Марс у Раку

Марс акцентує проблему самовираження Раку. У непроработанном варіанті це положення не дає можливості Марсу направити свою енергію назовні: заважає твердий панцир Раку, так що вона залишається всередині, що робить Раку перенапряженным і надчутливим (в негативному сенсі) до впливів навколишнього середовища, і іноді проривається назовні енергія йде на сильних емоціях і дисгармонійна (наприклад, істерика). Це положення дає можливість і кармічну необхідність великої роботи над собою і сильну здатність привертати до себе чуже увагу — гармонійне або дисгармоничное, залежно від аспектів Марса і Раку. Опрацювання дає велику владу над людьми, вплив безпосередньо через психіку. Поразка Марса акцентує схильність до Раку нижчих проявів (особливо підступності), але при опрацюванні дає вихід на його вищу октаву.

Це положення досить складна, так як Марс в цьому знаку проявляється слабо і з працею. З одного боку, безперечна дбайливість і ніжність, з іншого боку, можливо дивне відторгнення людей від такої людини, через його надмірну нестійкості і неорганізованості. При негативному розвитку характеру формується жадібність, надмірна залежність від настрою і дивна звичка відкладати виконання будь-яких справ від дня до дня. Людину характеризують нестійкі і непередбачувані завихрення потоку волі і коливання вектора інтересів, йому бракує витримки та врівноваженості, він нестриманий і імпульсивний, йому важко контролювати і почуття, і дії. Зазвичай він більше говорить і мріє, уявляє і представляє, ніж реально діє. Його переконання і погляди часом вигадливі і надмірно суб’єктивні, він примхливий і вздорен, часто і без особливих на те причин змінює рід занять і місце роботи. При позитивному розвитку характеру людина стає сердечним, симпатичним і привабливим, схильним старанно трудитися на благо тих, кому в житті не дуже пощастило. Його почуття сильні, честолюбство яскраво виражено. Він володіє неабияким почуттям внутрішньої свободи і чудовою здатністю до яскравого і образним поданням майбутніх справ і занять.

Дуже сильні інстинктивні реакції і імпульси, час від часу вириваються з підсвідомості. Двигуном поступків є глибокі потужні емоції. Творча енергія, важка, глибока, однак вона насилу піддається вольовому контролю і дисципліни розуму. Дуже сильний батьківський інстинкт, в інтимних відносинах нестримність потягу дивним чином поєднується з піддатливістю і поступливістю партнера. Взагалі всі вчинки такої людини істотно залежать від його настрою — то він старанний, то він ледачий, байдужий, сповнений ентузіазму. Воля коливна енергія нестійка. Нерідко на людину обрушуються млявість, невпевненість, незграбність, ненадійність і несообразительность. Уява живе і чітке, фантазія багата, сповнена містичних образів і загадкових постатей. Погляди та думки глибоко суб’єктивні, і без уважного аналізу зрозуміти їх іншим не дуже-то просто. Загалом-то від такої людини можна чекати чого завгодно, так як фантазія і уява підштовхують його до самих несподіваних дій. У діяльності такі люди часто зустрічають безліч перешкод і перепон, нерідко скаржаться на велику кількість змін і змін, переломів і перестановок.

При гармонійному розвитку характеру вони виробляють стійкий імунітет до неприємностей і неабияку витривалість, коренящуюся в їх природному впертості. Дія направлена на підтримку і збереження існуючого стану та традицій. Особливо ефективно така людина діє тоді, коли оточуючі схвалюють його стиль і підтримують у починаннях. Активність зазвичай спрямована не стільки зовні, скільки всередину. Перед грубими, сильними нападами ззовні людина виявляється беззахисною, причому повторювані атаки зовнішнього агресора можуть призвести до формування нерішучості, цілого комплексу необгрунтованих страхів і розчарування в житті, пов’язаній з глибинним відчуттям власної вразливості, образливість і уразливості. Вольова енергія такої людини цілком спрямована на пристосування до реальності. Своє життя він прагне вибудовувати так, щоб «гострих кутів» виявилося поменше. Легко піддається спокусам і спокусам, особливо в тому випадку, якщо супротивник прагне не шокувати, не приголомшувати, але використовує традиційні, звичні, знайомі підходи. Нерідко воля спрямовується на конструювання фантазійних образів. Такі люди зазвичай за версту відчувають небезпеку, що загрожує їм небезпека і вчасно йдуть з дороги, що веде до неприємностей.

