Юпітер у Тельці

Юпітер у Тельці дає йому достаток різних форм на життєвому шляху — і досить широкий погляд на них (якщо не сильно вражений). Він підкреслить тельцовскую лінь і поблажливість, і не сильно ураженому Тільце його розчиняє земне чарівність, надає блиск створеним ним формами. У розвиненому варіанті це положення Юпітера дає схильність до створення етичних вчень, релігійних і філософських систем і т. п., у побутовому варіанті дрібна філософія, плоскі (рідко оригінальні) спроби узагальнення матеріальних сфер життя.

При негативному розвитку характеру формується схильність до повноти і обжерливості, крайня ревнощі і стійка підозрілість, корисливість і жадібність, необґрунтована вимогливість і надмірний потяг до матеріального достатку. Жага насолод поєднується з марнотратством — синтез більш ніж дивний. При позитивному розвитку характеру людина стає музичним, артистичним, тонко сприймає красу природи і обожнює роботу на землі, садівництво і квітникарство. Він володіє широким кругозором, добродушністю, схильний до благодійності, прагне до соціальних гарантій і повної життєвої безпеки. Він щедрий, сочувственен, вміє радіти насолод і завжди готовий допомогти ближньому. Від інших його відрізняє стійкий інтерес до питань придбання, накопичення, розподілу та витрачання фінансових коштів і матеріальних ресурсів. Така людина більш за все прагне до надійності, а тому його великодушність і щедрість мають цілком певні межі.

Він вважає, що людям має бути добре і тоді, коли вони об’єднані, і тоді, коли вони ізольовані один від одного. Майже завжди така людина тужить за гультяйське життя, майже завжди побоюється, що в майбутньому його очікують важкі часи. Він прекрасний як організатор, добре розуміє потреби своєї сім’ї, з задоволенням піклується про власному будинку. Головне для нього — краса, достаток і надійність. Поїздки та подорожі вельми благотворно позначаються на його здоров’ї. Нерідко гроші і шлюб тісно пов’язані один з одним. Жадібним цього бережливого людину назвати не можна, так як нерідко гроші він без жалю витрачає на благодійні цілі, надаючи допомогу як ближнім, так і далеким. Характер доброзичливий, милосердний. У справах така людина виявляє масштабність і стійкість розуміння з тверезістю суджень. Нерідко благополуччя до нього приходить ззовні. Для нього характерний успіх у веденні фінансових справ. При укладенні шлюбу існує небезпека, що вся увага наш герой буде приділяти духовному змісту відносин, а лише зовнішню красу партнера і його манері поведінки. Сімейне життя зазвичай сприятлива, так як є талант у поводженні з матеріальними цінностями, грошима і з усім, що пов’язано з будинком, сім’єю і власністю.

Щастя і удачу така людина сприймає лише в матеріально-фінансовому вираженні. Він не страждає від відсутності грошей, але все ж таки відчуває себе набагато комфортніше при їх наявності. Як ніхто інший він вміє правильно розподіляти і використовувати будь-які цінності — від шедеврів мистецтва, до зачерствілого хліба. Його погляди стійкі і міцні, бо спираються на здоровий глузд і тверезе розуміння принципів справедливості, базуються на непорушних космічних законах. Така людина ніколи не кидається грудьми на амбразуру і не забігає вперед інших, він рухається в ар’єргарді, намагаючись не відставати від розвитку соціуму. Цей миролюбний людина рано чи пізно набуває великий авторитет, займає високе соціальне становище і виявляється в настільки бажаною для нього комфортній обстановці. Його звички дуже сильні, інерція поглядів і положення висока, він повільно вчиться і не схильний часто і радикально змінювати спосіб життя. Це — реаліст, який відрізняється прекрасним почуттям міри і у всіх випадках життя спирається на здоровий глузд та практичні цінності. Він не любить слів, але цінує людей за реальними результатами їх практичних дій. Взагалі його важко зрушити з зайнятих позицій, він стійкий і твердий у своїх намірах, повільний, але надійний.

