Юпітер у Стрільці

Якщо Марс робить Стрільця чарівним, то Юпітер, навпаки, непробивним. Його широта поглядів, доброзичливість, невміння і небажання бачити неприємні подробиці і загальний філософський погляд на речі роблять його абсолютно невразливим для будь-яких негараздів. Юпітер завжди дає Стрільцеві психологічну або реальну компенсацію, нові можливості, везіння тощо, в результаті чого він відчуває себе в цьому світі (точніше, в будинках, керованих або аспектируемых Стрільцем) невимушено і впевнено, хоча по суті, особливо при поганій опрацювання, може мати на це недостатньо підстав. В нижчій октаві це положення Юпітера вказує на ідейно-адміністративного керівника вище середнього рівня, який регулярно завалює доручену йому роботу, після чого доля чи протекція переводить його на наступну, нітрохи не менш почесну і відповідальну посаду.

При ураженні можливий снобізм і під виглядом широти поглядів їх крайня поверховість і вузькість, надто сильний вплив соціуму, принципове ігнорування конкретного бачення і діяльності. Це положення Юпітера дає сильний потік космічного вогню досить високого плану і спокуса спробувати зігріти ним весь світ. Кармічне завдання полягає, по-перше, в тому, щоб не знизити рівень вібрацій енергетичного потоку, а по-друге, знайти для нього адекватне поле діяльності, тобто надихнути потрібних людей на потрібні справи, показавши їм загальну картину в необхідному для них світлі.

При негативному розвитку характеру виявляється виражена схильність до тирани і диктаторства, а також зайва вимогливість до інших людей і податливість спокусам. Людина стає азартною і балакучим, проявляється пристрасть до марнотратства і бажання сперечатися з ким завгодно і про що завгодно. Нерідко він схильний використовувати інших у власних інтересах. При гармонійному розвитку натури формується тип прямого і чесного лідера, точного і акуратного, чуйного і щедрого, благородного і великодушного. Він обожнює свободу і прагне звільнити всіх на світі. Він тяготиться зв’язаністю і жадає відновлення справедливості. Він самостійний і душевний, всіма силами прагне до розширення свого кругозору і сумує по далеким країнам. Така людина володіє стійкими інтересами до вивчення філософії, релігії і політики і незмінно спрямований увись як в духовно-релігійному, так і в суспільно-політичному плані. Його прагнення до володіння власністю часто призводить до успіху завдяки особливому таланту до проворачиванию ризикованих заходів до вигоди для себе. Він завжди готовий прийти на допомогу ближньому, навіть якщо здогадується про те, що його просто хочуть використати.

Він слухає всім пропозиціям, що обіцяє матеріальні і фінансові вигоди, але в загальному-то не стурбований питаннями достатку і накопичення. Нерідко він відкрито виявляє зневагу до матеріального і земного, що спочатку веде до збитків, але пізніше компенсується успішним розгортанням високо ідеалістичних програм. Самовіддана боротьба за свої ідеали рано чи пізно призводить і до матеріального благополуччя. Вкрай сильна тяга до особистої свободи, незалежності та самостійності. В житті відбувається безліч змін і перебудов, змін і переломів. Незважаючи на послідовність духовного розвитку, продовження життя людина не раз змінює погляд на оточення, так і на самого себе. Характер чесний і справедливий, благородний і побожний. Велика любов до природи і дітям. Інтереси вкрай многоразличны і широкі. Можлива надмірна сентиментальність і збитки за азартних ігор. Розум ясний, живий, філософського напряму, не чужий практичних проблем. Успіх можливий у видавничій справі, в політиці і в галузі виховання молоді. Така людина прагне підпорядкувати і свою власну поведінку і вчинки інших чітко сформованою системою моральних принципів.

