Марс в Овні

Овен з Марсом постійно пам’ятає, що його основне призначення в житті — бути воїном. У проработанном варіанті це дає, крім надзвичайної сили й енергії, ще й благородство: переможений лиходій буде відпущений з миром. Однак депресії збільшуються, і залежність від енергетичного потоку робиться значно сильніше. Неможливість реалізації енергії Марса в періоди овновских спадів веде до сильного негативного нервове напруження і спокусі підключення буквально до першого ліпшого потоку, який часто виявляється невідповідним, а може бути, і чисто деструктивним (якщо Марс варто гармонійно, то це пом’якшено, але не виключено).

Овновская неуважність до оточення, енергія і схильність до самозамилування в аспекті Марса і в Овні підкреслені. Однак самозамилування Овна настільки для нього неприродно, що (крім сильного ураження) зазвичай не викликає роздратування. Павлину начебто природою призначене гордовито розпускати свій хвіст, так само і Овну як носія потоку властиво милування своїм потоком (а не собою, на відміну від Лева!), яке передається й іншим, інакше кажучи, кармічно Овен потоком розглядається не тільки як її провідник, але і як реклама.

Людина дуже активний, однак ця активність може бути як творчою, так і деструктивною. При негативному розвитку особистості формується деспотичний, запальний і руйнує все і вся тиран. Для нього характерна надмірна старанність, неконтрольованість мотивів, крайня імпульсивність, сварливість, рідкісне нетерпіння. Його вчинки необдуманими, його потреба в пригодах викликає здивування оточуючих, а дратівливість безмірна. Він породжує безліч розбіжностей з навколишнім світом, втім, нерідко навколишні захоплюються його вражаючою активністю. Всі афекти і вольові спонукання абсолютно спонтанні і непередбачувано сильні. При позитивному розвитку характеру утворюється швидка, прямолінійна і працьовита натура. Людина завжди бажає досягти чого-небудь, незмінно діяльний і чимось зайнятий. Його переповнює динамічна енергія. Він безстрашний і наполегливий у своїх вимогах до життя, буквально одержимий духом підприємництва. Працездатність не знає кордонів, рішучість вражає оточуючих, життєва сила величезна.

Така людина нерідко самим активним чином цікавиться заняттями спортом і звертається до професії військового. Він здатний розвивати в собі шалену силу, пристрасну і напористу, він виступає за абсолютну свободу особистості і не визнає за собою жодних обов’язків, крім тих, які приймає на себе добровільно. Він абсолютно переконаний у правильності своїх дій і завжди впевнений у перемозі. Завжди готовий кинутися вперед і наполегливо чинить опір скільки завгодно сильному противнику. Сумніви і дані досвіду минулих невдач в розрахунок їм не приймаються — його кипучий темперамент і войовничий дух завжди ведуть вперед. Він може бути гнівливий і злобен, якщо щось перешкоджає здійсненню його намірів. Він у всьому і завжди хоче бути першим, а тому надмірне завзяття живиться нестримним честолюбством. Прагнучи задовольнити власні інстинкти і розгорнути їх у всю широчінь, він не зупиняється ні перед чим. Він динамічний і збудливий, агресивний і відважний, поспешен і необачний. Він не бажає слухати ні про які перешкоди на шляху, він відважно і мужньо, відважно і хоробро кидається грудьми на перешкоду — і пробиває собі шлях вперед. Він гранично самовпевнений, любить пригоди і обожнює діяти вільно, під впливом миттєвого імпульсу. Ця людина стрімко включається в програми діяльності і активно бере участь у життєвих процесах. Його дії дуже чітко сконцентровані і завжди рухаються в одному обраному напрямку. Правда, запас активності незабаром вичерпується, а тому потрібно частий повноцінний відпочинок.

Це энергичнейший людина, що йде до мети прямим шляхом, нерідко напролом. Прояви його активності подібні стихії, він украй непостійний у діях, його вольовий натиск майже не піддається контролю свідомості. Якщо десь щось у нього не вийшло, і докладені зусилля не виправдалися, то цей предмет його просто перестає цікавити. Вплив його енергії на світ і людей всесокрушающе, але завжди квантування і дуже нетривало. Це — не стратег і не дипломат, а прямий і рішучий діяч. Часом він проявляє рідкісну грубість і хамство і багатьма вважається нетовариська людиною, більше всього на світі цінують лише власну незалежність. Це — віртуоз побутового скандалу і майстер вуличних бійок. Жорсткі, непродумані, безвідповідальні дії можуть завести його в місця позбавлення волі. Це гордий, безстрашний і абсолютно впевнена в собі людина, сварливий і скандальний. Зазвичай він досягає чималих матеріальних успіхів за рахунок своєї бойовитості і вміння на роздумуючи братися за справу. Перенапруження сил і втрати енергії можуть призводити до крайнього виснаження.

