Марс у Терезах

Марс підкреслює прагнення Ваг активно брати участь у всіх ситуаціях, де він виявляється. У непроработанном варіанті це постійна, не в пору і не до місця, здебільшого на словах проявляється активність, ініціатива, спрямована на балансування ситуації, в якій марсіанські Ваги толком не розібралися. За це вони отримують відчутні клацання або удари (в залежності від рівня ураження Марса), що довгий час ніяк не відбивається на їхній поведінці.

При опрацюванні Марс займає належне йому в ув’язненні місце, даючи Терезам постійну внутрішню енергію, підтримує їх неослабна увага до ситуації, і виходячи на перший план зрідка, у моменти точного активного поведінки Ваг. Однак у всіх випадках Марс зберігає інтелектуально-структурний підхід Ваг. У гармонійному варіанті Марс розширює поле діяльності Ваг, тут Ваги користуються значним авторитетом, оскільки відчувається велика внутрішня сила. При відсутності опрацювання можливо кілька пасивна позиція з внутрішнім відчуттям, що можна і не намагатися, оскільки все одно скоро прийде дядько і все налагодить (здебільшого так воно і відбувається, принаймні на початку життя).

При негативному розвитку характеру формується крайній егоцентризм, ненадійність, ухильність, слабкість ідейних установок, ексцентричність і спритність. Робота такої людини повністю знаходиться під впливом настрою і сьогохвилинних бажань. Він надмірно відкритий світу, а тому доступний будь-яких впливів. Надмірна чуттєвість часом доходить до відвертого безсоромності. Низька впевненість у власних силах, надмірна образливість, сором’язливість, примхливість і чутливість до критики. При позитивному розвитку характеру розвиваються терпіння, завзятість, врівноваженість, неупередженість, передбачливість, надійність і запобігливість. Фактично формується тип спритного політика і щасливого державного діяча. Розвинене честолюбство поєднується з доброзичливістю та щирістю, а прагнення до широких соціальних контактів і інтерес до громадської роботи доповнюються високим творчим потенціалом. З партнерами, працівниками і близькими людьми така людина завжди діяльний і енергійний, він прагне доповнити себе достоїнствами оточуючих. Любить переговори і наради.

Обожнює використовувати на ділі властивий йому дипломатичний талант. Він готовий займатися мистецтвом і об’єднуватися з усіма і в усьому. Його може відволікати від цього лише чуттєвість і надмірна увага до свого зовнішнього вигляду. Він жадає дружби і здатний на вірність. Екстремальні енергетичні ситуації нерідко порушують душевну рівновагу, а тому найбільш сприятливо для такої людини гармонійна, спокійна, звична обстановка. Добре розвинене прагнення до справедливості, однак останнім розуміється частіше емоційно, ніж об’єктивно. У кризових ситуаціях така людина справляє враження слабкості і беззахисності. Незважаючи на сильне честолюбство, свою енергію і волю, що він здатний проявляти лише часом, періодично, нерегулярно, залежно від настрою. Його відрізняє чималий ентузіазм, різноманітність ідеалів, художні нахили і дар спостережливості. В діяльності і спілкуванні він славиться інтелектуалом, найбільших успіхів досягає в парній і груповій роботі, співпрацюючи і соавторствуя. Зазвичай його життя сповнене контактів і зв’язків, зустрічей і спілкувань. Він володіє талантом юриста, агітатора і пропагандиста. Можливий успіх на рекламній ниві та у вільних професіях, особливо в мистецтві. Активність і воля частіше проявляються в соціальній сфері та міжособистісних відносинах.

