День Народження 11 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Народилися 11 вересня — веселі і товариські люди, які вміють оцінювати відразу всі аспекти ситуації. Ви наділені привабливою особистістю, розвиненою уявою, тонкою інтуїцією і високими ідеалами. Ваша суперечлива природа являє собою незвичайне поєднання скромності і впевненості. З одного боку, ви жадаєте свободи і незалежності, з іншого — прагнете бути частиною пари або колективу. Відчуваючи натхнення, ви виявляєте неабияку наполегливість у втіленні в життя своїх планів та ідей, але в інших випадках можете розкидатися енергією і важко концентруватися на своїх цілях.

Народжені 11 вересня часто стикаються з проблемами харчування і травлення. Багато з них ретельно планують, яку їжу слід вибрати, щоб уникнути кишкових розладів. Однак у підсумку їдять те, що їм подобається. У цьому сенсі з особливою обережністю слід підійти до цукру і алкоголю. Психологічно народжені 11 вересня відчувають величезну потребу піклуватися про когось, так що наявність близьких і друзів, а також домашніх тварин виключно важливо для них. Фізичні вправи не є особливо привабливими для тих, хто народився 11 вересня, але вони все-таки повинні пам’ятати про важливість їх для здоров’я. Як не дивно, але перехід до більш спокійного ритму життя може дати негативний результат.

Життя народжених 11 вересня обертається навколо певних і часто драматичних рішення, які вони змушені приймати. Багато з них стикаються з цією необхідністю, будучи досить молодими, коли їм ще немає і шістнадцяти. Пізніше, коли здається, що їх кар’єра чи особисте життя протікають досить гладко, коли вони міцно стоять на ногах, вони будуть неодноразово, часом несподівано надаватися на роздоріжжі. При нормально функціонуючому суспільстві можливість здійснювати свій вибір є найбільшим правом особистості. Цей факт повною мірою відноситься до тим, хто народився 11 вересня, так як ці люди знають, як володіти владою, і вміють свідомо приймати рішення, можливо, шокуючі інших. Не можна заперечувати, що народжені в цей день люблять вражати оточуючих. Вони пишаються тим, що наважуються ризикувати, крім того, їм приносить задоволення детально викладати свої подвиги. Все, що нудно, сіро і приземлено, абсолютно не при-емлется ними. Однак у той же час у них існує величезна потреба в тієї стабільності, яка може бути знайдена тільки у теплій, наповненою любов’ю сімейній атмосфері.

Знак Зодіаку 11 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Землі, які володіють наступними якостями: економність, логіка, копіткість, чіткість, хазяйновитість, діловитість, турбота про здоров’я.

Планета Управитель: Меркурій. Зумовлює критичність, педантичність. Меркурій — покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Відповідальна за відсутність польоту фантазії, а також нелюбов до абстрактного.

11 вересня святкує свій день народження Діва. Представник цього знаку раціональний, практичний, амбітний. Він завжди знає, що робити, не переживає по дурницях. Але Діва при цьому натура неординарна. Народився 11 вересня представник знака, з одного боку, налаштований на серйозні відносини і стабільність, з іншого – прагне незалежності, свободи. Суперечливість натури іноді надає Діві ведмежу послугу. Розосередження уваги, відчуттів, бажань заважає сконцентруватися на цілі, діяльності. Але коли Діва знаходиться в гармонії з собою, її невичерпна енергія дозволяє підкорювати кар’єрні вершини домагатися визнання в мистецьких колах, ставити спортивні рекорди.

У деяких випадках (щодо рідкісних) народжені 11 вересня думають про себе як про непересічних особистостей, здатних на багато що. Насправді вони досить прості, а їхні подвиги легко з’ясовні. Більшість із них схильні міркувати про моральність, що аж ніяк не зменшує їх достоїнств, так як слова цих людей рідко розходяться з ділом. Як не парадоксально, вони можуть підтримувати вільну любов і роками зберігати вірність партнеру, не бачачи реального протиріччя між цим. Вони також можуть одержувати задоволення, публічно демонструючи свої фізичні переваги, залишаючись не в міру соромливими в іншому. Сексуальна розкутість — важлива тема в їхньому житті.

В політичному плані народжені в цей день схильні вірити в емансипацію не тільки жінок і національних меншин, але і всіх пригноблених народів. Вони зневажають будь-який прояв поблажливості з боку можновладців чи політиків по відношенню до мас і обурюються при будь-яких помилкових проявах піклування або емоцій. Найбільше вони ненавидять снобізм. Людські почуття для них священним. Запідозривши кого-небудь в оману, вони назавжди викреслюють цієї людини з кола своїх друзів. Однак самі вони бувають досить обізнані в питаннях емоційного впливу на інших. Враховуючи це, їх цілком можна звинуватити в маніпуляції близькими людьми. Безсумнівно, вони знають, як домогтися свого будь-якими способами. Зазвичай вони використовують свій гострий розум, щоб найбільш точно, логічно і відверто представити свої доводи опонентів.

Прекрасні управлінці з організаторським талантом, вони можуть висловити свої вимоги підлеглих або колег гранично ясно з допомогою кількох слів. Народжені в цей день відчувають величезну любов до дітей (яка невід’ємна від їх потреби у сімейної підтримки) і можуть бути прекрасними батьками. Вони повинні, однак, уникати несумісних речей — буваючи іноді занадто критичними і строгими у своїх судженнях, а іноді, навпаки, все дозволяючи і розпускаючи своїх нащадків. Найгірше, коли вони допускають недбалість по відношенню до почуттів інших. Найбільше їм слід намагатися контролювати свій настрій.

