Марс у Водолії

Марс дає Йому велику силу, він же надсилає його увагу на питання розвитку суспільства і думки, пов’язані з проблемами енергії. Це, наприклад, динаміка суспільних відносин у період воєн і революцій, багато розділів фізики (елементарні частинки, теорія тяжіння, всі концепції енергетичних взаємодій та ін), хімії (енергетика хімічних реакцій), біології і т. д. В принципі це положення Марса вказує на вченого і дослідника. Небезпека його полягає в тому, що воно дає спокуса інтерпретації енергії як єдиного джерела життя, це так, але якщо розуміти енергію досить широко, зокрема, вміти враховувати тонкі енергії, такі, як енергію спрямованої думки.

На високому рівні опрацювання Марс у Водолії людина отримує можливість створення прямого достатньо енергетичного каналу зв’язку з егрегором, який керує думками, інакше кажучи, це означає жвавий осмислений діалог з егрегором. У плані взаємодії з навколишнім світом пророблений Марс дає Йому слова, наділені енергією, яка може зробити багато чого. Тут важливо не піддатися чарівності сили і точно знайти об’єкт її прикладання, для чого потрібно звернути особливу увагу на сприйняття реальності і не кидатися виправляти її тут же за першою прийшла в голову ідеї. У вищій октаві марсіанський Водолій спрямовує максимум енергії саме на сприйняття зовнішнього світу і на досконалість каналу зв’язку з егрегором (тобто символічного мови) в напрямку, особливо актуальному для справжнього моменту.

При цьому паралельно йдуть зміни в егрегорі, які представляють основний інтерес з точки зору еволюції. В нижчій октаві Марс (особливо вражений), навпаки, змушує Водолія до скоростиглих виступів і пропаганді непродуманих ідей і не готовому для їх сприйняття суспільству, що веде до озлоблення і нетерпимості. Це положення Марса характерно для винахідників, які самі пробивають дорогу своєму винаходу. Якщо Марс вражений, часто набагато ефективніше звернути основну увагу на роботу з тонким світом і приділяти впровадженню мінімальні сили і час.

Дії такої людини завжди так чи інакше пов’язані з людьми, незалежно від того, доброчинні вони або руйнівні. При сприятливому розвитку характеру формуються такі якості як скритність, владність і нерозбірливість у засобах і контактах, що знижує довіру оточуючих до такої людини. Відзначається недолік витримки, відсутність упорядкованості в роботі, невміння обмірковувати свої дії, суперечливість мотивації і схильність до перенапруги сил і надмірної старанності. Ці гонорові люди постійно стикаються з думкою оточуючих, знають образливим тоном і перебувають у стані перманентного бунту проти підвалин і реальності. При позитивному розвитку формуються такі якості, як тактовність, чуйність, вміння активно діяти на Загальне Благо і схильність до занять справами, пов’язаними з вирішенням загальносоціальних проблем. Для таких людей характерна сильна воля, багата фантазія, глибока інтуїція, величезна працездатність і вміння знаходити і використовувати нові методи праці і несподівані підходи до вирішення практичних проблем. Ці люди відомі як винахідники і майстри, що володіють організаторським талантом і незмінно прагнуть до свободи і незалежності. Їх встановлення суто гуманитарны, ними володіє жага справедливості і ідея перетворення світу.

Враховуючи оригінальність розуму все це проявляється досить незвично і навіть дивно. Енергія такої людини майже повністю спрямовується на впровадження нововведень. Такі люди постійно готові до сприйняттям нового і його впровадження в життя ціною власних зусиль. Реформи, революції, перевороти, перебудови й реорганізації — все це приваблює подібного роду діячів. Революційність підходів нерідко поєднується з недостатністю концентрації сили. Звідси — часті огріхи і неприємні помилки, що ведуть до невдач у справах. Енергія такої людини дуже неспокійна і неупорядоченна. На першому місці у нього стоїть свобода, що робить його життя серед нормальних людей досить незвичайною. Найбільша цінність для такої людини — абсолютна самостійність. Він самовіддано бореться за гуманні ідеали й ідею справедливості. Його ментальність оригінальна, але вчинки і дії нерідко призводять до вибухонебезпечним сутичок з навколишнім світом. Цей чоловік сповнений протиріч і постійно провокує оточуючих на заперечення і опір. Він постійно перебуває в опозиції загальновизнаним, особливо активно бореться з правлячими класами.

Благополуччя приходить до нього через зв’язки з друзями і контакти з однодумцями, а також з боку соратників з його союзу або спорідненою угруповання. Більшість знає його як вперту, непокірну, бунтівну і бунтарську натуру з різким, безцеремонним характером, при явній відсутності дипломатизма. Іноді ж, навпаки, ця людина проявляє себе як уважний, обережний, а деколи до наївності довірливий і по-дитячому відкритий суб’єкт. Головне завдання його життя — винайти, вести в життя і реформувати все на корню. Незважаючи на зовнішню взбалмошность, такі люди здатні доводити до кінця навіть самі великі і серйозні справи. Ця людина прагне діяти незалежно і свавільно, рішуче і відкрито нехтуючи встановленими правилами, думками авторитетів і традиційними поглядами. Він не любить користуватися досвідом інших, а тому йому доводиться вчитися лише на власних помилках. Це непередбачуваний, некерований людина, що володіє силою привносити в життя ідеї далекого майбутнього і демонструвати можливості їх практичної реалізації. Воля ексцентричною, вольові імпульси мінливі і непередбачувані навіть для самої людини. Простежується відсутність почуття міри і навмисна демонстративність у діях. Відмова від умовностей може призводити до відвертого авантюризму.