Людина привітний і стриманий, завдяки чому він легко домагається визнання і поваги навіть малознайомих людей. У складних ситуаціях схильний панікувати і відмовлятися від активного подолання труднощів. Нерідко проявляється дивна нерішучість, особливо в ситуаціях відповідального вибору. Воля прагне проявлятися врівноважено і послідовно. Такій людині легко погоджувати власні дії з активністю і волевиявленням інших людей. Він може стояти на сторожі закону, а може без праці обходити його. У боротьбі виявляє неабияку спритність і спритність, не піддається прямому тиску, вискакує з-пір ударів в останню хвилину. Без праці йде на компроміси, готовий до пошуків згоди у будь-якій конфліктній ситуації. При негативному розвитку характеру розвивається безпорадність, запальність і дратівливість. Напружені, затяжні конфлікти можуть призводити такої людини в повне замішання і негативно позначатися на самопочутті та фізіологічному стані. Для нього дуже багато значить віддана і вірна дружба любов. Найчастіше цей чоловік із задоволенням «чистить пір’ячко», старанно піклуючись про свій зовнішній вигляд. Його не можна назвати надмірно довірливий, хоча як компаньйон він надійний і вірний узятим на себе зобов’язанням.

Він щедрий, добросердечен, привабливий і здатний переконати кого завгодно в необхідності прийняття тієї чи іншої точки зору. Любить радувати інших, товариський і коректний. Завжди цікавиться новим і незвичайним. Брехня відчуває за версту. В інтимному відношенні досить активний, проте досягнення задоволення утруднено без зовнішніх стимуляторів, таких як музика, свічки, напівтемрява і оздоблення кімнати. Впевненості у своїх силах майже завжди бракує, як і самодисципліни. Можливе формування ліні і прагнення підпорядкувати всіх власним правилам поведінки. Тонке сприйняття, прийоми і методи роботи схоплює «на льоту». Ідеалістичний Характер, бачення світу ясне і чітке, вишукані смаки, інтуїтивний розум. Це — спритний і рухливий людина, схильна до роздумів, вміє орієнтуватися в ситуації, що змінилася. Заняття любить витончені і високі. Нерідко в житті такої людини велику роль відіграють численні вороги і опоненти, як відкриті, так і таємні.

Він може потрапляти у всілякі пастки з-за своєї упередженості і прихильностей, через що в її життя приходить багато горя, страждань і занепокоєння. Можливий ранній шлюб і часті сварки з партнером, можливі часті розчарування в любові. Людина активно прагне до широкого освіти і глибоко стурбований інтелектуальним розвитком власних дітей. Часто таке положення вказує на безліч сумних розставань і гірких розлук — як з близькими, так і з друзями та партнерами. Дуже велика потреба у спільних справах і групових проектах. Але ефективно працювати ця людина може лише в атмосфері повного порозуміння та взаємної приязні. Він часто ініціює важливі соціальні проекти, вміло звертається з публікою. Навіть якщо він буває агресивний і егоїстичний, то веде себе з тонким чарівністю і вишуканим шармом. Він обережний і акуратний в діях, терпіти не може неблагородства і прямого обману. Можлива надмірна прив’язаність до зовнішнього етикету і соціальним стереотипам. Така людина в усьому прагне грати в суворій згідно з раніше встановленими правилами гри.

Чоловік з Марсом у Терезах – дуже потребує розуміє партнера, похвали, схвалення. Його сила – не в м’язах, а в розумі і естетизм. Він любить, щоб все було гарно і красиво, не терпить грубості і хамства. Рішучих кроків у бік жінки робити не буде, воліє, коли ініціативу бере жінка. В ньому мало «пробивних» якостей, зате є вміння йти на компроміс і ладити з людьми. Не агресивний, в гіршому випадку може дати ляпаса, але, як правило, словесну. У ліжку віддає перевагу якості кількості.

Жінок з Марсом у Вагах збуджують чоловіки, що входять в «сузір’я» визнаних красенів естради і кіно. В крайньому випадку — просто красиві чоловіки. Ну вже зовсім крайній — просто дуже веселі і симпатичні люди. Вона чутлива до чоловічої краси. Їй подобаються нерафіновані, витончені, світські чоловіки, добре одягнені і стежать за зовнішністю. Добре, якщо обранець пов’язаний зі світом моди або індустрією краси. Іноді може прокинутися інтерес до андрогинному чоловікові, що нагадує чарівну дівчинку.


Залишити відгук