Він ясно усвідомлює своє місце і роль в суспільстві, володіє вродженим чуттям на майбутні соціальні зміни. Він дуже авторитетний, його світогляд широко і глибоко, він чудово вписується в урядові структури і зазвичай широко популярний в народі. В соціум він вбудовується без праці, незважаючи на те, що ніколи не йде на компроміс із власними позиціями. Просто свої ідеї і прожекти він вносить настільки натхненно і палко, що інші не можуть не прийняти їх. Прагне до зайняття високої посади, спрага почестей і слави. Часом буває нахрапист і безцеремонний до нахабства. Нерідко прагнення отримати привілеї вироджується в невгамовну жадобу. Така людина високо піднімає прапор духовних авторитетів і пристрасно служить суспільству і Церкви. Він має організаторським талантом і даром направляти соціальний і духовний розвиток цілих загонів шукачів світла і щастя. Він незмінно цікавиться всім невідомим і загадковим, втілюючи результати своїх духовних пошуків в організаційних справах і педагогічних заняттях. Ця натура увлекаемая, нерідко втрачає над собою контроль, з-за чого схильна потрапляти у всякі неприємності. Але такі люди незмінно благородні, щедрі, відкриті і сердечны, а тому за ними йдуть завжди кращі з кращих, надихаючись їх прикладом і віруючи в їх зірку. Люди такого типу схильні організовувати нові політичні партії, у чому виявляється їхня природна пристрасть до експансії.

Вони схильні протистояти сильним світу цього, проявляючи у своїй позиції антагонізм між владою і народом. У кращому випадку влада може їх використовувати у своїх інтересах, в гіршому — постраждати від того, що такій людині нічого не варто запалити тисячі однодумців і повести їх дорогою перетворень до нових перемог. Така людина все своє життя зайнятий активним випадком, якому віддає себе без залишку. Він рішуче і безкомпромісно захищає свої моральні позиції і готовий битися до кінця в боротьбі за праве діло. Співчуття часом штовхає такої людини на необдумані вчинки, в результаті чого їх часто зраджують ті, заради кого вони кидаються грудьми на амбразуру. Такі люди можуть бути і полум’яними борцями за ідею і майстерними дипломатами, незмінно добиваються успіху в переговорах. Вони здатні вловити будь-яку відповідну можливість і використовувати її до загальної вигоди. Вони дуже товариські і люблять перебувати в компаніях. Їм подобається покращувати життя інших людей. Вони рідко кому-небудь підкоряються, але частіше самі займають керівні пости. Вони далекоглядні і глубокомысленны, відкриті і оптимістичні. Часом люблять розкошувати й расточительствовать.

Такі люди завжди неспокійні, але їх енергія незмінно спрямовується на вдосконалення життя. Вони чуйні, вірні, дотепні та люб’язні друзі. Їх розум гуманний, широкий, милосердний і щирий. Часто вони мають пророчим даром, який дозволяє їм не тільки прозрівати далекі цілі, але і вбачати природні шляхи найбільш ефективного їх досягнення. Це — природжені духовні лідери, які заслуговують на право називатися вчителями. Для них характерний стійкий інтерес до релігійного, культурного та філософського спадщини всіх часів і народів. Вони прагнуть увібрати в себе якомога більше різноманітних позицій для того, щоб виробити комплексну синтетичну систему уявлень і принципів. Вони потребують дотримання духовних авторитетів і завжди мають власну духовну філософію, на фундаменті якої і вибудовують свою долю. Їх прагнення підпорядкувати свою поведінку твердим моральним принципам викликає повагу і захоплення навіть у їх супротивників. Їм відома природа людської свідомості, вони здатні адаптуватися в будь-якій соціальній обстановці. Вони інтуїтивно обізнані про зміст та завдання людини у Всесвіті і знають про основоположну духовно-творчій Силі, що стоїть за зовнішньою еволюцією матеріального світу і поверхневими суспільними процесами.

Так чи інакше ці люди приходять до високої релігійної віри і преклонению перед Вищим Началом. Вони активно прагнуть звернути в цю віру інших, зокрема, своїх дітей і партнерів. Однодумність в родині гарантує їм успіх у широкої суспільної діяльності. Правда, самі вони досить критично сприймають все нове в рамках сформульованої ними духовно-моральної системи, а тому завжди самостійні в судженнях і не бояться розвитку власних уявлень. Противників своїх принципів вони схильні ігнорувати або розглядати як ворогів, у всякому разі, схвалити їх «нерозумність» вони не в силах. Певна нетерпимість характерна для цих людей. Правда, нерідко, вона долається здатністю до широкого гармонійного синтезу самих різних точок зору. Такі люди нерідко справляють враження того, що вони всі завжди про все знають. Насправді воно так і виявляється — вони дійсно чудово обізнані про все, що відбувається в суспільстві, природі і вищому світі.


Залишити відгук