Ставлення до людей і лінію поведінки він виробляє повільно і поступово, зате стійко дотримується сформованого думки. Сила опору цієї людини настільки висока, а система цінностей настільки непохитна, що тиснути на нього просто марно, він дуже категоричний і крут. Знаходячи влада, така людина стає переконаним консерватором, наполегливо і впевнено придерживающемся традиційних поглядів. Він не любить розпорошуватися, але накопичує і організує все, що приходить до нього — зв’язки, гроші, інформацію. Працювати любить у сфері промисловості, сільського господарства і фінансів. Дуже не любить розпорошуватися і робити кілька справ одночасно. Ця людина грунтовний і широкомасштабен. Особливу увагу він приділяє зовнішньому вигляду і зручності. Він уміє любити і майже завжди любимо іншими. Його інтереси широкі й масштабні. Його доходи міцні і постійні. Він прекрасний як стійкий і відповідальний організатор зі стриманим поводженням і дбайливим ставленням до власності, такий тип «купця-промисловця». У вирішенні фінансових питань ця людина проявляє фантастичну винахідливість, особливо якщо справа стосується інвестицій і цінних паперів. Для нього дуже важливо відкрити власну справу, в якому він за все буде відповідати сам. Інтерес до матеріальної сторони життя чудово поєднується з розумінням справжніх життєвих цінностей. Просто він дуже любить розкіш, надійність і свободу, яку схильний не здобувати в бою, але купувати на наявні гроші.

Віра для такої людини — питання не пусте. Він глибоко стурбований пошуками Бога, хоча розуміння ним релігії далеко від сентиментально-романтичного. Це тихий упертюх, не любить, коли його примушують щось робити. Дуже небезпечна схильність до ліні, яка у такої людини жорстко пов’язана з розміром талії. Ця людина стриманий, миролюбний і твердий. Він не схильний до змін і працює завжди лише з чітко визначеними цілями, які йому зрозумілі і ясні (здоров’я, фінанси, посада, освіта, будинок). Це — типовий філантроп і покровитель талантів, стійкий в релігійних переконаннях і в поглядах на політику. Він любить робити подарунки і вкладати гроші у вигідні підприємства. Часом навіть шлюб і народження дітей він розглядає як інвестиційні проекти. При високому розвитку така людина прагне економно використовувати кошти і кошти для блага всіх людей. Він розуміє, що гроші йому надані для підтримки ближніх, для досягнення загального добробуту та гармонізації морального і фізичного оточення. Яким би він не був багатий, він знає, що є лише довіреною особою, якій доручено розпоряджатися земними благами для збереження і вдосконалення всього живого.

Він ніколи не забуває про те, що йому дарована можливість контролю над фінансами лише тому, що краще його ніхто не розподілить кошти належним чином. Гроші таким людиною розглядаються як матеріальна енергія, поточна від людини до людини для забезпечення умов збереження і розвитку життя. Його уявлення про соціальні цінності незмінно пов’язані з відчутними фінансовими накопиченнями, нерухомістю та інвестиціями. Те, що він щедро роздає суспільству, після повертається до нього в іншій формі: він надав іншим можливість розвиватися, і їх зростання пішов на благо всім, а значить і йому самому. Йому потрібно вчитися не тільки бути щедрим, але й обачним у приміщенні своїх грошей — так, щоб їх можна було використовувати у вищій ступеня конструктивно і успішно. Це положення приносить людині багатство. Це — гурман, любитель розкоші і тонкий цінитель вишуканих страв. Він вміє планувати справи на великі терміни, він діловитість, витриманий і цілеспрямованим.

Він завжди має резерв на випадок фінансових труднощів, намагається бути підготовленим до будь-якої випадкової неприємності. Для нього дуже небезпечна жадібність, розпещеність, байдужість до потреб людей і зайва ортодоксальність. Його релігійні і філософські погляди суто прагматичні. Він вміє оцінити високі духовні цінності, але лише в тому випадку, якщо в них є прагматичний аспект. У своєму розвитку він як би розширюється сам і ототожнює себе з моральними законами соціального кола, до якого належить. У таких людей нерідко виникає маса проблем у відносинах з молоддю, бо по природі вони — ортодоксальні хранителі традиції. Можливо розвиток гордості, пов’язаної з високим соціальним становищем і багатством, яке рано чи пізно призведе до падіння і втрати престижу. Така людина повинна завжди пам’ятати про те, що його багатство ні в якому разі не повинно провокувати почуття переваги над іншими. Він завжди повинен пам’ятати про те, що честь чи безчестя людині дають зовсім не накопичені гроші, а їх правильне, розумне використання.


Залишити відгук