Планета Ваг

Всім відомо, що на людей впливають різні зовнішні фактори. Але більшою мірою все залежить від планет, які впливають на особистість. Планета знака Терезів — Венера, і саме за рахунок її впливу вони дуже ввічливі і від природи ввічливі і тактовні. Тому на них Венера надає сильний вплив. Венера… Навіть її назва вже говорить про жіночності, краси і витонченості, адже вона була так названа на честь Римської богині, яка була богинею краси. Відповідно, ця планета несе в собі не тільки красу, але і любов, жіночність, гармонію, витончений смак, поняття моралі, етики і естетики.

Ця планета впливає на бажання, викликає відчуття необхідності в розкоші. Тому на Ваги планета Венера впливає так, що всі ці природні почуття, які притаманні цьому знаку загострюються. Для ваг важливо рівновагу, а Венера є символом гармонії. Ця планета завжди асоціювалася з любов’ю. Ваги так і йдуть по стопах свого покровителя. Але слід мати на увазі, що любов як таку вони сприймається досить узагальнено. Терезам подобається добре виглядати, при можливості вони можуть запросто собі дозволити піти в дорогий ресторан у дорогому вбранні. При цьому ставлення до матеріальних благ у них мінливий.

Вони можуть роками дуже трепетно ставитися до всіх своїх речей, прикрас, будь-яким матеріальним цінностям, а потім в якийсь момент вирішити, що це все нікчемний, нікому не потрібний мотлох. Але в більшості випадків Ваги цінують речі, особливо ті з них, які приносять їм радість одним лише своїм зовнішнім виглядом. Ваги є дуже нерішучими, недовірливим і часто сомневающимися особистостями. Під впливом своєї планети Венери Ваги стають ще більш недовірливими, адже вона наділяє людей жіночою природою і красою. Дійсно, всі Ваги відрізняються особливою зовнішністю. Справа не в тому, що вони просто фізично привабливі, а в тому, що їх внутрішня гармонія проявляється і зовні.

Здавна Венеру вважали покровителькою любові і емоційної сфери життя людини. Чоловіки, завдяки їй, отримували дар спокушати прекрасна стать. Венера мала над людськими серцями величезну владу, позбавляючи часом навіть найстійкіших людей здатності тверезо мислити. Широко була відома і краса божественного творіння, в честь якого була названа ця планета, але воно прославилося не тільки цим. Богиня Венера періодично ставала злою, охоче даючи волю своїм забаганкам, і в ці моменти вона була здатна на дуже підступні вчинки. Венера в гороскопі людини відповідає за те, як він відчуває і демонструє свою любов і як вміє насолоджуватися красою. Якщо вплив Венери сильно, то її підопічні отримують фізичну привабливість, сердечність, здатність вибудовувати гармонійні відносини, ладити з самими різними, часом протилежними за характером людьми. Але найцінніший її дар – це можливість відчувати себе щасливими, відчувати, що життя чудова.

Під впливом планети Венери, люди стають особливо привабливими в очах представників протилежної статі. Діти Венери отримують від неї в дар уміння відчувати справжню насолоду від краси. Вони ніколи не будуть виглядати так, як це могло б виставити в поганому світлі, навпаки, вони вміють тонко підкреслити свої достоїнства і згладити недоліки. Їм властива манера елегантно одягатися, грамотно користуватися аксесуарами і прикрасами. Такі люди ніколи не виберуть в якості подарунка що-то перше, що попалося під руку, підійшовши до цього питання з великим смаком і тактом – втім, як і до всього іншого.

Якими якостями наділяє Ваги планета Венера

Люди, які знають представників цього зодіаку і знають особливості впливу Венери на них, навіть не здивуються, що їх поведінка саме таке. У них універсальний симбіоз внутрішнього і зовнішнього світу. Природна тактовність, елегантність і інтелігентність зумовлена саме впливом даної планети на Ваги. Вони завжди приємні у спілкуванні й можуть підкорювати серця протилежної статі, що володіють серйозною силою навіювання. За рахунок впливу цієї планети на представників даного знаку зодіаку Терези завжди дуже сконцентровані на собі. Вони не готові жертвувати собою і своїми потребами, емоціями, заради інших.

Часто, розчарувавшись у кого-небудь, вони можуть бути дуже жорстокими. Вони не знають меж, якщо сильно люблять або сильно ненавидять. Це ті крайнощі, яких вони рідко досягають, але взагалі вони прагнути до рівноваги, і для них важлива стабільність у всьому. Люди, народжені під романтичною планетою кохання Венерою, як Ваги, досить харизматичні. Їм, для того щоб сподобатися оточуючим, всього на-всього треба бути в гарному настрої. Вони люблять проводити час у теплій, затишній компанії, їм по душі легке спілкування, нові знайомства. Все завдяки своїй природній дар – чарівності і вишуканому почуттю, стилю, зокрема в області творчості.

Можуть бути дуже наполегливі, але іноді їх кидає в протилежну сторону і вони при цьому страждають від ліні. При всьому цьому вони відмінно відчувають власні можливості, але якщо вони не знаходять досить вагомої причини для мотивації, то не почнуть проявляти свої здібності на практиці для вирішення справи. Потрібно зазначити, що люди, у яких знак зодіаку Терези і планета Венера, обожнюють жити в комфорті та затишку: створення вишуканої, затишною і прекрасної атмосфери навколо себе може з легкістю стати гідною мотивацією для їх активних дій.

Діти Венери не постійно зациклені тільки на собі. Заради любові вони готові відмовитися від подальшого кар’єрного зростання, будь-яких можливостей, але при всьому цьому не закочують сцени, роблять це з твердим тверезим розумом, без всякої показухи і пафосу. Але якщо їх жертви не помічають, а що ще гірше, не цінують всі прикладені сили заради найдорожчого, то вони замикаються у своєму світі, стають грубіше, жорсткіше, категоричніше, можуть бути дуже жорстокими.


Залишити відгук