Марс у Близнятах

Марс любить перебувати в чоловічих знаки, але в Близнюках він часом просто нестерпний (для оточуючих, зрозуміло). Розум і взагалі-то активна субстанція, а тут ще посилена енергією Марса, при поганій опрацювання Марса людина енергійно лізе зі своєю думкою у всіх ситуаціях, навіть (і особливо) не розібравшись, у чому справа. Кармічно положення Марса в знаку означає, що на людину буде спрямована більша сила (зовні і зсередини), і він повинен навчиться її конструктивно використовувати. В даному випадку особи будуть буквально рвати на частини знайомі і обставини і т. д. З іншого боку, його власні судження і взагалі мова дуже енергійними і сильно діють на оточення. Якщо Меркурій при цьому не в повітряному знаку і не аспектирован, то говорити людині може бути важко, поки він не включений в енергетичний потік (немає відповідного душевного підйому), а це буває не завжди і досягається відомим напругою сил (якщо тільки Марс не варто дуже сильно), але коли потік включений, то Меркурій працює за рахунок енергії Марса (в даному випадку його диспозитор) і його слабкість не відчувається оточуючими, сама людина почуває деякий напруга і подальшу втома від мови, чого не буває, якщо в Близнюках варто Меркурій.

Марс робить поверхню Близнюків войовничою, і перемогти їх стає неможливим, навіть якщо вони абсолютно не праві, але не змінює їх фундаментального якості — пристосування до ситуації, перемігши в суперечці, вони можуть тут же встати на точку зору опонента (в тому вигляді, як вони її сприйняли), після чого той відчує себе остаточним ідіотом. Вражений Марс акцентує відповідальність знаку, де він стоїть, перед кармою — людині в руки даний автомат (варіант: підйомний кран), і дуже важливо дивитися, куди ти будеш стріляти (що піднімати): у разі помилки реакція егрегора буде (як правило, крім своєї гармонійної карти) швидкою і жорсткою. У разі поразки Марса в Близнюках відповідальність падає на осмислення всіх інформаційних потоків і правильне конструювання ментальних моделей: сила, з якою останні будуть впливати на реальність, значно більше, ніж людина може собі уявити.

Думки і дії в житті такої людини зливаються воєдино, синтезируясь і сплавляючись. При негативному розвитку формується поверхневий розум і бажання діяти і спілкуватися з сарказмом і злою іронією, як би завжди прагнучи до реваншу і відплати. Така людина легко розпорошує свої сили, в побуті виявляється вкрай неспокійним, скандальним і сварливим, часом несвідомо прагне принизити інших і поспішно критикує те, що не встиг зрозуміти. Він вкрай неуживчив і часто перескакує з однієї області інтересів в іншу, тому, як правило, у нього складається нелегка доля в професії. При гармонійному розвитку характеру діяння завжди адекватно думки, проявляється незвичайна здатність діяти безпомилково правильно скільки завгодно напружених критичних обставинах, розвиваються також такт і чуйність. У цьому випадку формується живий інтелект, різноманітні схильності до всіляких видів майстерності (від спорту до розповідання анекдотів), руки стають спритними, а розум — винахідливим.

Така людина миттєво вбачає слабкі місця і в справах, і в позиціях інших людей, миттєво приймає правильні рішення і здатний давати безпомилково точні поради найвищої якості, які всякий без праці може застосувати у своєму житті. Його цікавість надзвичайно активно, інтереси різнобічні, формулювання гострі, спостереження точні. Для нього характерна здатність до сатиричному зображенню реальності і вміння приймати миттєві рішення, що сприймаються спочатку як парадоксальні, але в підсумку виявляються правильними. Це блискучий сперечальник і успішний оратор. Рідкісна гострота розуму дозволяє йому не тільки миттєво оцінювати шанси на успіх і швидко робити висновки з отриманої інформації, але і допомагає невідкладно використовувати прорахунки і слабкості інших у своїх інтересах. У спорах така людина не гребує образливими виразами, у всякому випадку говорить все, що думає про співрозмовника. Він дуже швидко метикує і стрімко маніпулює з новою інформацією. В роботі спритний і спритний, в роздумах напористий і результативним, дуже вправний у розмовах і розмовах, в дебатах і дискусіях. Нерідко допускає необачність у судженнях та рішеннях, і робить поспішні висновки.

