Планета Лева

Великий вплив на долю людини та її характер надає планета, покровительствують знаку зодіаку. Планета знака Лев — це Сонце. Це єдина зірка в списку астрологічних планет, тому в цьому контексті її також називають планетою. Сонце у всіх стародавніх цивілізаціях була предметом поклоніння і захоплення. Люди робили жертвопринесення, лише б світило не згасло і планета не загинула. Боги Сонця зустрічаються в давньоєгипетській міфології, індійських трактатах. В Японії культ сонця сильний і досі, так як світило фігурує на емблемі країни.

Сонце – центр всесвіту і його вплив на львів помітно у чому. Воно керує великими просторами, здатністю досягати поставлених цілей, ідеалізмом. Натура лева під дією Сонця збагатилася такими рисами, як шляхетність, влада, широта натури і душі, харизма і авторитетність. Сонце має владу над усіма людьми і планетою, так і лев народжений царювати. Присутність Сонця в знаку зодіаку нагородило львів любов’ю до себе, постійним прагненням до успіху, силою і міццю.

З давніх часів люди завжди захоплювалися Сонцем, вони побоювалися, що воно може колись згаснути і тоді вічний морок опуститься на землю і ранок більше не настане. Тому в міфах стародавніх цивілізацій Сонце часто прославляли і обожнювали. Наприклад, в давньому Єгипті люди вважали, що Ра (бог Сонця) — син Вищого Творця, брат веселки і цар всіх богів. У стародавній Індії Сонце, було атрибутом Будди і Вишны. Вплив і сила Сонця була прославлена навіть Японією, на чиєму емблемі фігурує сонячна зірка і яку називають «країною висхідного сонця».

Дуже багато років тому точка сонцестояння перебувала саме в сузір’ї Лева. У цей час у південних країнах було дуже жарко, а в Єгипті в цей час починав розливатися Ніл. Люди робили затвори шлюзів у вигляді левової голови, і через них вода потрапляла на поля, зараз ми бачимо іноді фонтани у формі левової голови, де струмінь вибігає з його розкритої пащі. Можливо такі фонтани – це теж відгомін тих часів.

Швидше за все, небесні правителі були прихильні до знаку зодіаку Лев, зробивши його вогненним знаком, і давши йому в заступники планету Сонце. Хоча, звичайно, як і кожному іншому знаку, Левам притаманні свої недоліки, такі як гордість і марнославство… загалом, точно можна стверджувати, що той, ким управляє Сонце, може вже вважати себе обранцем долі.

Як навколо небесного світила обертаються всі інші об’єкти Сонячної системи, так і в астрології воно є уособленням «серця», центру, свідомої волі, влади, лідерства, творчості як частини презентації себе, а також вважається символом дітей. Діти Сонця – це люди, чиє лідерство загальновизнано – офіційно чи ні. Така людина може бути як президентом, офіційним главою якоїсь структури, так і неформальним лідером, але завжди незаперечним авторитетом.

В гороскопі Львів вплив Сонця має величезне значення. Сприятливі аспекти планети Лева створюють хороший фундамент для розкриття кращих моральних якостей, роблять своїх підопічних життєздатними, сильними, щирими, рішучими, щедрими, благородними і великодушними. Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Лев, планета (в даному випадку — зірка) допомагає йому в будь-яких справах досягати успіху, домагатися влади або прихильності можновладців, користуватися повагою. Несприятливий вплив цього небесного світила перетворює цих людей гордовитих гордії, розгульних осіб, може посилювати цілий ряд негативних якостей характеру.

Якими якостями наділяє Львів планета Сонце

Люди, народжені під заступництвом Сонця, енергійні, мають сильний стрижень всередині, харизму. Для знака зодіаку лев, планета якого Сонце, позиція лідера – це єдина можливість їх нормального існування, для них природно постійно перебувати в центрі уваги. Якщо марнославство не завадить, зазвичай леви швидко досягають кар’єрних висот. Не дивлячись на те, що леви не зовсім творчий знак, серед народжених під цим знаком багато відомих акторів, музикантів, художників, модельєрів. Недолік творчого початку вони цілком можуть компенсувати завзятістю та працьовитістю.

При сильно розвиненому самолюбстві, леви здатні глибоко і по-справжньому любити іншу людину, за наявності відповідної реакції з тієї сторони. Горда натура лева не пробачить образи або поганого до себе ставлення. Левам приємно думати, що ними захоплюються, їх поважають, ставлять у приклад. В принципі, це не може вважатися недоліками, за умови, що риси не набувають гіпертрофованих форм. Тоді леви з прикладів для наслідування перетворюються в зарозумілих егоїстів з сильно розвиненою манією величі.

Лев – типовий представник народженого під знаком Сонця. Він прагнути володіти великою владою. В його характері Сонце відбилося класичним чином. Леви вважають себе центром всесвіту, а інші люди тягнуться до них, як до Сонця, щоб погрітися в променях. Лев є уособленням мужності, сили і мудрості, а люди з цим знаком зодіаку, як відомо, мають більше лідерських якостей, ніж інші. Якщо серед ваших знайомих є Леви, ви можете самі судити, чи правда те, що ці люди настільки честолюбні, наскільки про них пишуть гороскопи. Дуже багато людей з таким знаком зодіаку прагнуть до влади і є найкращими організаторами. Знак зодіаку лев – планета Сонце, яка керує ним, дарує світло і тепло всім мешканцям Землі, але є лише однією із зірок на Чумацькому шляху.


Залишити відгук