Воля і вчинки спрямовані на вирішення стереотипів і рутини. Реформаторська сверблячка задовольняється будь-якими змінами, лише б вони були глибокі і масштабні. Для негативних представників такого типу характерна крайня нетерпимість до інакодумців, дивне злонравие, схильність до насильства, нечесність і нахабне небажання виконувати раніше дані обіцянки. Перемогти такого воїна важко, бо сили і винахідливість даються йому згори. Своїми діями така людина надихає оточуючих на зміни та реорганізації. Сам він некерований, але передає масу практичних ідей тим, хто може ними скористатися, тим самим приносячи неабияку користь. Часом він вздорен і надзвичайно мінливий у поглядах. Володіє даром дослідника і майже весь свій час присвячує роботі на Загальне Благо. Це вмілий інтелектуальний, швидкий і на думки, і дії людей. Він чесно і серйозно приймає виклики долі і відстоює ті принципи, яких дотримується. Він поганий як виконавець, але як чудовий організатор. Він зневажає традицію, якщо вона не базується на логічній основі. В інтимному відношенні схильний експериментувати і нестримно шукає нове, залишаючись при цьому дещо відстороненим і поверхневим.

Улюблене заняття такої людини — руйнувати сьогодення і відкривати двері в майбутнє. Він прекрасно підсумовує підбирає аргументи і факти, вміє чітко і швидко робити висновки. Це прекрасний оратор, сильний і переконаний полемік, кмітливий і вчена, різкий і впертий. Він майже напевно честолюбний, радикальний, швидкий і заповзятливий. Він унікальний і неповторний у всьому, обожнює дивувати інших і самого себе непередбачуваними вчинками. Найчастіше щирий і володіє дивними смаками і пристрастями. Свавілля в поведінці часто відображається в грубуватість мови і в поспішності обіцянок. Така людина серйозно страждає від тиску опозиціонерів і ворожості ворогів. Ця людина може бути грубуватим, але він не губиться в критичних ситуаціях і не панікує. Завжди залишається вірним своїм друзям і енергійно і рішуче прокладає шлях до порятунку. Він прекрасний в конкуренції та боротьбі, звичайно багато йому заздрять, тому що він сильний і непоступливий. Нерідко несподівані вчинки створюють йому вельми пікантну репутацію, на що сам він не звертає жодної уваги.

Життя такої людини сповнена несподіваних потрясінь і переворотів, до чого повинен бути готовий кожен, хто погодиться з ним йти по життю. Співпраця таким людям приносить більше успіху, ніж індивідуальний працю. В житті вони вибирають свій власний шлях, не піклуючись про думки оточуючих і загальновизнаних стереотипах. Вони не люблять працювати під керівництвом кого-небудь, їм потрібна повна свобода і право особистої відповідальності за скоєне. Правда, існує небезпека, що вони відмовляться від зарекомендували себе методів, перш ніж знайдуть їм адекватну заміну. Руйнівність або творчість їх роботи в першу чергу залежить від їх моральної зрілості і розвитку розуму. Часом вони бажають повалити існуючий лад, не відновивши його і не поліпшивши. Вони прагнуть навчитися співпрацювати і уживатися з ближніми, але це у них виходить дуже рідко, так як вони схильні доставляти ближнім масу турбот.

Чоловік з Марсом у Водолії – дуже цінує свободу. Йому потрібно мати можливість вільно переміщатися і жити в тому ритмі, в якому він хоче. У ситуаціях, що насувається «короткого повідка» він хоче відразу ж рвати кігті. Традиційний шлюб для нього не є незаперечною цінністю, він віддає перевагу більш вільні і необтяжливі стосунки. Жінка повинна розділяти його погляди на світ, бути для нього вірним товаришем і не перешкоджати спілкуванню з друзями. Не має пристрасним темпераментом, спілкування для нього важливіше сексу. Не агресивний і не ревнивий.

Цих жінок приваблюють незвичайні і екстравагантні чоловіки, диваки, експериментатори, хіпі, люди з особливим і навіть эпатирующим способом життя. Сексуальність у таких чоловіків не велика. Часто інтерес до чоловіка виростає з дружби, так і надалі пара залишається один для одного більше друзями, ніж сексуальними партнерами. При пошкодженні Марса жінку можуть залучати чоловіка з сексуальними відхиленнями. Якщо говорити про зовнішність чоловіків, то її іноді важко розгледіти за незвичайним, приголомшливим стилем.


Залишити відгук