Чоловік Діва — народився 11 Вересня

Чоловіки, c датою народження 11 вересня — можуть пишатися наступними відмінними рисами: такий кавалер — інтелектуальний, відданий, спокійний, чесний, скромний. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 11 Вересня

Жінки, чия дата народження припадає на 11 вересня, характеризуються такими якостями: така дама — чутлива, турботлива, практична. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 11 Вересня

Цих людей можна описати як сложнохарактерные особистості з внутрішнім душевним протиріччям до оточуючих і зокрема до себе. Труднощі у стосунках з оточуючими їм додає їх особисте зарозумілість, а також невпевненість у власних можливостях. Народжені 11 вересня знак зодіаку Діва стикаються з нелегкими завданнями, коли доводиться вибирати між чорним і білим. Такий нелегкий вибір може змінити їхнє життя, як в кращу, так й в гіршу сторону. Тільки зважене, правильне рішення вплине на подальше життя цього знака зодіаку. При досягненні зрілості вибір робити стане ще важче, все буде ґрунтуватися на попередньому досвіді, який може передбачати майбутні ризики.

З якостей характеру народжених 11 вересня знак зодіаку Діва можна виділити: яскравість, епатажність, оригінальність. Їх поведінка в прямому сенсі може привести кого-то в шок, а когось залучити неординарні вчинки народжених 11 вересня знак зодіаку Діва. Природно вони і самі люблять звертати на себе увагу. Нестандартність, вічний пошук екстриму, умисне зухвала поведінка, небезпека, драйв створюють у цих персон ту саму суперечливість. Парадоксально, але люди, народжені 11 вересня знак зодіаку Діва, які схильні до вічних змін жадають згодом стабільності у своєму житті. Такий підхід до життя з’являється в більш пізньому віці.

Всі зміни і переформування створюють інше розуміння буття. На перший план приходить нова мета – створити сім’ю, яка буде незважаючи не на що складатися як єдине ціле. Питання благоустрою стає поряд з цим завданням. Коли йдуть всі сумніви і приходить максимальна впевненість у своїх діях і справах, то народжені 11 вересня знак зодіаку Діва досягнуто великих успіхів у своїх починаннях: на роботі, вдома, в особистих стосунках і любові.

Добре розвинені лідерські якості, але при цьому без обмеження достоїнств інших людей. Вміють прислухатися до думки інших і залишатися при своїй думці. Є хороші задатки в організації своєї роботи, а також колективної. Виховують у сім’ї дітей суворим чином, однак любов до своїх дітей заслуговує безмежних похвал, ця любов не вимірюється в числах.

Обережно, уважно ставляться до своїх дітей, максимально контролюють їх дії. Це може бути викликано тим, що у свої юні роки вони були дуже активними, і за минулий досвід отримали повчальні уроки, зробивши якісь помилки. Вони природно не дадуть повторити свої помилки своїм дітям, від того і на підсвідомому рівні у них відкладається такий підхід до виховання. Повну гармонію народженим 11 вересня знак зодіаку Діва можна досягти після прийняття оточуючих такими, якими вони є і навчитися контролювати свій внутрішній світ, разом з емоціями.

Любов і Сумісність

Ви любите пристрасно, але сильні емоції можуть зруйнувати вас. У веселій компанії, в теплі і ніжності ви расцветаете, однак пошук ідеальної любові робить вас украй вразливим для розчарувань і образ.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

11 вересня народжуються люди товариські, веселі. Вони володіють унікальною здатністю сприймати будь-яку ситуацію комплексно. Від народженого 11 вересня не вислизають дрібні деталі і незначні аспекти. Така людина уважний від природи. Це дуже допомагає йому в житті і роботі. Народилися 11 вересня відрізняє тонка інтуїція. Часто вони є невиправними ідеалістами. Їм властиво незвичайне поєднання впевненості в собі і скромності. Народжені в цей день володіють великими можливостями.

На роботі народилися 11 вересня Діви нерідко опиняються на роздоріжжі. Їм доводиться приймати непрості рішення, брати на себе відповідальність не тільки за результати проектів, але і за учасників команд, фокус-груп. Народилася 11 вересня Діва може бути відмінним підлеглим, так і талановитим управлінцем. Все залежить від амбіцій і пріоритетів представника знака. Перешкодити здійсненню планів може тільки одне – суперечливість натури. Ця особливість особистості перетворює все життя в боротьбу з самим собою.

Здоров’я і Хвороби

Як і для всіх Дів, для народжених 11 вересня особливу небезпеку в аспекті здоров’я представляють проблеми з травною системою. Запобігти розвитку захворювань дозволить режим. Діві слід ретельно стежити за харчуванням. Причому важливо не тільки те, що вживається в їжу, але і як часто це робиться. Захоплена Діва нерідко забуває поїсти. Порушення режиму харчування загрожує, як мінімум, гастритом.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі натури, честолюбні і в той же час невпевнені в собі. Вони схильні до зміни місця проживання, занять, і це заважає їм. Часто захоплюються чимось, але, не довівши справу до логічного завершення, кидають його і починають щось нове. Якщо вони зможуть приборкати свій характер, будуть більш цілеспрямованими і постійними, то доб’ються успіху. Народжені сьогодні можуть проявити себе у сфері літератури, театру, в науковій роботі.

Поради Дівам, Народженим 11 Вересня

Не так серйозно ставитеся до себе і власним очікуванням. Навчіться прощати. Постарайтеся зрозуміти оточуючих і їх вчинки. Скритність не завжди хороша. Розвивайте свої природні таланти. Сміливо дивіться в очі невдач. Ризик – справа благородна. Але не у випадку Діви, народженої 11 вересня. Зірки застерігають представників знаку від невиправданого ризику. У ризикових ситуаціях рекомендується закликати на допомогу аналітичне мислення, здатність прогнозувати. Не поспішайте з прийняттям рішень і висновками.


Залишити відгук