Марс у Козерозі

Пророблений Марс дає виключно працьовитого і конструктивно працює Козерога, який може реалізувати фантастично важкі проекти і програми один або з невеликим колективом. Спочатку, однак, йому потрібно вловити ритм своєї долі і зрозуміти, чого вона від нього хоче хоча б у зовнішньому плані, що в юності і особливо при ураженні Козерога нелегко. Марсіанський Козеріг вміє заражати своєю енергією, одно конструктивної і немає. Але ця енергія є в ньому завжди, і завжди вимагає виходу, якщо ж Козеріг його не знаходить, він починає внутрішньо кидатися і знищувати себе зразок Скорпіона, але ще більш руйнівна, тому йому так необхідні ідеали і практична мета.

Це положення Марса характерно для вищих військових — організаторів, військової промисловості, спортивних адміністраторів і деяких специфічних видів спорту (марафон, шпага). Нерозвинений Марс ускладнює Козерогові сприйняття дійсності і зменшує його пластичність, провокуючи неправдиву ініціативу, непродумані енергійні дії і т. п., що має за законом відбиття важкі для Козерога наслідки. Йому потрібно осягати обережну козерожью етику подвійно уважно, що досить важко, особливо до 30 років, але компенсується рівнем подальшої реалізаційної і зовнішньої влади, що, втім, в молодості неочевидно.

Людина честолюбна, стійкий, впевнений у собі, відкритий і енергійний. При негативному розвитку характеру формується безжалісність, прагнення командувати іншими, підпорядковувати всіх і вся своїй волі і диктаторствовать. Така людина явно переоцінює власні можливості, виявляє рідкісну впертість і низьку кмітливість. Він егоїстичний, хитрий, жорстокий, раболепствует перед «верхами» і безцеремонний з «низами». Його улюблений девіз — «мета виправдовує засоби». При позитивному розвитку формується характер доброзичливий. Чоловік вимогливий до себе, більше ніж до інших, правда, прагне спрямувати енергію навколишніх чітко і ясно, вимагає старанності та відповідності еталонам. Він володіє колосальним запасом терпіння, невтомною працездатністю, рідкісним почуттям реальності, неабиякою витримкою і сильним честолюбством. Він дипломатичний, розумний, методичний, здатний до тверезого роздуму над проблемою, володіє великою пробивною силою і самостійний до дії. Він готовий зійти на будь-яку вершину і тому готовий працювати без втоми протягом довгих років.

Маючи в своєму розпорядженні величезною кількістю енергії і невичерпними джерелами волі, він в той же час дуже точно і вправно дозує силу, що дозволяє йому демонструвати чудеса витривалості і швидко відходити від невдач. Своєю наполегливістю і послідовністю він успішно виживає суперників. У розподілі доходів проявляє завидну чіткість і економність. Для такої людини дуже характерно нескінченне терпіння і прагнення до високого соціального положення. Він дуже серйозно ставиться до слави і почестей, титулів і нагород, матеріального благополуччя і банківського рахунку. З противниками бореться до кінця, нещадно і жорстко. Нерідко відзначається злопам’ятність, мстивість і переоцінка власних можливостей. Він завжди сповнений практичних ідей і реалістичних планів, нехай навіть дуже перспективні, але обов’язково виконуваної і реалізуються. Така людина володіє природженою здатністю до лідерства і керівництва. Високий інтелект поєднується в ньому з прекрасними здібностями до праці, перешкодою може стати банальний егоїзм і обмеженість узкоматериальными інтересами. В основному енергія витрачається на досягнення високого соціального статусу, що приносить визнання і матеріальну забезпеченість.

