День Народження 12 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Народилися 12 вересня являють собою незвичайне поєднання філософського ідеалізму і скрупульозної практичності. Ви володієте гнучким інтелектом, без зусилля перехідним від загального до приватного і назад. Ця гнучкість і критичний аналіз допомагають вам працювати з глобальними концепціями і технічними деталями будь-якої проблеми і ситуації. Кмітливий і фізично розвинений, ви швидко думаєте і швидко рухаєтеся, проявляючи у своєму підході щирість і простоту. Умілий оратор, ви безстрашно говорите те, що думаєте, без озирання на можливі наслідки.

Народжені 12 вересня схильні до захворювань серцево-судинної системи, викликаних стресовими ситуаціями, а також хвороб, пов’язаних з травним трактом. Тому куріння і надмірного споживання алкоголю треба всіляко уникати. Гостру їжу потрібно вживати в строго обмеженій кількості, а часом не обійтися без вегетаріанської дієти. Фізичні вправи — особлива тема для тих, хто народився в цей день; щоденні піші прогулянки — мінімальна вимога. Необхідно відзначити, що сидячий спосіб життя загрожує хронічними недугами. Для душевного комфорту необхідно тепло і участь близької людини.

Народжених 12 вересня турбує буквальне значення написаного, так і вимовленого слова. Однак вони не тільки цікавляться промовою, як такої, але і різними формами спілкування. Можна сказати, що вони отримують величезну насолоду від уважної аудиторії. Це не означає, що вони відносяться до нестриманому типу, навпаки, вони цілком розуміють важливість стриманості. І справді, багато хто з народжених в цей день спокійні і люблять усамітнення люди. Відкриті і працьовиті натури, вони воліють дати можливість своїм діям говорити за них замість слів, які вони так високо цінують.

Знак Зодіаку 12 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до земним знакам, які володіють наступними якостями: старанність, розбірливість, хазяйновитість, реалістичність, вимогливість, сумлінність, обачливість.

Планета Управитель: Меркурій. Його «дари» Діві — аналітичний розум, дріб’язковість. Меркурій — покровитель для аналітиків, вчителів, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідальна за недолік мрійливості, а також нелюбов до абстрактного.

12 вересня народжуються Діви. Представники цього знака є майстерними ораторами. Вони розвивають свої ораторські та комунікативні здатності впродовж усього життя. Кажуть Діви чітко, виразно, красиво. Але часто їх промови бувають надмірно критичні. Свою думку представники знаку схильні висловлювати без озирання на можливі наслідки. Народилися 12 вересня Діви бувають сентиментальними. Але своїх почуттів, як і інші представники знаку, вони, як правило, не показують. Скритність є для них практично інстинктом. Це ускладнює міжособистісне спілкування.

Моральні питання дуже важливі для тих, хто народився 12 вересня. Роблячи суспільну або адміністративну кар’єру, вони не тільки часто приводять в порядок закони організації або суспільної групи, але і підтримують їх функціонування досить ефективним, хоча і незвичним способом. При необхідності вони безстрашно протистоять різних проблем і труднощів, будучи переконаними, що правда врешті-решт переможе. Для них правда — Бог. Однак вони в жодному разі не мрійливі ідеалісти, а скоріше, жорсткі, критичні мислителі. На них дуже важко справити сильне враження. Вони воліють залишатися об’єктивними у більшості спорів, але коли їх пристрасті порушені, вони приєднуються до тієї сторони, у яку вірять.

З людьми, народженими 12 вересня, не завжди легко зв’язатися. Як на роботі, так і вдома вони схильні ховатися, оточуючи себе різного роду захисними механізмами, через які до них важко дістатися. Тим не менше їх важко звинуватити в байдужості до потреб оточуючих. Єднання їм потрібно для того, щоб сконцентруватися на вирішенні нагальних проблем, крім того, для них виключно важливе збереження психічної рівноваги. Вони можуть бути схильні до стресів і навіть відчувати занепад сил, якщо їх тимчасове самота порушується. Незважаючи на великі ідеї і проекти, народжені 12 вересня занадто прагматичні і реалістичні для безрозсудного оптимізму. У них є неабияка частка стриманості. Вони вважають, що люди повинні вести себе природно і виражатися просто. З іншого боку, народжені в цей день люблять приправляти свою промову неабиякою часткою іронії і тонкого гумору. Їм слід бути обережними і не наживати різних ворогів, особливо в кримінальному світі, а також у вищих політичних і громадських ешелонах.

Ключ до успіху для тих, хто народився 12 вересня, лежить в їх умінні врівноважити розумову і фізичну сторони особистості, використовувати вибухову енергію в мирних цілях, у здатності періодично йти від активного життя, повністю відключаючись від справ. Упорядкування так багато значущої приватного життя, включаючи близьких друзів, сім’ю і постійних любовних партнерів, буде важкою, але цікавою для виконання завданням для цих носіїв енергії. Вони повинні навчитися ділитися і йти на компроміс, якщо щастя, яке дарує світ, дістається їм.

Чоловік Діва — народилася 12 Вересня

Чоловіки, народжені 12 вересня — можуть похвалитися такими характеристиками: такий кавалер — здатний, охайний, ощадливий, корисний, добрий. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 12 Вересня

Жінки, чия дата народження припадає на 12 вересня, наділені такими гранями темпераменту: така дама — розумна, акуратна, організована. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 12 Вересня

Людям, народженим 12 вересня знак зодіаку Діва, вдається побудувати своє успішне майбутнє і досягти вершин у своїй справі, облаштувати свій будинок і стати майстром в обраній професії. День народження 12 вересня говорить про багато що, а саме про те, що ці люди наділені позитивними якостями, вони не тільки вміють цінувати тих людей, які їх оточують, але наділені працьовитістю, старанністю, ощадливістю. Відповідальність перед виконаними завданнями — на вищому рівні, є ймовірність, що будуть вимагати того ж від інших.