Він високо цінує ідеали любові, але рідко втілює їх в життя, так як груба енергія натури в мить ока руйнує будь-які повітряні замки. Нерідко такий чоловік травмує себе самим неймовірним чином і примудряється влізти в такі бійки та конфлікти, участь в яких просто нелегко собі уявити. Він упертий і прагматичний, а якщо що-небудь вирішить для себе, то його майже неможливо змусити змінити свою точку зору. Він багато заробляє, але не вміє витрачати гроші раціонально, всім і всьому дає строгу, часом надмірно різку оцінку. Це хоробрий і владний людина, що прагне домінувати у всьому і над усіма, він терпіти не може рутинної роботи і з превеликим працею йде на компроміси. Завжди повний ініціативи, завжди прагне діяти відразу, не роздумуючи. Його ентузіазм нерідко надихає на дії інших людей, а тому багато визнають у ньому якість природженого лідера. Успіх до нього приходить лише тоді, коли він навчається спрямовувати свою енергію в певне русло і контролювати її потік, зокрема, шляхом вироблення терпіння і сострадательности. У сексі він сильний, яростен і пристрасний. Його бажання часто не піддаються ніякому вольового контролю, що його дуже дратує. Це людина сильна, боєздатний, оригінальний, повний ентузіазму, електричної потужності та натхнення. Він настільки відвертий, щирий і вільний у поведінці, що нічого в собі приховати не може.

Найчастіше він діє поспішно і сильно, «заводясь з пів-обороту», під впливом рветься з глибини назовні імпульсу. Чуттєві насолоди він переживає гостро, майже екстатично, але швидко про них забуває, а тому весь час прагне до нових і нових задоволень. Не терпить обмежень, заборон і перешкод, прагне всіх вести за собою і бути піонером в будь-якій справі. Він силою проштовхує свої справи вперед, не в останню чергу керуючись міркуваннями честолюбства і егоїстичного вигоди. Життєздатність вкрай висока, але велика загроза поранень і нещасних випадків. Ця людина чудово змагається з конкурентами і прагне особисто займатися всіма своїми справами, не перекладаючи їх ні на кого. Він дуже товариський і горячен, здатний на подвиг, але часто діє нерозважливо, а тому виграє далеко не завжди. Його енергія, яка переливається через край і б’є ключем, обов’язково повинна знайти вихід, інакше вона підірве його самого зсередини. Первинні інстинкти надто сильні в цій людині, первоприродная сила прямо-таки переповнює його, тому-то він і сповнений ініціативи і сміливості. Його винахідливість та здатність до творчості пробуджуються жагучою потребою оволодіти людьми і захопити речі в особисте користування. Він здатний вести інших за собою, беручи на себе ініціативу і відповідальність, палко закликаючи інших до дії.

Правда, бажання бути першим не підкріплюється наявністю організаторського таланту, його інтерес і ентузіазм підтримуються не довго, зазвичай їх не вистачає для того, щоб довести все до успішного кінця. Це саме незавершение справ — головна проблема людей подібного типу. Вони не терплять заперечень, втручання з боку і тиску оточення. Їх чекає успіх тільки в тому випадку, якщо вони навчаться спочатку обдумувати свої вчинки і лише потім діяти з граничною обережністю. Найбільші труднощі їх чекають в тому випадку, якщо вони дозволяють стихійного імпульсу заводити себе невідомо куди і йдуть вперед наосліп. Такі люди обожнюють суперництва і змагання, люблять мерятся силою і сміливістю, готові допізна займатися бойовими мистецтвами і ганяти на автомобілі. Спалахи гніву швидко проходять, хоча за короткий час вони встигають спалити все навколо. Людині такого типу треба вчитися бути терплячим і уважительней до інших. Справа в тому, що агресивність у даному випадку є компенсаторною реакцією на глибоко захований у душі страх перед власною неповноцінністю. Потреба стверджувати себе відкритим проявом сили і мужності не повинна призводити до масштабних руйнувань в собі.

Марс в Овні у чоловіка діє впевнено і рішуче. Завжди домагається того, чого хоче. Яскраво виражений інстинкт мисливця, завойовника тому, якщо жінка здалася надто швидко, — втрачає до неї інтерес. Прямолінійний, іноді до брутальності. Швидко збуджується, але і швидко остигає. У момент його гніву краще рятуватися втечею, а через годину спілкуватися знову, як ні в чому не бувало. Ревнивий. У сексі: «завжди готовий!».

Жінки з Марсом в Овні приходять в захват від чоловіків з вираженим чоловічим началом. Їм подобаються воїни, завойовники, захисники, зовні спортивні і м’язисті чоловіки. Їх обранець повинен бути у всьому першим — так само, як і знак Овна починає зодіак і стоїть попереду інших знаків. Вони готові пробачити такому чоловікові агресію, напористість і грубість. Висока посада, яка в наш час вимагає не меншої сили, але аж ніяк не мускульної, залишає байдужими жінок, зате їх увагу привертають військові, спортсмени, дрібні підприємці і хулігани.


Залишити відгук