Образливість поєднується з рідкісною пам’яттю на образи. Це не мстиві, але чудово запам’ятовуючі всі зіткнення і образи люди. Рано чи пізно вони розплачуються з кривдником, зазвичай використовуючи методи таємної політики. В цьому плані великодушними їх назвати важко. Є схильність до перебільшень труднощів і надмірних побоювань з приводу можливих неприємностей. Не виключена схильність до зловживання алкогольними напоями, фривольність поведінки в суспільстві і виражена пристрасть до насолод. Занепокоєння і внутрішні сумніви можуть зробити поведінку непередбачуваним. І в еротичних прихильностях, і в діяльності плани часто змінюються як би самі собою, до чого ніяк не можуть звикнути оточуючі. Із-за частих змін настрою та загального емоційного дискомфорту така людина може ставати скандалістом, що веде до руйнування сімейних уз. Для нього дуже небезпечно придушувати афективні спалахи і зберігати образи в глибині душі, рано чи пізно це призведе до психосоматичних розладів. При необхідності такі люди виявляють рідкісне холоднокровність, жорстко відстоюють свої принципи. Працювати вони люблять в самоті, у всякому разі без нав’язливого і балакучого партнера.

Еротична життя цих людей одночасно піднесена і низька, сповнена палкої пристрасті і високої чутливості. Головна проблема для них — дисциплінування надмірного потягу до всіляких усладам і задоволень. Для таких людей характерні вибухи дратівливості і несподівані сплески темпераменту. Якщо їх образили, вони потребують теплом участю і ніжному співчутті. Незважаючи на прагнення до пристосування, у глибині душі вони зазвичай незалежні і нерідко бунтують проти влади і чинять опір насильству. Головна їх риса — емоційність і чутливість. Фізичні зусилля для них становлять чималу проблему. Сімейне життя сповнене турботи і непередбачуваних поворотів. Їх життя проти їх волі наповнене смутком, розчаруваннями і душевними хвилюваннями. Якщо у продовження життя цілеспрямовано не розвивалося почуття гармонії і рівноваги, то на заході днів можливий прихід багатьох труднощів і неприємностей.

Такій людині важко раціонально і з користю для справи використати наявну у нього енергію. Дуже часто він переоцінює самого себе, нерідко залежить від милості й прихильності інших людей. Зовнішня пасивність поєднується з непокорою, а прагнення до тихого життя з рідкісною недисциплінованістю. Розумними, спокійними і вдячними такі люди стають лише в обстановці повного емоційного комфорту і серцевого дружелюбності. Їх життя сповнене афектів, примх і незадоволеності. Майже напевно дитинство зазначено труднощами у відносинах з батьками. Є величезна потреба у володінні власним будинком, облаштуванням якого така людина здатна займатися невтомно з року в рік.

Марс у Раку – чоловік замкнений і обережний, нікому не відкриє того, що у нього на душі, навіть самим близьким. Йому потрібно, щоб жінка добре почувала, і не лізла з зайвими питаннями. Відносини буде будувати повільно: крок вперед, два кроки назад. Жінці краще взяти ініціативу в свої руки, але зробити це потрібно дуже тонко, щоб не налякати, інакше він надовго сховається в свій панцир. Якщо вибрав жінку, то буде їй вірний. Хороший сім’янин, любить дітей. Дуже ревнивий, хоча увазі не покаже. Має сильний сексуальний темперамент, але йому важливо повністю довіряти партнерці, щоб розкритися.

Рачьему Марсу подобаються емоційні, чутливі й ніжні чоловіки. Вони не мачо; секс для них — це, насамперед, сентиментальне єднання душ. Вони здатні зітхати, страждати, не соромляться говорити про почуття. У жінки з Марсом у Раку чоловік повинен пробуджувати материнські почуття до нього. Професія чоловіка може бути будь-якою. Серед чоловіків цього типу є ціле сузір’я блискучих політиків, акторів і спортсменів. Але за зовнішньою успішністю у них криється домашній, чутливий і навіть слізливий характер. Зовнішність обранця для жінок з Марсом у Раку великої ролі не грає.


Залишити відгук