Народжені 12 вересня знак зодіаку Діва вміють не тільки ставити перед собою цілі, але і домагатися будь-яких цілей на своєму життєвому шляху. Їх гасло: «не словом, а ділом», але про це ми ще поговоримо. Відповідальність сказаного слова на стільки велика, що вони готові виконувати те, що обіцяли або те, що було надумано і озвучено. Але також сила слова може позбавити їх всього. Там, де була поставлена крапка, запитой бути не може. Народжені 12 вересня знак зодіаку Діва наділені ораторською майстерністю, яке могли легко використовувати у літературних напрямках, створюючи нові шедеври. З їх руки могли виходити десятки книг, які знайшли свою аудиторію.

І все ж, не вдаючись в їх красномовство, можна відзначити, що народилася 12 вересня знак зодіаку Діва простіше робити, а не говорити. Їх вчинки і думки позбавлені фантазій і ілюзій, тільки здоровий глузд і реальна оцінка того, що відбувається. Так можна описати їх внутрішній світ і погляд на життя. Якщо ситуація вимагає жертв, вони готові витерпіти будь-які зміни і підлаштується під ситуацію, якщо гра варта свічок. З головних особливостей народжених 12 вересня знак зодіаку Діва також можна відзначити повсякденне планування свого майбутнього і сьогодення. Вони добре стоять на землі, позитивно дивляться вперед, де їх чекає світле майбутнє, саме за таким принципом позитивного вони живуть. Всі задумки рано чи пізно можуть бути втілені в реальність, їх цікавить практична сторона всього задуманого.

В їх творчості переважає простота рішень. Все геніальне – просто. Вони не люблять неприродність, награність, гіперболізацію — все це фальш. У любові і відносинах народжені 12 вересня знак зодіаку Діва добре виявляють свої індивідуальні здібності. Оточуючим вони цікаві і оригінальні, витончені, знає свою міру. Однак у відносинах з протилежною статтю, їм слід стежити за мовою, так як всі точки, які можуть бути поставлені, знайдуть природний характер, що може призвести до розриву. Коли народжені 12 вересня знак зодіаку Діва будуть оточені люблячими людьми, які поставляться з розумінням та довірою до них — саме це послужить джерелом повсякденних сил і великих звершень у всьому задуманому.

Любов і Сумісність

Ви легко заводите друзів, любите зустрічатися з новими людьми і відвідувати різні місця. У близьких стосунках ви віддані і відповідальні, але схильні до нападів нудьги і невдоволення, якщо життя стає одноманітним і сірим. Вам потрібен партнер, який не тільки здатний на ніжні почуття і любов, але і володіє достатнім інтелектом.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народилися 12 вересня люди – філософи-ідеалісти і скрупульозні практики одночасно. Сильними сторонами їх особистості є гнучкий інтелект і критичність. Наділені такі люди і аналітичними здібностями. Вони мають гострий, гострий розум, прагнуть у всьому дійти до суті. Цікавлять народилися 12 вересня переважно глобальні концепції. Дрібні життєві проблеми вони воліють просто не помічати. Такі люди часто бувають мало пристосовані до побуту. Вони потребують уваги, турботи.

У роботі народилися 12 вересня Діви, як правило, домагаються великих успіхів. Вони розумні, професійні. Що стосується лідерських якостей, такі можуть бути яскраво виражені. Але при цьому Діви не прагнуть займати керівні посади. Їм зручніше, комфортніше у ролі виконавців. Якщо керівна посада – неминуча кар’єрна сходинка, Діва приймає виклик долі. Представник знака стає управлінцем-наставником. Він може багато сил і часу віддавати підготовки гідної зміни. Тактовність, витримка, об’єктивна оцінка своїх здібностей і досягнень оточуючих допомагають Діві керувати максимально ефективно.

Здоров’я і Хвороби

Народилися 12 вересня схильні до серцевих захворювань. Нерідко дає збої і судинна система. Причиною недуг є безліч стресових факторів, що впливають на вразливу Діву. Якщо уникнути проблем зі здоров’ям представнику знака практично неможливо, то мінімізувати ризик розвитку серйозних хвороб цілком можливо. Допоможуть в цьому помірна фізична активність, повноцінний відпочинок, дотримання режиму, викорінювання шкідливих звичок.

Доля і Удача

В цей день народжуються щасливі, успішні люди, улюбленці фортуни. Вони легко йдуть по життю, їм багато що вдається. Швидко реалізуються їхні плани, задумане ними виконується без перешкод, легко. Якщо вони не втратять голову від благополуччя та розкоші, яка їх оточує, то будуть щасливі. А якщо почнуть нехтувати моральними законами, будуть сіяти зло, забувши про милосердя і співчуття, то вкинуто себе в хаос.

Поради Дівам, Народженим 12 Вересня

Постарайтеся налагодити гідне життя для себе. Стримайте свої «трудоголические» тенденції, якщо хочете прожити довше. Не давайте нездійсненних обіцянок. Стежте за своїм здоров’ям. Проблеми зі здоров’ям можуть підкосити Діву в будь-якому віці. Їх легше запобігти, ніж вирішити — уникайте гіподинамії, переїдання, надмірне вживання стимуляторів.


Залишити відгук