Люди такого типу обожнюють брати участь у конкурентній боротьбі, в ній вони сильні і багато чого можуть домогтися. Воля концентрується легко і тривало, дії ретельно плануються і не оголошуються до початку заходу. Позиції такої людини міцні і стійки, він вміло поєднує стратегію і тактику, винахідливо пристосовує миттєву вигоду до вирішення завдання досягнення далекої мети. Це чіткий, напружений, зібраний і обережна людина. Заради цікавить його результату він готовий працювати до втрати свідомості. Він пробиває собі дорогу навіть через кам’яні ущелини, якщо справа варта того, при цьому проявляючи неабияку старанність. Всі свої сили він прагне прикладати із вигодою та користю, почуття відповідальності вельми характерно для нього. Його самолюбство можна назвати ранимим, він вміє радіти невдачам ворогів, не завжди розбірливий у знайомствах, так як схильний довіряти людям. І кар’єра, і шлюб сповнені змін, з якими він бореться з усіх сил. Це — тип універсального трудівника, кар’єриста-романтика та професійного творця власної долі. Він гордий, прагматичний, організований і вміє заробляти своєю працьовитістю довіру оточуючих. Він — рідкісний раціоналіст і прекрасний організатор, майже не знає імпульсивності в поведінці.

Головний його козир — самоконтроль і самодисципліна. Він вражає оточуючих своєю непоступливістю і працьовитістю, правда люблять його лише одиниці. В інтимному відношенні це сильний, вірний і постійний партнер, якому не вистачає почуття гумору, сострадательности і сердечної теплоти. Це рішучий, мужній і майже героїчний чоловік. Він ігнорує небезпеку і не звертає уваги на перешкоди. Майже напевно такі люди досягають великої влади і широкої популярності. Серед їх друзів зустрічаються дуже впливові і могутні люди. Знання засвоюються з працею, як би сповільнено, зате міцно, назавжди. Є таємне прагнення до гри і ризику, але воно рідко виходить на поверхню, бо така людина найбільше цінує надійність і гарантії. Добре розвинене почуття обов’язку, безсумнівний талант підприємництва, багато чого в житті пов’язане з думкою керівництва та старших за віком. Зовнішня сухість не означає відсутності пристрастей, а тому якщо цієї людини довести, що він сміливо і рішуче посвариться з як завгодно великим начальником. Багато інтуїтивно це відчувають і не дражнять їх без толку.

Цей чоловік відданий і самоотвержен, може виконувати як завгодно важку і складну роботу. Він завжди корисний для родичів і знайомих і придатний для участі навіть у самих серйозних справах. Є схильність до релігійної діяльності, аскетизму і самовдосконалення. Людина володіє вираженими професійними амбіціями і сильною енергією. Він — крайній матеріаліст, який діє обдумано, піклуючись про відчутні результати. Організаторський талант і дисципліна допомагають отримувати чималу користь для себе в будь-якій ситуації. Взагалі все в житті такої людини підпорядковане практичним міркувань. Прикладаються зусилля приносять великий результат. Така людина здатна точно виконувати накази вищестоящих, але і від підлеглих очікує послуху, впорядкованості і дисципліни. Він пишається акуратністю виконання ним своїх завдань, чужа лінь і апатія, він зневажає горезвісну богему і не розуміє тих, хто веде дозвільний спосіб життя. Іноді вони маніпулюють оточуючими, прагнучи до досягнення своїх власних цілей. Вони здатні до холодного розрахунку і безжальній критиці противників. Поступальний розвиток такої людини зовсім не виключає конфліктів і ексцесів на його шляху.

Марс у Козерозі – честолюбний і дуже цілеспрямована. Якщо ви йому сподобалися – він буде домагатися вас будь-якими способами. Сумніви в собі йому не властиві і свої чоловічі здібності він схильний перебільшувати. Він практичний, націлений на кар’єру – одним тільки цим він може підкупити багатьох жінок. Від нього не варто чекати романтики, великий емоційності, але можна на нього покластися. У ліжку пристрасний, але надмірно консервативний. Якщо партнерка повністю його влаштовує – змінювати їй він не буде.

Козеріг — земний знак, що привносить такі чоловічі риси, як вміння твердо стояти на ногах, реалістичність і практичність. Жінок з Марсом в цьому знаку збуджують чоловіка серйозні, цілеспрямовані, не емоційні, але знають, чого вони хочуть. Зовні їм подобаються сухощавые чоловіка з чіткими і навіть костистыми рисами обличчя. Їх напевно зацікавлять ті, хто займають керівні та адміністративні посади. Часто ці жінки вибирають чоловіка значно старше себе.


Залишити відгук