Марс у Леві

Марс дає Леву виняткову енергію і ентузіазм — іноді до самозабуття. У той же час він ставить проблему самоконтролю, оскільки потік такої сили повинен бути точно розрахований, інакше він спалить усе на своєму шляху. Марс також посилює впертість Лева, спокушаючи його відповідати на неприємні заперечення (незалежно від їх справедливості) потужним ударом лапи. В нижчій октаві це положення Марса дає грубість, непримиренність, твердість до близьких і жорстокість до ворогів.

У гармонійному варіанті Марс у Леві говорить про здатність до інтенсивного важкої праці на великому ентузіазмі, керівництву згуртованими колективами, вирішують складні завдання. При ураженні власник гороскопу відчуває важкі удари, у тому числі і по самолюбству. Але при опрацюванні з роками приходить необхідна мудрість у поводженні з людьми і енергетичним потоком: тоді — практичний духовний наставник.

Це положення планети змушує людину мимоволі «світитися», виблискувати і випромінювати енергію. Він — завжди дає і жертвує, майже напевно егоцентричний, що красується і демонструє свої безперечні переваги. При негативному розвитку характеру формується позерствующая, хвалькувата і безсоромна особистість. Людина стає до такої міри егоцентричним, що для нього нестерпна навіть сама думка про те, що інші люди існують не тільки для того, щоб приносити йому задоволення. Відмічається перевищення меж застосування волі, рідкісне владолюбство, сварливість і безцеремонність, гордовитість і скандальність. Такій людині бракує самовладання, він сміливий і ризикований, азартний і необачний. Його неприборкані пристрасті, а спрага марнотратства вкрай велика. Позитивний розвиток характеру вдосконалює всі здібності до межі, завдяки чому людина віддає іншим і знання, і сили, обожнює допомагати всім, кому доведеться постійно зайнятий облагодетельствованием ближніх. Він старанний у праці, завжди сповнений творчих натхнень і натхнення, твердо впевнений у своїх силах і володіє розвиненим почуттям обов’язку і відповідальності. Цей чоловік яскраво усвідомлює самого себе, впевнено вимагає влади і визнання, практичну діяльність воліє теоретизування, чесний і відвертий.

Його можна сміливо назвати взірцем громадянської мужності, він пристрасно прагне до володіння власністю, йому притаманний талант підприємця і рішучого воїна, який іде до кінця. Такої людини характеризує «вождізм», гордість, амбіційність, висока думка про себе і рідкісне марнославство. Він прагне завжди бути на вершині влади, керувати і командувати іншими. Багато хто вважає його всезнайком, хоча він рідко переоцінює свої можливості і його інтереси дійсно широкі і глибокі. Якщо справа стоїть, він працює, не шкодуючи себе. Легко і охоче бере на себе відповідальність, здатний дати відповідь кожному позивачу, схильний до завоювань, новацій і завжди готовий почати справу заново, «з чистого аркуша». Розчарування в його житті найчастіше пов’язані з надмірною жадобою задоволень і розмаїттям земних бажань. Його інстинкти сильні і могутні, а бажання прославитися поєднується з напористістю і пристрасністю в любові. Потенціал волі і енергії такої людини незмірно високий. Він горячен і запальний, активний і діловитим, заповзятливий і ініціативний, працелюбний і працездатний. Він із задоволенням виявляє бурхливі почуття і охоче демонструє пристрасність у коханні. Він схильний до участі в таємних справах і секретних проектах.

Охоче включається в ризиковані підприємства, не без інтересу бере участь у роботі різноманітних угруповань, спільнот, об’єднань і спілок. У відносинах з однодумцями, він на рідкість чесний і справедливий, благородний і великодушний, відвертий і щирий. Його відрізняє рідкісна завзятість і наполегливість у здійсненні своїх планів та ідей в прагненні до реалізації задуму і досягнення цілей. Його наміри і бажання сильні і добре усвідомлюються їм самим. Він внутрішньо непохитний і невблаганний якщо мова йде про принципові питання, не терпить протиріч і заперечень з боку. Як громадянин активний та сміливий, відповідальний і схильний відчувати свою причетність до всього, що відбувається в країні і в світі. Він успішно спілкується з співробітниками, охоче соавторствует і співпрацює, часто вирушає в далеку подорож і ділові поїздки. В діяльності для нього характерні періоди сверхнапряженного форсування занять. Нерідко він перевищує свої повноваження і переступає межу закону, правда при цьому всю відповідальність бере на себе, відповідає за все сам. Для таких людей характерна велика фізична сила, відчуття власної непогрішності і активне прагнення до лідерства, навіть якщо досягнення останнього вимагає усунення не тільки перешкод, але і суперників.

Взагалі в житті у нього є сила на те, щоб вести себе згідно своїм бажанням. Він наполегливий, сміливим, наполегливим, часом хоробрий до нерозсудливості. У політиці схильний до авторитарного стилю, чітко і послідовно дотримується принципу ієрархії і строго визначеного кола обов’язків та повноважень. Своєму панові він служить охоче і до кінця, не схильний змінювати господаря. Найбільше йому до вподоби зрада і зрада. Така людина не знає внутрішніх заборон і зовнішніх обмежень, він стратегичен і завжди утримує в свідомості дальню перспективну мету. У відносинах з ворогами холодний і безжалісний, в гніві здатний зруйнувати багато і багатьох. Нерідко він підноситься над сутичкою конкурентів для того, щоб пройти до мети, залишивши позаду виснажених боєм суперників. Не схильний добивати повержених противників, якщо вони не представляють реальної небезпеки в майбутньому. Ця людина великодушний, але підставляти іншу щоку не любить. Він дуже щедрий з друзями та коханими, з тими, кого поважає і цінує. Життєлюбний і грайливий, охоче зустрічає труднощі і кидається на них грудьми. Боевит, але не забіякуватий. Самовпевнений, але не нагл. Амбиционен, але не самомнителен.

