Юпітер у Діві

Юпітер намагається компенсувати Діві засилля Меркурія, тобто дає їй можливість бачити світ не ментально-комбінаторним, а з певною широтою. Зробити це прямо він, однак, не може (оскільки перебуває в ув’язненні), тому діє побічно: пропонує Діві на розгляд велика кількість форм і способів роботи над ним, так що юпитерианская Діва може вибрати і те, і інше, що створює їй певне відчуття свободи. Якщо Діва сприйме цю свободу конструктивно, тобто як заклик до різнобічної діяльності, то вона має можливість розширити свою свідомість, якщо ж вона буде кидатися від однієї форми до іншої і від одного виду діяльності до іншого, їх не освоюючи, то вона не сприяє опрацюванню Юпітера і посилить свій хаотичний стан, придбавши у багатьох питаннях велику нахватанность при відсутності розуміння суті справи, а також внутрішню переконаність у своїй повної нікчемності.

При негативному розвитку характеру розвивається прискіпливість і уїдливість, любов до розкопуванню дрібниць і надмірного перебільшення незначних деталей. Ця людина або поверхнево беззаботен, або пригнічений постійними сумнівами і невдоволенням. Його проповіді непереконливі, соціальний зростання майже повністю блокується занудством і невмінням стримати власну мову. Така людина сповнений внутрішніх суперечностей самого поганого штибу, зовсім дезорієнтований в релігійних питаннях і схильний до дуже поверхневому критиканства. При позитивному розвитку натури характер відрізняється надзвичайною сочувственностью, схильністю до корисним уточнень і увагою до важливих деталей. Ця співчуваюча душа найбільше піклується про комфорт і благополуччя інших. Людина грунтовний, терплячий, який володіє даром серйозного дослідника і цілим спектром моральних чеснот. Він виявляє завидну старанність у навчанні, володіє талантом педагога, здатний до нормальної конструктивної критики, наділений організаторським хистом. З такою людиною всякий може гармонійно і з користю співпрацювати. Цей осіб являє собою зразок успіху, придбаного через старанність і послідовність зусиль.

Він незмінно є майстром своєї справи, багато й успішно учня і принципам і практичним прийомам. Нерідко він схильний читати мораль іншим, часто втрачає великий куш у гонитві за дрібницями. Перебуваючи на керівній посаді переконаний у власній незамінності, як воно найчастіше і буває. Людина наділена рідкісним педагогічним даром і здатністю до методологічних концептуальним дослідженням. Він щасливий у літературній творчості та комерції. Найчастіше його друзі інтелігентні і высокоразвиты. Любить подорожувати з практичною користю, зав’язуючи нові знайомства або вирішуючи ділові проблеми. Можливий шлюб із молодшим партнером. Характер цнотливий, педантичний, такий тип дотепного прагматика. Філософський Склад розуму, гармонія незмінно перевіряється алгеброю. Як виконавець, така людина незамінний, як посередник — досить результативний. Він обережний у спілкуванні і обачний у ділових зв’язках. Багато і часто видумує корисних і важливих дрібниць. Прекрасно розбирається в тонкощах закону, можливий успіх на адвокатській ниві. Поряд з досягненням головної стратегічної мети, така людина незмінно прагне стежити за всякою деталлю, що нерідко ускладнює завершення справ. Деколи в ньому дивним чином поєднуються жадібність і щедрість, що часто залишається не зрозумілим навколишніми. Заради задоволення соціальних потреб, або для допомоги своїй сім’ї, ця людина завжди готовий включитися в роботу.

Саме нагальна діяльність та її масштабні практичні результати приносять йому самоповагу і зміцнюють фундамент його особистості. Ця людина вміє змусити гідно працювати інших, як за допомогою суворого контролю за їх діяльністю, так і за допомогою демонстрації власного прикладу. Він вважає, що в системі соціальних і службових відносин повинна враховуватися кожна дрібниця, бо повної гармонії не досягти, якщо щось буде залишено без уваги і виявиться не на своєму місці. Ці люди люблять мислити системно і ретельно одночасно. Вони прекрасні шахісти та чудові логіки. На релігійні та соціальні проблеми вони дивляться тверезо, вкрай вимогливі і прискіпливі до будь-яких авторитетів. Вони можуть ставати жорсткими бюрократами, дошкульними своїх підлеглих будь-якими дрібницями, а можуть прийматися за скинення влади шляхом таємних прихованих змін. Через наявну у них сувору систему критеріїв і оцінок вони пропускають всі враження і відомості, формуючи до них суто об’єктивне ставлення. Вони без праці викривають лжепророків і лже-вчителів, так як здатні помічати у їх доктринах і поведінці навіть найменші недоліки. Вони прямо-таки люблять підривати хибні авторитети і викривати лже-гуру. Поведінка таких людей зазвичай критичне, обережне, педантичне, целомудренное і марнославна. Вони схильні до прикладних досліджень і корисним справам. Зазвичай популярні у товаришів по службі, так як їх організаторський талант унікальний.

Дуже успішні, як нотаріуси, медики, математики та мери. У співпраці така людина виявляє до партнерів найвищі вимоги. Це — природжений вчений, який керується високими ідеалами істини і вкрай ретельний у конкретних справах. Він завжди дуже багато очікує від інших і схильний їх строго контролювати. Така людина легко робить з мухи слона — і навпаки. Показники гармонії для нього — порядок і чистота. Неподметенный тротуар викликає у нього відчуття соціального катаклізму. Можливо невдоволення всім на світі, що виливається в схильність відмовлятися від активного вдосконалення світу. При частих невдачах з’являється тенденція йти в богемне самітність. Натура обережна, скритна, прониклива і пильна, на яку дуже нелегко вплинути з боку. Розум аналітичний, критичний, конкретний і практичний, в підсумку приводить до формування істинної мудрості, глибокої і чесною. Така людина дуже розбірливий у виборі друзів і соратників, і якщо чимось незадоволений, — ніколи не йде на компроміси з совістю. Для нього дуже небезпечні перевтоми, недолік старанності, відсутність методичності і слабкість зосередження. Така людина більше всього на світі цінує конкретну роботу на благо інших і реальну допомогу людям.

Спроба простежити за найдрібнішими деталями масштабних проектів призводить або до перенапруження, або до незадоволення з приводу недоробленості і недосконалості виконання. Така людина повинна вчитися забезпечувати себе помічниками, на яких він зможе перекладати відповідальність за контроль над окремими ділянками загальною роботи. В іншому разі він буде змушений обмежити розміри своєї справи. Така людина вимагає граничної сумлінності в деталях. Він уміє витягувати з величезного масиву інформації саме те, що необхідно для правильного рішення. У справах проявляє чесність і рідкісну порядність, за що їх цінують і бережуть. Недбалість в одязі та інтер’єрі обурює таку людину до глибини душі. Вся істина їх релігійних і моральних засад полягає у вираженні — «самовіддане служіння людям». Навіть найвищі ідеали мало чого варті в їх очах, якщо їх не можна здійснити на практиці. Багато хто вважає їх консерваторами і ортодоксами. Вони схильні до масштабної благодійної діяльності, але не завжди контролюють процес адресного розподілу наданої ними допомоги. Незадоволеність співробітниками та якістю виконуваної роботи може змушувати їх переходити з одного місця на інше. Головне в їх житті — навчитися стриманості, толерантності і вміння спокійно реагувати на загалом-то природні слабкості і недоліки людей.


Залишити відгук