Марс в Астрології

День: Вівторок

Напрямок: Південь

Колір: Червоний

Характер: Лютий і Агресивний

Знак Зодіаку: Овен, Скорпіон

Метал: Залізо

Дорогоцінні камені: Червоний опал

В астрології Марс асоціюється з чоловічим активним початком. Він відповідає за прояв волі людини, бажання боротися, прагнення до перемоги. Період обертання Марса навколо Сонця становить приблизно 687 діб. За своїми характеристиками планета близька до Землі. Людина марсіанського типу завжди активний, він звик діяти, йому важко всидіти на місці. Марс відповідає за прояви пристрасті, сильного бажання, робить людину наполегливим, різким у спілкуванні.

Ця планета керує активними статевими інстинктами людей, безпосередньо пов’язана з проявом чоловічої сексуальності. У найвищому прояві це планета лицарів і героїв, людей захоплених, здатних на подвиги. Однак існує й інша сторона цієї планети набагато менш симпатична. Марс відповідає за прояв інстинкту хижака, агресії, брутальності, хамства, насильства і жорстокості. Крайнє негативний вплив дає любов до крові і садизм.

Ця планета пов’язана з війнами, збройними конфліктами, вогнепальною та холодною зброєю. Управляє вогнем і відповідає за виникнення пожеж. Марс управляє виникненням пожеж, вогнем, зброєю. Професії, пов’язані з Марсом це військовий, співробітник спецслужб, металург, пожежний, працівник важкої промисловості, машинобудування. Сюди ж відносяться хірург, різник, кат, спортсмен.

Люди з сильним впливом даної планети схильні ділити світ на протилежності хороший – поганий, часто не розрізняючи півтонів і нюансів. Вони рішучі і швидкі в своїх діях, нещадні до себе і ворогів, непримиренні і вперті у досягненні поставленої мети і відстоюванні своїх інтересів. Вищого марсіанина відрізняє лицарство, прагнення до чесної боротьби з противником, бажання захистити слабкого, вміння жертвувати собою заради захисту людей.

Така людина вміє розміряти свої сили в боротьбі, виявляє поблажливість до поваленого супротивника, керується чіткими поняттями про честь і гідність. Слід зазначити, що найбільш значущою ця планета є для чоловіків, оскільки відповідає за формування чоловічих якостей. У жіночому гороскопі Марс часто вказує на тип чоловіка, який є привабливим для даної жінки.

Найбільший вплив Марс в астрології має в знаках овна і скорпіона, де він перебуває в обителі. Найсильніше положення Марса в знаку овна, де ця планета яскраво проявляє всі свої якості. Найсильнішим Марс в овні. Тут проявляється потужний натиск, прагнення діяти напролом, непримиренність у боротьбі. Люди з таким становищем Марса є природженими воїнами. Вони першопрохідці, безстрашно що прокладають нові шляхи. Здатні до великої концентрації волі та енергії.

Прояви Марс у скорпіоні більш раціональні і менш імпульсивні. Тут він найбільше впливає на інтелектуальну сферу, даючи вміння стримуватися, вичікувати зручного моменту для активних дій. Скорпіони вивчають свого супротивника, намагаючись вжалити його в найболючіше місце.

Сильно прояв Марс у козерозі, де ця планета знаходиться в екзальтації. Тут проявляється стійкість, непохитна воля, вміння досягати мети будь-якою ціною. Люди з таким становищем Марса вміють грамотно розподіляти свої сили, вимотати противника, зберігши енергію для вирішального удару (Чингісхан).

Марс у скорпіоні має дуже сильний вплив, яскраво проявляється в інтелектуальній сфері. Марс у вигнанні в знаках ваг і тельця. Падіння цієї планети в знаку рака. У представників цих знаків Марс схований всередині, і його зовнішні прояви можуть набувати дещо незвичні форми. Марс у терезах дає людині істеричність, така людина швидко виходить з себе, прагнучи довести свою правоту. Намагається показати себе сильною особистістю, починаючи справи, часто швидко перегорає, тут же хапаючись за нову справу. На слово, дане людиною, важко розраховувати, бо у нього буває сім п’ятниць на тиждень.

Людина з Марсом у тельці ділить людей на дві категорії корисних і шкідливих. Від останніх намагається позбутися будь-якими шляхами. Люди з таким Марсом часто бувають недовірливими, неспокійними своєю безпекою. Іноді намагаються грати в сильну особистість, можуть бути грубими і жорстокими, причому з близькими людьми. В гіршому випадку діють за принципом «бий своїх, щоб чужі боялися».

Марс в астрології управляє війнами та збройними конфліктами. В екстремальній ситуації часто йдуть на застосування нечесних прийомів боротьби, спрацьовує бажання вижити будь-якими шляхами, всі думки про лицарському поведінці у них просто випаровуються. Вражений Марс у тельці мав у своєму гороскопі В. В. Сталін.

Люди з Марсом у раку часто прагнуть виглядати сильними, іноді накачують гору м’язів, щоб справити враження на оточуючих. Вони люблять «довбати» слабших, вміють підлаштуватися під сильного. У них розвинений соціальний інстинкт, вони чітко бачать своє місце в ієрархії людського співтовариства. Не рідко стають військовими в мирний час, щоб отримувати пільги.

Далеко не всі прояви Марса у слабкому становищі настільки заперечними. Слід зазначити, що розвиток тих чи інших якостей залежить від того, як людина сама працює над своїм характером. Людям зі слабким положенням планет складніше пристосуватися до життя, проявити свої здібності.

В особистому гороскопі позитивні аспекти Марса дають людині впевненість, рішучість, енергію, вміння швидко діяти. Сприяють хорошій концентрації уваги. Така людина є пробивним, фізично і морально сильним. Він не дасть себе в образу і вміє порівнювати своє силове вплив. Марс це планета, яка керує силовими видами спорту, зокрема карате та іншими єдиноборствами.

В астрології Марс, вражений негативними аспектами, говорить про дратівливий задиристом людині. Привертає до травм, опіків. Таким людям слід берегти голову від хвороб і пошкоджень. Вважається, що якщо в гороскопі людини Сонце і Марс не мають негативних аспектів, то цей індивід є неконфліктною людиною.

Транзитні аспекти Марса найчастіше працюють протягом трьох днів. При ретроградному русі можуть затягнутися на тижні і навіть місяці з поверненням аналогічних ситуацій. Зазвичай у транзитах ця планета уособлює військового, представника силових структур, або просто чоловіка.

Марс це планета керує збройними силами, військовими конфліктами. У повсякденному житті Марс управляє війнами та збройними конфліктами, силовими структурами, металургією, машинобудуванням, виробництвом зброї. Часто під впливом цієї планети трапляються аварії і нещасні випадки. Ця планета відповідає за фізичну активність, управляє активними та силовими видами спорту.


Залишити відгук