Часом виявляє прекрасну передбачливість і м’яку дипломатичність, але іноді його вираження вкрай гострі і різання. Він завжди влучно і точно влучає в ціль, як у діях, так і в словах. Його сатира і сарказм можуть успішно використовуватися при поданні його точки зору в засобах масової інформації. Успіх супроводжує його в публіцистиці, в педагогіці і в лекційній діяльності. Прагнення до нововведень сприяють винахідливість і невтомність. Він дуже любить поїздки і подорожі, знайомих у такої людини дуже багато, а справжніх друзів — одиниці. Люди такого типу схильні до суперечок і сварок, скандалів і конфронтациям. У їх житті завжди багато малоприємних змін і щасливих успіхів. Їх внутрішнє занепокоєння породжує масу проблем у зовнішній життя, які вони успішно вирішувати власними силами. Вони дуже винахідливі і здатні виплутатися практично з будь-якої ситуації за рахунок вродженої винахідливості й уміння нестандартно мислити. Такій людині зазвичай важко виділити стратегічні напрями дій, найчастіше він виконує безліч дрібних справ і стурбований відразу багатьом. При цьому основна увага приділяється роботі з інформацією і активному спілкуванню. Людині властивий азарт в суперечках і напружений ентузіазм в пошуку нового.

Воля мінлива, в контактах та спілкуванні проявляється завидна активність. Людина має спритним розумом, що дозволяє йому оригінальним чином обвести навколо пальця суперників і без зусиль подолати навіть найважчі перешкоди. Він здатний швидко приймати вірні рішення. Схильна до іронії, кпини й сарказму. Вміє вправно скористатися слабкостями інших. Частіше розвивається надмірна поверховість, отвлекаемость, норовливість, різкість і непоступливість у дискусіях, можливо недостатній розвиток сили концентрації. Нарощування енергії дії відбувається в основному за рахунок ефективних, стрімких контактів і насиченого змістом спілкування. Чоловік кмітливий і невтомний, у всьому прагне до нового і несподіваного, володіє талантом винахідника, раціоналізатора і оратора. Зазвичай він легкий на підйом, з цікавістю приймає запрошення до пригод і поїздок. Можливо розвиток надмірного занепокоєння і критиканства. Це — реформатор, який відрізняється вкрай багатосторонніми інтересами і здатний комплексно підходити до вирішення нагальних проблем. Розум гострий, мова гостра, доводи переконливі. Поряд з активним розумом, має здатністю все робити своїми руками.

Легко збуджується, готовий до всього будоражащему і незвичайного. Проникливий, його аргументи майже завжди чарівно переконливі. Великою проблемою є розвиток здатності до тривалої концентрації, яка може бути придбана лише за рахунок системної самодисципліни. Виражена потреба в авантюрах, прекрасно розвинене почуття справедливості, сильна спрага свободи. В сексуальних відносинах існує дивне протиріччя між глибокими і поверхневими взаємодіями. Рідко задовольняється відносинами з одним партнером. Людина інтуїтивний, уважний, тямущий, ментально войовничий і вкрай ефективний у переробці інформації. Пристрасно прагне до широкого освіти, говорити вміє вільно і швидко. Майже напевно володіє літературним даром і технічними здібностями. Практичний, діяльний, скор на висновки. Зазвичай у такої людини багато особистих уподобань, як до занять, так до улюблених. У ряді випадків формується нерішучість і сумніви у власній спроможності. Такій людині складно довести роботу до кінця, нерідко він кидає вищий навчальний заклад за нетерплячого бажання доторкнутися до нової сфері знань. Розум агресивний, полемічний, наступальний. Можлива висока дратівливість і дух протиріччя, коренящийся в глибинах психіки. Людина виверткий і сповнений ідей, проте зазвичай йому бракує витримки. Схильний до нескінченним змінам занять, хоча до будь-якої справи приступає з ентузіазмом і включається «на повну котушку».

Марс у Близнятах – товариський, але дещо поверховий кавалер. Любить флірт, любить бути в гущі подій, йому важливо, щоб його оточували люди. Якщо і змінить – то тільки заради спортивного інтересу. Взагалі йому головне, щоб було цікаво і різноманітно. Жінці потрібно бути хорошою співрозмовницею, придумувати щось, затівати пригоди, щоб утримати увагу цього чоловіка. У відносинах може проявити наполегливу ініціативу, але потім раптово зникнути – шукай вітру в полі. Рутини в житті і любові не переносить. Найчастіше не злий і не агресивний. Неревнивый.

Ці жінки вважають, що самий еротичний ознака чоловіка — його розум. Їм подобаються кмітливі, живі та рухливі чоловіки, у яких інтелектуальний початок помітно переважає над фізичним. Зовні це субтильні, тонкокостные чоловіки, у яких є щось хлопчаче незалежно від віку. Астрологія говорить, що у чоловіків такого типу дійсно назавжди зберігається психологія юності. У них рухлива міміка, видає живу натуру. Є професії, які ми асоціюємо з певними рисами характеру. З цих професій у жінок з Марсом у Близнюках успіхом користуються чоловіки-журналісти.


Залишити відгук