Почуття внутрішньої гордості часом змушує його відхиляти навіть самі корисні поради, якщо вони виходять від тих, хто на його думку знаходиться нижче його самого. Битви самі по собі він не любить і включається в боротьбу лише тоді, коли суперники і обставини змушують його на це. Це — природжений керівник і геніальний воєначальник. Він веселий і оптимістичний, прекрасно знає, що таке честь і гідність, масштабний подарунків і вдалий в залицяннях. Він палкий і сповнений ентузіазму, привабливий і навіть чарівний. Він завжди сповнений ідей і енергії, він самим несподіваним чином знаходить поблажливість і прихильність сильних світу цього. Небезпечно формування схильності до розкоші і рясним насолод. Кипуча внутрішня енергія періодично повинна скидатися у фізичних вправах чи емоційних горениях, інакше підвищення тиску сили може підірвати його зсередини. Він ніколи не скупиться на почуття, огненен і норовливим, не любить звертати уваги на деталі, не схильний до співчуття і співчуття скривдженим і обділеним. Нерідко стратегічність бачення заважає йому проявити елементарну уважність у важливих дрібницях, що призводить до зриву навіть самих серйозних проектів. Для нього дуже важливо свідомо контролювати власний егоцентризм і схильність до силового та інтелектуальному домінування над оточуючими. Це чесний, незалежний, щира, діяльна, вільний і безстрашний чоловік.

Його свідомість дуже висока, сила концентрації на рідкість велика. Він авторитетний в управлінні іншими і в комплексному контролі за ходом масштабних справ. Зазвичай досягає високого соціального становища як власним ретельністю, так і завдяки підтримці сильних світу цього. Має безліч ворогів і чимало відданих друзів, популярний, користується повагою в широких колах. Нерідко буває необачний і імпульсивний в любові, йому дуже важко стримати свої емоції і дисциплінувати спрагу задоволень. Він добросердечен і палкий у прихильностях, сильний у спорах, схильний до відвертим і різких формулювань, ніколи не боїться висловити свою думку вголос, навіть якщо це обіцяє придбання нового ворога. Це войовничий, рішучий і наполегливий чоловік, поведінка якого може ставати зухвалим і агресивним. Поряд з цим він шляхетний, розважливий і навіть философичен. Його великодушність проявляється в тому, що він не вміє довго злитися і пам’ятати погане. Володіє загостреним почуттям справедливості і нестримною волею. Схильний до енергійної, напруженою, змістовної діяльності, любить заняття спортом, ніколи не відмовляються від пригод і авантюр.

Життєздатність дуже висока, її якраз вистачає на подолання неспокою, які заподіюють такій людині і вороги, і опікувані їм люди. Це чуйна натура, яка вміє глибоко любити і зневажає небезпеку. Така людина завжди охоче проявляє власні сили і з задоволенням береться за те, що сприймається іншими як неможливе. Майже напевно присутній інтерес до політики, вкрай велика ініціативність і лідерські нахили. В глибині душі така людина романтична, на поверхні — переконаний прагматик. Велика цілеспрямованість і твердість волі. Впевненість у собі викликає довіру у інших. Завжди і у всьому прагне бути першим, непохитний у своїй вірі, суперників усуває не замислюючись, що нерідко викликає опір оточуючих. Характерна пристрасть до любовних пригод, прихована жага власництва і схильність до ревнощів. Ця людина прямо-таки випромінює силу, мужність та оптимізм. Бажання домінувати при відсутності зарозумілості може виявитися вкрай корисним для всіх тих, хто зв’язки з цією людиною, бо він дійсно знає, що і коли потрібно робити і куди вести за собою людей.

Чоловік з Марсом у Леві – любить бурхливі та пристрасні романи, як у кіно. Доглядає яскраво і демонстративно, воліє, щоб його дій були глядачі, чим більше — тим краще. Жінка повинна постійно виявляти захоплення ним, буквально дивитися йому в рот. Йому важливо бути у жінки єдиним, хоча сам може заводити інтрижки на стороні. Любить світське життя і жінка повинна відповідати цьому образу життя. Не любить всього нудного, бідного, похмурого. Прагне до феєричному відносин і бурхливої пристрасті.

Жінкам з Марсом у Львові подобаються гарні, красиві, видатні чоловіки. Їм потрібно, щоб чоловік відбувся: в їх розумінні це означає зроблену кар’єру, зайняття високої посади і публічність особистості. Якщо у жінки запити скромніше, то вона задовольниться тим, хто буде лідером в компанії, з якою вона спілкується. Щоб жінка з Марсом у Леві захотіла чоловіка, він повинен викликати у неї захоплення. Ці жінки частіше за інших стають жертвами блискучих, яскравих шлюбних аферистів і шахраїв, що видають себе за знаменитість.


Залишити відгук