Юпітер у Скорпіоні

Розвинений Юпітер дає Скорпіону загальну точку зору, план, за яким він може вести внутрішню роботу, формуючи свою особистість. Юпітер пом’якшує непримиренність Скорпіона, дає йому більш широкий погляд на речі і пропонує багато можливостей для роботи, з яких Скорпіон може вибирати. Юпітер дає йому деяку поверхню, знижує точність прицілу і робить менш настирливим, але зате полегшує перехід на більш високий план сприйняття та діяльності.

У юпитерианского Скорпіона менше непримиренності до себе і безглуздого самоїдства, хоча при ураженні можливий енергетичний снобізм: людей зі слабкою енергетикою він схильний вважати нижче себе. При гармонійному Юпітері широта сприйняття і своєрідне шляхетність, в поєднанні з можливою пасивністю, відчуттям, що суд Божий відбудеться сам по собі і зло буде покарано автоматично. Це положення Юпітера символізує наступну кармічну завдання: трансформацію зовнішньої і внутрішньої реальності в цілому, перегляд загальних поглядів на неї. Складність полягає в точному виборі, дистанції бачення і впливу: не дуже близько, але і не дуже далеко.

Такі люди характеризуються міцністю конституції, могутністю пристрастей і розвиненою природною інтуїцією. Негативний розвиток характеру може направити інтерес лише на матеріальні проблеми і на самого людину. Можливе формування схильності до ненависті і надмірної вимогливості до інших. Нерідко присутній виражене честолюбство, схильність переоцінювати власні можливості, жадібність, корисливість і прагнення до досягнення влади будь-якою ціною. Інстинктивна сторона життя такої людини надзвичайно активна, що часом несхвально сприймається оточуючими. При позитивному розвитку характеру формується висока чутливість, рідкісна заглибленість, висока одухотвореність, співчутливість і вміння глибоко вживатися в проблеми ближніх. Така людина неквапливий в мові і стриманий в описі своїх вражень. Він схильний до самотнього життя, володіє розвиненим самосвідомістю і проявляє стійкий інтерес до питань світогляду, релігії і політики. Поряд з цим для нього характерні жага насолод, прагнення до власності, матеріалістичний склад світосприйняття і підвищена чутливість до критики.

У справах така людина пристрасний, в опорі опонентам і перешкодам — боевит і войовничий. Він любить займатися лише великими справами і згоден самовіддано приймати участь лише в найбільших соціальних проектах. На першому місці стоїть його власна індивідуальність, яка випромінює величезну силу, переконують і чаруючу інших. Часто така людина абсолютно впевнений у своїй правоті і за свої переконання йде до кінця. Звідси — непримиренність позиції в принципових питаннях і жорстке відстоювання своїх принципів. Самовпевненість часто з’єднується з пихою і зарозумілістю, є тенденція до необдуманих перебільшень і непомірності в пристрастях. У житті такої людини чимало довгих подорожей в далекі країни, з яких він повертається на батьківщину глибоко зміненим. У продовження життя людина має чимало контактів з високопоставленими людьми і сильними світу цього. Його життя повне дивних пригод і таємничих подій. Характер честолюбний і владний, рішучий і агресивний, з неприборканими пристрастями і нестійкою волею. Пристосовність до людей невисока, на новому місці людина приживається насилу. Працьовитість і працездатність поєднуються з тягою до практичної діяльності, до реальних речей і конкретних справах. Духовна сила і висока енергія гармонійно доповнюються обережністю, пильністю і обачністю.

Успіху в розширенні сфер свого впливу людина досягає завдяки високопоставленим друзям і ціною власного цілеспрямованості і спрямування своїх зусиль. Зазвичай він має особистого покровителя та наставника, рано чи пізно стає вчителем сам. Майже обов’язковий контакт з езотеричним знанням. Наш герой володіє широким спектром можливостей трансформувати внутрішню енергію в зовнішнє вплив заради самоствердження в соціумі. Нерідко він наділений яскраво вираженими окультними здібностями, володіє даром пророцтва і багато про майбутнє дізнається з власних сновидінь. Він завжди готовий бути послідовником прогресивних суспільних рухів і з боєм затверджує нові авторитети, виправдовуючи свій експериментальний підхід до життя і претендуючи на повну правоту. Нерідко така людина стає песимістом, так як для нього характерно загострене почуття боротьби і численні бої з переважаючими силами противника. Він вічно незадоволений несправедливістю і нахабством можновладців. З хаосом готовий битися до останньої краплі крові, безстрашно і рішуче долаючи навіть самі фантастичні перешкоди. Ланцюг невдач може втягти його в похмуре невдоволення і підозріле зловтішання. Як для носія магічної сили такий настрій для нього дуже небезпечно, бо він здатний реалізовувати як позитивні, так і негативні думки. Нерідко така людина схильна до диктату, який виправдовується їм вищими міркуваннями. У той же час він вірний і відданий обов’язку, ніколи не забуває про особисту відповідальність і б’ється лише для захисту своїх поглядів на життя, своїх принципів і моральних цінностей.

Життя такої людини завжди сповнена глибоких проблем, у яких совість переплітається з необхідності, а честь — з вимушеним зобов’язанням діяти по ситуації. Характер гордий, владолюбний, виражений інтерес до практичних питань, який зовсім не утруднює прагнення до вивчення духовних проблем. Воля міцна і неподатлива. Людина завжди цілеспрямований і незмінно зайнятий конкретною роботою, яка завжди приносить багато корисних результатів. Він активний, впевнений у власних силах і схильний перевіряти силу своєї волі на інших, протистоячи їм, або залучаючи у сферу своєї діяльності. Йому подобається розкішне життя — і він робить все можливе для того, щоб заробити її для себе. Його підхід до життя відрізняється глибоким розумінням, його безкомпромісність пов’язана з глибокою вірою в миссиональное призначення його життя, а відвага ґрунтується на відчутті власної правоти. Він розумний, розважливий, має здатність до вольового цілительству. Здатний успішно користуватися пропозиціями страхових компаній, спритно обводить навколо пальця податкових інспекторів. Взагалі-то йому треба навчитися контролювати свою вроджену схильність до шахрайства і махінацій, бо це може призвести до конфлікту з законом.

Воля сила, глибокі емоції, думки вогненні, ентузіазм стійкий, благородство безсумнівно. Людина наполеглива, плідний, дотепний. Однак його енергія може спрямовуватися як на творення, так і на руйнування — в залежності від етичної установки. Особливо він любить літературу про все таємниче, загадкове і секретному, покритий нальотом містики і древніх знань. Професійно приховує секрети і випитує інформацію у інших. Схильний до інтриг, вміє проводити багатоскладові антирекламні акції для повалення конкурентів. Ця людина — заздрісний і могутній ворог для тих, хто не проявляє поваги до його моральним принципам. Судитися з ним безнадійно, а відкрите зіткнення незмінно закінчується його перемогою. Він схильний збирати таємну інформацію щодо приватного життя інших людей. За ретельно прихованих мотивів іноді заводить більш ніж дивну дружбу з самими непривабливими особистостями. Особливу увагу йому слід проявляти до укладення комерційних договорів і ні в якому разі не використовувати окультні здібності в корисливих цілях. Головне для нього — надати творчий характер всім вольовим проявам, інакше саморуйнування неминуче.


Залишити відгук