нудно, ну а вже про наявність кольорів і ресторанів в залицянні Вам доведеться подбати самої.


Залишити відгук